dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

875 000 zł52 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 51,50 m przy ul. Armii Krajowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2 z widokiem na Wisłę przy ul. Nadwiślańskiej 11. Mieszkanie: lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

678 075 zł45 m² 15 065 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z prywatnym ogródkiem - Fatimska, kraków Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 25 m z przynależnym, prywatnym ogródkiem o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Nowy Bieżanów,Kraków

499 999 zł30 m² 16 627,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka po remoncie, ul. Telimeny, bieżanów-Prokocim, kraków. Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 30m. Ekspozycja mieszkania jest na stronę wschodnią. Z mieszkania możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

698 040 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach | 49,86 m + loggia | I piętro | Bez prowizji i pcc Harmonogram płatności 20/80 komfortowe warunki zakupu Zakup mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywda

Płaszów,Kraków

675 000 zł42 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje W pobliżu stawu płaszowskiego! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krzywda w dzielnicy Płaszów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

808 843 zł68 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Kraków, bonarka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Walerego Sławka / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

709 000 zł52 m² 13 634,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie, 52 m2, kurdwanów Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 51,60 m2. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

934 720 zł80 m² 11 684 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Okazja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 54m2 przy ul. Fiołkowej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie zarówno dla rodzin z dziećmi jak również dla osób pracujących/studiujących Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandosów

Podwawelskie,Kraków

999 920 zł58 m² 17 389,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i prywatnym parkingiem - ul. Komandosów, (os. Podwawelskie, ludwinów) Kraków. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ułanów

Prądnik Czerwony,Kraków

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prądnik czerwony - ul. Ułanów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Ułanów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe / zlokalizowane w cichej okolicy / z balkonem / budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

807 177 zł61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

544 662 zł36 m² 15 252,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

971 872 zł86 m² 11 337,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo zakończenie prac budowlanych - wrzesień 2025 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 63,62 m przy ul. Poznańskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

532 163 zł36 m² 14 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

476 000 zł28 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka blisko parku! lokalizacja: os. Tysiąclecia (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, galeria Handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancką, jasną kawalerkę, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Przytulne mieszkanie jest po generalnym remoncie. Znajduje się w modnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje blisko parku krowoderskiego! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów (prądnik Biały). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrstrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Lipca dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane tuż obok agh w inwestycji Krowodrza Park. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł32 m² 17 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje po generalnym remoncie! blisko placu centralnego! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Centrum A. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

995 000 zł108 m² 9 254,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta bez prowizji Mieszkanie: na sprzedaż obszerne mieszkanie z pięknym tarasem znajdujące się na osiedlu Kurdwanów przy ulicy Porucznika Halszki 24. Idealne dla rodziny lub inwestora. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

944 580 zł61 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

529 000 zł36 m² 14 653,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie! bieńczyce! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmijska

Łobzów,Kraków

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 34m3 / 3-pokoje w Krakowie w centrum studenckiego życia Dostępne od 26.09.2025 Idealne dla 3 4 studentek/studentów Lokalizacja: Ul. Warmijska 100 m do uken 150 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Home Estate przedstawia mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego. Lokal usytuowany jest na parterze 5 piętrowego budynku. Budynek został wzniesiony w 2002 roku. Obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Wileński

Olsza,Kraków

860 000 zł62 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe położone w budynku przy ulicy Zaułek Wileński w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 składa się z pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

948 530 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 wysoki standard kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

586 080 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

671 018 zł39 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Grzegórzki,Kraków

895 000 zł50 m² 18 011,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49,69 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Łazarza, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

758 565 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,19 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seniorów Lotnictwa

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ulicy Seniorów Lotnictwa w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice Wielkie,Kraków

735 000 zł38 m² 19 342,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij