dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 366 ogłoszeń

929 000 zł60 m² 15 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 60 m + garaż | Krowodrza | ul. Wrocławska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Albertyńskie | Kraków Bieńczyce Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży przytulne, parterowe mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy na Klinach w Krakowie. Mieszkanie oferuje przemyślany układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 502 526 zł83,94 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

977 600 zł61,10 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Leach & lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krokusowej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61,1 m kw składa się z: i poziom: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Wielickiej (podgórze, kabel), na wysokości Urzędu Miasta. Lokal jest wykończony w podwyższonym standardzie. W kuchni nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduję się na 1 piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 48m2 z dwoma niezależnymi pokojami na 3 piętrze w bloku przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Darmowy parking za bramą. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 350 zł47,89 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 736 zł52,45 m² 16 239,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 709 zł36,61 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł54,36 m² 10 963,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Oferujemy świeżo odświeżone, trzypokojowe mieszkanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60,20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w centrum Krakowa - ul. Bajeczna. Lokalizacja: dzielnica: dąbie, grzegórzki. Bardzo dobry dojazd do centrum - przystanek autobusowy- 7 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Krakowie świetna lokalizacja, dużo zieleni i pełna infrastruktura. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,85 m² 15 673,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ruczaj! 2-3 pokojowe mieszkanie 47,85 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne pod stabilny najem, dobrze skomunikowane: autobus, kolej ska, a4, zakopianka bez prowizji. Mieszkanie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 226 zł60,79 m² 14 529,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,48 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Złocień przy ul. Henryka i Karola Czeczów idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,30 m² 13 399,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,3m2 zlokalizowana w wieżowcu na os. J. Strusia. Rozkład Pomieszczeń: z korytarza wejście do łazienki, małej kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł63 m² 20 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 238 zł52,26 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł19,55 m² 96,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najemca nie płaci prowizji - Do wynajęcia bezpośrednio od Właściciela oferuję przestrzenne mieszkanie w budynku przy ul. Miechowity 21. Jest to bardzo dogodna lokalizacja balansująca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 774 zł51,91 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w północnej części Krakowa. Przedstawiana oferta to jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 338 zł52 m² 15 391,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 189 zł43,01 m² 16 907,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 600 zł54,64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54.64 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł34,62 m² 16 320,05 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: komfortowa kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę Krakowa Mistrzejowice Nowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 871 zł64,40 m² 12 047,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,82 m² 14 748,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,82 m, zlokalizowane na 3 z 5 pięter w nowoczesnym budynku z windą. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z prywatnym tarasem na dachu | Tatarska 3 | Kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, ruczaj/dębniki. Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł51,84 m² 15 721,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,84 m , położone na parterze w bloku z 2012 roku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Powstańców na Mistrzejowicach Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Powstańców, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 43,10 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z lat 60-tych (cegła), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł64,45 m² 18 929,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj z panoramą Krakowa zachody słońca między Wawelem a Kopcem Kościuszki z własnego salonu! Opis nieruchomości: przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij