dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komandosów

Podwawelskie,Kraków

274 000 zł20 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

NA sprzedaż kawalerka W top lokalizacji przy ice cracow congress centre - bulwary wiślane - rondo grunwaldzkie doskonałe miejsce do zamieszkania I pod wynajem N 20 Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wójtowska

Łobzów,Kraków

1 600 zł24 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wójtowska- 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow. 23,5m2, położone na 3-piętrze w budynku z lat 70-tych. Budynek: zadbany, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Raciborska - ruczaj- przytulna, komfortowa kawalerka N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od 1 sierpnia przytulne mieszkanie dla pary lub singla położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Fortem

Łobzów,Kraków

1 700 zł36 m² 47,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - 2 pokojowe Z balkonem N 20 nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,03 m2, krowodrza przy ul. Pod Fortem, usytuowane na 2-piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Stare Podgórze,Kraków

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie 37 M2 po remoncie W świetnej lokalizacji stare podgórze obok parku bednarskiego N 20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

325 000 zł27 m² 12 081,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Górka narodowa - słoneczne 1-pokojowe Z balkonem N 20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 26,9 m2, położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

579 000 zł56 m² 10 320,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 56,10 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu Duchackim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Puszkarska. Cena: 579 000 pln za mieszkanie + 30 000 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł38 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w Krowodrzy / Prądniku Białym w Krakowie. Cena: 450 000 pln. Mieszkanie sprzedawane jako standardowy rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Soroki

Kliny,Kraków

1 500 zł28 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kliny - 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 27.87m2 , położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

499 000 zł61 m² 8 127,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cenisz sobie bliskie otoczenie zieleni, a zarazem chciałbyś mieć łatwy dostęp do centrum miasta? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Oferuję trzypokojowe mieszkanie na Kurdwanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

599 000 zł65 m² 9 243,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,80m2 usytuowane na parterze budynku z 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geremka

Kliny,Kraków

408 000 zł42 m² 9 645,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie Z komórką geremka - kliny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,30m2, usytuowane na trzecim ostatnim piętrze, kameralnego bloku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa kawalerka Z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, czyżyny, ul. Orlińskiego. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 32 m2 przy ulicy Orlińskiego (czyżyny). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł37 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37,27 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Dębnikach - przy Rondzie Matecznego. Ul. Rydlówka. Mieszkanie o metrażu 37,27 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

389 000 zł47 m² 8 351,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o bardzo plastycznym układzie Przy okazji remontu możemy przerobić mieszkanie na 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym, lub na 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł38 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w Krowodrzy / Prądniku Białym w Krakowie. Cena: 450 000 pln Lokal mieszkalny będzie gotowy do odbioru w marcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł30 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Polecamy Państwu małe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Nowej Huty. Blok z cegly, zadbany i po termomodernizacji. Wysokość mieszkania to 2,80m. Wokół cała potrzebna infrastruktura:.