dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł34 m² 14 971 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Na Kozłówce. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z: - przedpokój - salonu - aneksu kuchennego - strefy sypialnianej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,50 m² 15 022,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

English version below Emmerson prezentuje Szukasz mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa? świetnie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Bronowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31 m² 15 161,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

770 623 zł37,52 m² 20 538,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w krakowskiej dzielnicy Kraków - Prądnik Czerwony. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 387 zł73,77 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł29,65 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 730 zł37,45 m² 20 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł51 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below rezerwacja lokalizacja: ruczaj to jedna z bardziej atrakcyjnych części południowego Krakowa. Okolica łączy spokój i bezpieczeństwo z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z balkonem | 59,31 m | Wzgórza Krzesławickie | bez pcc i prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,41 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 872 zł38,11 m² 20 384,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł39,80 m² 16 055,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,50 m² 11 551 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pok./ 73,50 m2 /Balkon/ Kurdwanów/ul. Wysłouchów Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 4- pokojowe o pow. 73,30 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 222 400 zł67,16 m² 18 201,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament od 67.16m2 wyposażony w 2 łazienki na 5 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 546 zł88,63 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i nowe 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 484 zł54,42 m² 12 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 3 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,51 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 265 zł80,41 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,26 m² 16 612,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym, kwitnącym ogrodem Aleja Pokoju. Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalne mieszkanie położone na parterze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57 m² 12 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem. Pełna własność-Księga Wieczysta. Lokalizacja: osiedle Piastów to doskonale skomunikowana okolica. 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej części Krakowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe mieszkanie 50m przy ul. Marchołta, niedaleko Galerii Serenada. Lokalizacja Budynek położony jest przy ulicy Marchołta - dzielnica Prądnik Czerwony. Świetny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z dużym balkonem, w Łagiewnikach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Dostępne od czerwca. Najważniejsze atuty: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

958 000 zł51,94 m² 18 444 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych na nowym osiedlu z doskonałą infrastrukturą to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, osobna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,57 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze / Łagiewniki w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Do Wilgi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 54 m | Prądnik Biały | 0% prowizji | bez pcc Szukasz mieszkania z dobrze zaplanowaną przestrzenią i wygodnym podziałem pomieszczeń? Ta propozycja łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 475 zł38,59 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 707 zł37,56 m² 20 332,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 35 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł26 m² 18 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26m2 z balkonem i ekspozycją na południowy zachód, położone w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Dostępne również większe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia (od 01.05.2026 r.) kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 710 zł52,30 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m z loggią 8,93 m , położone na 7. piętrze. Bona ekopark. Bez prowizji Rozkład mieszkania: pokój z aneksem kuchennym:.