dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

825 000 zł52 m² 15 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Strzelców w odległości 3,5 km na północ od centrum Krakowa. Blok znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kraków

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na czyżynach! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy u. Sikorki, czyżyny. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krakowiaków,Kraków

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na os. Krakowiaków naprzeciwko Teatru Ludowego w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

749 000 zł50 m² 15 131,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe bardzo atrakcyjne wykończone mieszkanie o powierzchni 53.61 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 360 000 zł72 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m2 + 2x balkon z roku 2017 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Dąbskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Małe,Kraków

1 205 000 zł99 m² 12 171,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe 6-pokojowe mieszkanie o pow. 99 m2 z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu w Bronowicach Małych. Oferta bez podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne I przestronne mieszkanie 2 pokojowe W luksusowym budynku Z całodobową ochroną I recepcją, ul. Wrocławska / poznańska, dzielnica krowodrza, łobzów pkp. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

770 000 zł58 m² 13 340,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tuchowska, 2 pokoje, balkon M. Postojowe, komórka lokatorska Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,72m2 zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej - podgórze duchackie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ulicy Grzegórzeckiej, tuż obok Bulwarów Wiślanych. Nieruchomość z sypialnią oraz salonem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

529 000 zł27 m² 19 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokoje na kurdwanowie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Halszki (dzielnica Kurdwanów). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

965 000 zł71 m² 13 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, w tym piwnica o powierzchni 6m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Cena zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Piaski Nowe,Kraków

449 000 zł33 m² 13 524 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Więcej informacji *510* 297* 341 / English version below! 1-pokojowe mieszkanie z loggią | Piaski Nowe | 33,2 m + piwnica! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od nowa według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

699 000 zł44 m² 15 814,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym z 2020 roku w Krakowie na os. Dywizjonu 303- dzielnica Czyżyny.Mieszkanie w standardzie do wejścia,posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieży

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Młodzieży 10. Cicha spokojna okolica z niską zabuduwą. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w bloku z 1999roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

569 000 zł38 m² 15 133 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Płaszów, 1 pokój, widokowe Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,6m2 zlokalizowane przy ul. Lasówka - Płaszów. Lokal znajduje się na dziewiątym piętrze bloku dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Do wynajęcia przytulne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane w cichej i zielonej okolicy, w okolicy ul. Żywieckiej, niedaleko ul. Zawiłej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

884 878 zł72 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

790 000 zł53 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje na olszy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pilotów, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, serenada, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej na osiedlu Wiślane Tarasy, w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa huta - os. Szkolne - zalew nowochucki 2 pokoje - 55 M2 - osobna kuchnia Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie tuż nad Zalewem Nowochuckim na oś. Szkolnym w Krakowie. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 26,70 m2 przy ul. Sikorki. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny ul.Sikorki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków- podgórze- ulica Okólna Sprzedamy ładne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, 50 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80. Kuchnia z oknem, zabudowana i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bieńczyce,Kraków

2 450 zł45 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 wraz z komórką lokatorską (2,9 m2) o łącznej powierzchni 48,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wlotowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w Krakowie, w dzielnicy Prokocim-Bieżanów, na ulicy Wlotowej.To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

1 105 000 zł63 m² 17 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe 3-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem i Klimatyzacją | ul. Przewóz, płaszów-Podgórze, kraków mb Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, narożne w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie W wysokim standardzie Z technologią inteligentnego domu na zabłociu gotowe do wprowadzenia! mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

1 049 000 zł57 m² 18 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + 3x sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 56,72 m2 przy ul.Łaszkiewicza w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

799 000 zł65 m² 12 235,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków, czyżyny, os.Dywizjonu 303 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30m2, położone w nowym budynku z lat 80-tych w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

684 000 zł46 m² 14 773,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiam kompaktowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym bloku przy ul. Szwed- śniadowskiej w Krakowie. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

900 000 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie Z garażem I klimatyzacją N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , które zapewnia wygodę i funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.04.2025 APARTAMENT Nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 019 151 zł69 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapytaj O promocję - wysokie rabaty W marcu 2025! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest.

Szczegóły ogłoszenia