dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

938 049 zł71 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] W pobliżu Alei Bora Komorowskiego, niedaleko CH Krokus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

798 768 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa położona w zielonej części krakowskich Bronowic, przy ul. Sosnowieckiej, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

750 000 zł46 m² 16 202,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ciche mieszkanie przy parku drwinka na podgórzu duchackim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m zlokalizowane przy ul Bochenka. Mieszkanie: znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Pokoju w Krakowie, na trzecim piętrze wysokiego bloku z 1970 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Aleja Pokoju to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje na mogilskiej! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomiana

Dębniki,Kraków

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji - ul. Słomiana, dębniki. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze IV-piętrowego budynku przy ul. Słomianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł36 m² 17 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po remoncie. Nie było zamieszkałe. Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. ks. Józefa Meiera - Dzielnica Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

585 000 zł42 m² 13 836,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Krakowie na Osiedlu Albertyńskim o powierzchni 39,90 m . Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze budynku wielkiej płyty z 1967 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 63.12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dytmara

Krowodrza,Kraków

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

1 pokojowe na krowodrzy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dytmara, dzielnica krowodrza/bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

665 000 zł48 m² 13 941,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 730.00 zł; Budynek: blok, z 2011 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: brama na pilota, domofon, duży balkon, dwie windy, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne do wynajęcia od 1.09.2025 Możliwość oglądania już teraz Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Dworska, kraków Powierzchnia: 55 m Lokalizacja: kraków, ul. Dworska Poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 650 zł37 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie nowe - nie było zamieszkałe* * zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania* * noho - młyny mogilska* * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

700 000 zł42 m² 16 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Racławickiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje W spokojnej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z ogródkiem, bieżanów-prokocim lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Aleksandry, dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę w Borku Fałęckim Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze III piętrowego bloku przy ul. Zdunów w dzielnicy Borek fałęcki/łagiewniki. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Krowodrzy przy ul. Lea N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w świetnej lokalizacji w sercu Krowodrzy. Mieszkanie: znajd 2 uje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m , zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Żabiniec w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Centrum D

Nowa Huta,Kraków

350 000 zł28 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kraków - Nowa Huta - os. Centrum D - 27,5 m Prezentujemy Państwu zgrabną kawalerkę w świetnej lokalizacji - w samym sercu Nowej Huty - w Osiedlu Centrum D. Komfortowa, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Podgórze (ruczaj). Mieszkanie z ogromnym potencjałem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borsucza

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł39 m² 67,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzakom. Przestronne mieszkanie 140 metrów od przystanków mpk. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

534 000 zł32 m² 16 688 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu do sprzedaży elegancką kawalerkę, położoną w spokojnej okolicy na parterze kameralnego 4-piętrowego bloku o powierzchni 32m2 w cenie 534 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

749 000 zł57 m² 13 140 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z trzema odrębnymi pokojami, to ta alternatywa jest bardzo interesująca :) Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 57,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

555 000 zł28 m² 19 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka Z balkonem! gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł42 m² 14 262 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 42m2 + 12m2 antresoli położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. Nieruchomość: nieruchomość mieści się w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można urządzić według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy komfortowe 45-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

807 177 zł61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/8 piętrze o metrażu 60.69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Nowa Huta,Kraków

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferują do sprzedaży pokój z jasna oddzielną kuchnią położne w dz. Nowa Huta os. Na Stoku. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Krowodrza,Kraków

900 000 zł51 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Staffa. Idealne do zamieszkania lub inwestycji. Prime Property z przyjemnością prezentuje atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

935 000 zł51 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią - 50,95m2, usytuowanego przy ul. Smoluchowskiego Prezentowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

573 000 zł39 m² 14 688,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,01 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Łęg,Kraków

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

35m2*osobna sypialnia*balkon*tomickiego Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym i balkonu, osobnej sypialni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

895 000 zł55 m² 16 376,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z 2015roku, w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

817 700 zł63 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! mieszkanie 1- pokojowe 25,5M2 do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Mistrzejowice,Kraków

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 39 m , os. Na Stoku, - 1. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na osiedlu Na Stoku w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

547 366 zł38 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

901 303 zł60 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku