dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Obozowej na Dębnikach. English version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: obozowa Przystanek: łuczyńskiego W pobliżu: komunikacja miejska, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kułakowskiego

Kliny,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia oferta mw-5188 do zamieszkania od 1 maja ( możliwość oglądania od zaraz) Mieszkanie 2-pokojowe 50m , na I piętrze z balkonem oraz prywatnym miejscem postojowym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

795 000 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z potencjałem do remontu - os. Urocze, nowa Huta, kraków to miejsce ma W sobie dużo więcej, niż widać na pierwszy rzut oka! Nowa Huta to dziś jedna z najlepiej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

544 662 zł36 m² 15 252,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Koszykarskiej w Krakowie. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja dla osób poruszających się po Krakowie komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomnicka

Krowodrza,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 30 m2 położone przy ulicy Słomnickiej w dzielnicy Krowodrza w bliskiej odległości do Starego Miasta. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

689 000 zł35 m² 19 753,40 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34.88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki - ul. Mogilska. Mieszkanie o metrażu 34.88m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49 m2 , położone na drugim piętrze na otoczonym zielenią osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 176 553 zł99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę przedwstępną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa przedwstępna- wpłata tylko 10% zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mydlniki,Kraków

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Myczkowskiego w cenie 2450 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 45 m^2 na co składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia bardzo ładne, czyste I zadbane mieszkanie 2-pokojowe Z garażem kraków, ulica bartosza głowackiego 10a pow. mieszkania 60 m 2 pow. garażu 19,81 m 2 Czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Fiołkowej w dzielnicy Prądnik Czerwony, w niskim zadbanym bloku z lat 60. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

675 000 zł59 m² 11 440,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie przy ul.Mackiewicza (Prądnik Biały). Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

905 000 zł73 m² 12 399 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja! blisko parku! lokalizacja : Nieruchmość położona przy ul. Bieżanowskiej, dzielnica Bieżanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

901 303 zł61 m² 14 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

785 000 zł53 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i starannie urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53.10m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Białoruskiej (wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 039 040 zł76 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 1 039 040 pln metraż: 76,40M2 piętro: II / II gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Złota Podkowa

Bronowice Małe,Kraków

999 000 zł56 m² 17 782,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu 56,18 m2 na których mamy do dyspozycji 3 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie, przedpokój i łazienka z wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 684 000 zł67 m² 24 996,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

807 177 zł59 m² 13 701,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

474 098 zł25 m² 18 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam jasne mieszkanie dla ciepłolubnych (ekspozycja południowa) - można wejść i mieszkać. Dla kogo? - dla singli, dla pary lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE sepak english Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pachońskiego 5D, tuż obok Lidla, do wynajęcia w cenie 4200 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, jego metraż liczy 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu położone na osiedlu Handlowym, nowa Huta. Lokalizacja: osiedle Handlowe to jedno z osiedli w starszej części Nowej Huty, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

707 000 zł31 m² 22 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

691 460 zł49 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

486 588 zł35 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Dąbie,Kraków

1 019 477 zł54 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2025 cena: 1 019 477 pln metraż: 54,50M2 piętro: i / V gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 016 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Salwator,Kraków

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Salwatorze, przy ulicy Senatorskiej w Krakowie mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Dąbie,Kraków

977 687 zł49 m² 19 895,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2025 cena: 977 687pln metraż: 49,14M2 piętro: parter / V gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

703 220 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

761 575 zł40 m² 19 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,67 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

800 532 zł55 m² 14 555,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

738 000 zł46 m² 16 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wejścia na złocieniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Domgały, dzielnica Złocień. Dzielnica ta posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklpey,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł55 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w komfortowym, 2-pokojowym (2 niezależne, nieprzechodnie pokoje!) mieszkaniu o powierzchni 55 m , położonym w zielonej i świetnie skomunikowanej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, krowodrza ul. Mazowiecka. Lokalizacja: w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrza. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

548 856 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na czyżynach! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy u. Sikorki, czyżyny. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij