dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

751 692 zł51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu I zapoznania się Z pełną ofertą Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,79 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

869 000 zł57 m² 15 275,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z własną zieloną przestrzenią - Kraków Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stalowe,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Prime Property oferuje do wynajmu kawalerkę znajdującą się na 5 piętrze na oś. Stalowym. Mieszkanie słoneczne, na życzenie zostanie umeblowane. Mieszkanie po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Sosnowiecka

Bronowice Wielkie,Kraków

489 600 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

dla agencji. Na sprzedaż kawalerka 24,48 m ul + balkon 4,43 m2 ul. Sosnowiecka, bronowice, kraków Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 24,48 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 34,5 m z dużym balkonem w nowym apartamentowcu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stalowe,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staffa

Krowodrza,Kraków

660 000 zł38 m² 17 327,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Staffa, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

661 656 zł50 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w tej cenie! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta Rabat ponad 40 000 zł Lokal gotowy do odbioru Kraków - Nowa Huta 0% prowizji Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 85,72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zalesie

Dębniki,Kraków

890 000 zł61 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj, przy ulicy Zalesie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

579 000 zł40 m² 14 310,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Dębskiego, dzielnica Swoszowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

794 582 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

998 000 zł53 m² 18 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwustronne ( północ/południe)jasne, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,55 m2 dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

430 000 zł26 m² 16 777,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję kawalerkę w inwestycji w standardzie premium położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 079 000 zł58 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Dąbie ). Forma własności: odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul Łużyckiej (podgórze, piaski). Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

840 000 zł61 m² 13 770,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego przy ul. Banacha ( Górka Narodowa). Mieszkanie: - super układ : salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

753 135 zł66 m² 11 486 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

608 214 zł42 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji | Cena do Negocjacji | IV Kwartał 2026 | Dwustronne Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić i zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

498 000 zł36 m² 13 833 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Sas-Zubrzyckiego. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 6/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

799 000 zł60 m² 13 406 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną jasna kuchnią o powierzchni 59,60m2 na ul. Meiera w dzielnicy Górka Narodowa Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego 28,10m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Dębniki,Kraków

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 mkw, wykończone w wysokim standardzie, położone na pierwszym piętrze budynku oddanego do użytkowania w 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

898 782 zł42 m² 21 563,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

619 000 zł47 m² 13 128,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Czyżyny - aleja pokoju 3 pokoje - 47 M2 - balkon Do sprzedania mieszkanie przy ulicy : Aleja Pokoju w krakowskich Czyżynach. To bardzo lubiana wciąż dynamicznie rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

1 058 632 zł54 m² 19 713,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowica

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

949 000 zł61 m² 15 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61,15 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z 2020 roku przy ul. Sebastiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

592 700 zł41 m² 14 562,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

A1.003 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 40,7 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie poniżej 14.500 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Nowa Huta,Kraków

409 000 zł26 m² 15 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Strusia w Nowej Hucie w spokojnej, zielonej części dzielnicy z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podgórze - płaszów - ulica myśliwska 3 pokoje + osobna kuchnia - 68 M2 - miejsce postojowe Do wynajęcia przestronne mieszkanie w budynku z 2000 roku mieszczącego się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

785 000 zł42 m² 18 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie ulicy Mogilskiej. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

728 726 zł48 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w styczniu 728 700zł zamiast 757 700zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowicza

Górka Narodowa,Kraków

649 000 zł44 m² 14 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solskiego

Krowodrza,Kraków

1 059 000 zł80 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Ludwika Solskiego, w sercu osiedla Żabiniec jednej z najbardziej pożądanych części Krowodrzy. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

570 815 zł38 m² 15 193,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana oferta specjalna rabat - 1400 zł/m lokale gotowe do odbioru kraków - Nowa Huta 0% prowizji Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

9 488 262 zł1 416 m² 6 701,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:30

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy duży, funkcjonalny lokal użytkowy o imponującej powierzchni 1 415,86 m , zlokalizowany w znakomitej lokalizacji przy ul. Bratysławskiej w Krakowie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

607 990 zł38 m² 15 895,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania na krakowskim Podgórzu Mieszkania dostępne w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 31.01 w cenie system smart home Do sprzedaży 2 pokojowe.