dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

681 000 zł52 m² 12 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne 2-pokoje z balkonem, piwnicą i parkingiem Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w cichej i zielonej okolicy blisko Parku Zakrzówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Kliny, ul. Komuny Paryskiej Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , 2 pokoje, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

559 000 zł44 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na osiedlu Strusia w Nowej Hucie. Powierzchnia 44,2 m2 to: -duży pokój od strony południowej (16,12 m2) -sypialnia (9,2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mówimy w języku pl, ukr oraz ru [говоримо українською,польською, а також розуміємо російську] Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

790 000 zł53 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem - ul. Pilotów Przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze zadbanego bloku z windą. Dzięki oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

725 000 zł57 m² 12 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie: układ mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 650 201 zł92 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament 92 m | Ostatnie piętro | Taras 62,21 m Kraków - Prądnik Biały, ul. Piaszczysta | Nowe osiedle z własnym parkiem Oferujemy wyjątkowy apartament położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

445 000 zł28 m² 15 707,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Krakowie, nieopodal Ronda Czyżyńskiego, przy ul. Wężyka, na 9 piętrze 10. piętrowego budynku wybudowanego w latach 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

699 000 zł53 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

>zarezerwowane< na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,02 m , znajdujące się w wyjątkowo zielonej lokalizacji w cichym, kameralnym bloku przy ul. Ruczaj w Krakowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

770 000 zł58 m² 13 340,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tuchowska, 2 pokoje, balkon M. Postojowe, komórka lokatorska Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,72m2 zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej - podgórze duchackie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 037 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! obniżamy prowizję O 50%! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 47m2 przy ul. Meissnera w dzielnicy Prądnik Czerwony. - we speak English - link do video: lokalizacja: znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola Duchacka,Kraków

1 950 zł48 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie doświetlone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Estońskiej w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej części Krakowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Grzegórzki,Kraków

709 000 zł41 m² 17 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Ugorek w Krakowie. Mieszkanie: oferuję na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł49 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Fi, ul. Szafrana/rzemieślniczablisko sklepy, lokale usługowe, tramwajdla mieszkańców: boisko do siatkówki, koszykówki, stół do tenisa ziemnego, rowerownia, wózkowniaochrona 24h/7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż widokowe 2-pokojowe mieszkanie | 45 m | ul. Dobrego Pasterza - tuż przy Rondzie Barei! Mieszkanie o powierzchni 45 m składa się z: jasnego ustawnego salonu osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

649 000 zł44 m² 14 713,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Doskonała infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, punktu usługowe, restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

840 000 zł67 m² 12 537,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzikowskiego, 67M2. Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w budynku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament wykończony w stylu loftowym znajdujący się w inwestycji Steam Park w centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

857 000 zł53 m² 16 169,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pok. mieszkanie 52,83 m na 4. piętrze z dużą loggią - Krowodrza, ul. Juliusza Lea. Blisko Centrum! Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem dla studentów. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

741 950 zł52 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

884 125 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024