dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 000 000 zł47 m² 21 132,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa - ul. Kluczborska, prądnik Biały Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

1 090 000 zł63 m² 17 233,20 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z duszą artysty i przestrzenią twórcy. Na ostatnich piętrach apartamentowca przy ul. Krowoderskich Zuchów - w bardzo dobrej lokalizacji, ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

690 000 zł42 m² 16 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Czyżyny, 42 m Oferuję na sprzedaż komfortowe i elegancko wykończone mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł52 m² 14 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Prądnik Czerwony,Kraków

419 000 zł31 m² 13 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! - rezerwacja - oferta na wyłączność! ul. Kantora, śródmieście, prądnik Czerwony, kraków. Obok ulica: mogilska, al. Pokoju, al. Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez opłaty prowizyjnej i podatku pcc! Mamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Na Kozłówce,Kraków

678 000 zł46 m² 14 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 46 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. prof. T. Seweryna. Lokal po remoncie przeprowadzonym pod koniec 2024 r.;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Kraków

799 820 zł41 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.33 m2 Pokój 10.85 m2 Łazienka 4.48 m2 Balkon 8.19 m2 Cena m.p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

510 000 zł39 m² 13 010,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane na os. Kościuszkowskim 10, usytuowane na 4 piętrze (z 10.). Lokal ma powierzchnię 39,2m2 i składa się z: - dużego pokoju (16,1m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 107 225 zł56 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Styl, komfort i nowoczesność - 3 pokoje z loggią | Solar Garden | Kraków - Płaszów. Na sprzedaż eleganckie, jasne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Stefana Banacha Lokalizacja: prądnik Biały jest uważany za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 083 200 zł70 m² 15 516,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w styczniu 1 083 200zł zamiast 1 217 000zł + w cenie system smart home Spytaj o możliwe dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

830 400 zł60 m² 13 925,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w styczniu 842 600zł zamiast 936 200zł W cenie system smart home Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

998 800 zł65 m² 15 366,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne 65 m z ogródkiem - Orlińskiego Na sprzedaż lub zamiana - komfortowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ulicy Miechowity w dzielnicy Olsza. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł37 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przy ulicy Pachońskiego 7. W pobliżu znajdziemy komunikację miejską autobusową, około 800m od mieszkania przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m2 do wynajęcia Przemyślanie urządzona kawalerka ze świetnie wydzielonymi strefami dla codziennego relaksu, pracy oraz wygodnego gotowania czy ugoszczenia bliskich na kolację! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 350 000 zł88 m² 15 324 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Więcej informacji *510* 297 *341 Oto Alternatywa 5 pokoi | 88,1 m | dwa balkony | klimatyzacja | Raciborska Szukasz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

665 000 zł44 m² 15 079,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, podgórze, ul. Komandosów Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , zlokalizowane w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Bronowice Małe,Kraków

1 249 000 zł85 m² 14 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bronowice - 3 pokojowe ustawne mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka, o pow. 85,21m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł112 m² 17 005,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 5-cio pokojowe o metrażu 112 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w inwestycji kobihouse. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie oś urocze, nowa huta Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie na ul. Łepkowskiego W dzielnicy prądnik czerwony O powierzchni 42M2! opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Dębniki,Kraków

590 000 zł41 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży Lokal zarezerwowany Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,3 m kw Ekspozycja - 3 strony świata Położenie: 6 piętro- wielokondygnacyjny blok mieszkalny z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na ul. Anny Szwed-Śniadowskiej na Klinach. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

720 000 zł51 m² 14 007,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie W zielonej okolicy lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Niepodległości, dzielnica Bieńczyce. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

669 000 zł52 m² 12 965,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie na start lub dla pary - 2 pokoje na Żabińcu, gotowe do zamieszkania! Szukasz pierwszego mieszkania dla siebie lub wspólnego miejsca na nowy etap życia we dwoje? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 593 711 zł111 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 500 zł60 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ul. Łepkowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

599 000 zł49 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/4. Nieruchomość o powierzchni 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

569 000 zł40 m² 14 557,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Dębskiego, kraków Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,46 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opatkowice,Kraków

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

430 000 zł26 m² 16 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować jasne i przytulne, w pełni wyciszone jednopokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przykopy

Wola Duchacka,Kraków

575 000 zł33 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Woli Duchackiej przy ul. Przykopy. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

***english below*** Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

445 000 zł25 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2 składa się: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Dąbie,Kraków

590 000 zł44 m² 13 318,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

* rezerwacja * Mieszkanie 3-pokojowe o świetnym układzie funkcjonalnym w doskonałej lokalizacji: grzegórzki, aleja Pokoju. Lokal w stanie do remontu, z rewelacyjnym potencjałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

895 521 zł34 m² 26 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,76 m z loggią 2,54 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie noho Młyny Mogilska, który wyznacza nowy standard życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Bronowice, ul. Na Błonie. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij