dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów Nowy,Kraków

705 000 zł54 m² 13 153 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje Z tarasem I ogrodem | gotowe do zamieszkania | kraków - kurdwanów we speak english! спілкуюся українською мовою! Szukasz mieszkania z własnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

799 000 zł57 m² 14 091,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone zaledwie 200m od Bulwarów, oraz Parku Dąbie w Krakowie - Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV pietrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kościuszkowskie,Kraków

500 000 zł41 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,71 m2 na osiedlu Albertyńskim. Mieszkanie w zależności od potrzeb : do remontu lub do odświeżenia. Dane nieruchomośći - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

900 343 zł50 m² 17 978,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry - Zapraszam na spotkanie Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Zabłociu. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 015 000 zł72 m² 14 056,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Poznaj nową inwestycję w samym sercu Doliny Prądnika - tylko kilkanaście minut od centrum Krakowa, a jakbyś był na wakacjach. Idealna opcja dla rodzin, par i singli, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

2 700 zł36 m² 75,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

635 000 zł43 m² 14 757,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,03m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Termin realizacji: | kwartał 2025 W skład mieszkania 43,03m2 wchodzi: - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż umeblowane i gotowe do wejścia mieszkanie w dzielnicy Swoszowice, na terenie Klinów przy ulicy Borkowskiej. Mieszkańcy chwalą życie w tym obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

594 000 zł34 m² 17 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 33,6 m , usytuowany na podwyższonym parterze w budynku z 2018 roku (8 pięter, winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 103 725 zł63 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Krakowskie Zabłocie to miejsce upragnione przez zwolenników miejskiego, wygodnego życia, w modnej, świetnie skomunikowanej i nowoczesnej dzielnicy poprzemysłowej, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

664 785 zł38 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału Poznaj szczegóły i umów się na spotkanie - zadzwoń mieszkanie Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa 38,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Kraków,małopolskie

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości 'tec Real Estate' prezentuje mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, idealnej pod kątem inwestycyjnym, w rejonie Miasteczka Studenckiego agh. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

835 536 zł52 m² 16 009,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Cena zawiera rabat w wysokości 21%! Tylko do końca roku! Oferuję Państwu niepowtarzalną okazję nabycia trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,19 m2, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

739 000 zł54 m² 13 577,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 750.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, klimatyzacja, nie ma windy, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybitwy,Kraków

542 800 zł47 m² 11 548,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowanego w nowej inwestycji w XIII dzielnicy Podgórze-Rybitwy. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

848 328 zł38 m² 22 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu niepowtarzalną okazję nabycia trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,19 m2, położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji na Starym Podgórzu! W cenie oferty zawarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

889 000 zł50 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, które jest gotowe do wejścia. Lokalizacja: ul. Bunscha zajmuje doskonale rozwiniętą część dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Bronowice Małe,Kraków

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa os. Złota Podkowa, bronowice Małe. Cicha, niska zabudowa apartamentowa, dużo terenów zielonych, dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kliny,Kraków

670 000 zł54 m² 12 472,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokoje*osobna kuchnia*klimatyzacja*piwnica*kliny Mieszkanie 54m2 składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku na zadbanym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

945 000 zł68 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja na Prądniku Białym! Nowoczesne osiedle w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa - Prądniku Białym! To idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Nowa Huta,Kraków

400 000 zł28 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających kawalerki z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: kraków Nowa Huta, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

679 000 zł37 m² 18 135,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji przy bulwarach wiślanych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmunta Starego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

795 000 zł43 m² 18 579,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne dwupokojowe Z tarasem I ogródkiem - zygmunta starego bronowice N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

654 000 zł43 m² 15 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność, nie szukaj dalej :) Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokoje + oddzielna kuchnia (42.79 m2), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

990 000 zł51 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kraków, ul. Michała Bałuckiego, dębniki 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.9 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. Budynek znajduje się przy ul. Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Marka Sycha, kraków Powierzchnia: 44 m Piętro: 3/10 Liczba pokoi: 2 (osobne) Kuchnia: osobna Łazienka: tak Balkon: tak, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Prądnik Biały,Kraków

985 000 zł76 m² 12 902,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 76,34 m znajduje się na 1 piętrze w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej na Prądniku Białym Cała inwestycja składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cap Gemini, park Wodny, bohomolca, luxoft English version below Jasne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 4-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

430 000 zł32 m² 13 279,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego, które zlokalizowane jest w dzielnicy XVIII Nowa Huta na osiedlu Sportowym w Krakowie. Mieszkanie: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

528 000 zł37 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, w Nowej Hucie - dzielnica Bieńczyce, os. Na Lotnisku. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

2 800 zł36 m² 78,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

1 188 016 zł72 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,44 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m przy ul. Zamoyskiego na Starym Podgórzu w Krakowie. Idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

699 000 zł53 m² 13 070,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kraków - Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego 9 Sprzedamy atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

746 360 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,70 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

689 828 zł45 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 45,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

734 723 zł40 m² 18 506,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Zabłociu, tuż przy Wiśle! Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym Pokój Korytarz Łazienka Balkon Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków - Podgórze- ul. Wielicka /ul. Okólna Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie 50 metrowe. Mieszkanie słoneczne, funkcjonalne położone na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł32 m² 17 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje po generalnym remoncie! blisko placu centralnego! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Centrum A. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą.