dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice Nowe

Mistrzejowice Nowe,Kraków

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Badzo ladne mieszkanie.Czyste,jesne,po remoncie,odmalowane.Nowe okna,wycyklinowane parkiety.Parter plus mozliwosc zaparkowania samochodu przed klatka- praktyczne dla osob z dziecmi,starszych lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

wyposażenie oferowane w cenie: zabudowana kuchnia wraz z kuchenką elektryczną, szafa wnękowa w przedpokoju wraz z dużym lustrem, gres na podłodze, w pokojach panele, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.03.2010 2 pokojowe mieszkanie na ul. Borkowskiej (borek Fałęcki) na 2 pietrze w 3 pietrowym, nowym bloku na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie 40 m2, duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Azory,Kraków

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od zaraz do wynajęcia, mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zadbane, cicha okolica, blisko agh, ap, 5 minut od Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaję mieszkanie z powodu wyjazdu. Mieszkanko przytulne, w cichej i "zielonej" okolicy. 3 pokoje + kuchnia i łazienka. Duża,zadaszona loggia.Piwnica. Przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szklane Domy

Szklane Domy,Kraków

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1958

Blok jest położony na terenach zielonych między parkiem szwedzkim a ratuszowym. W pobliżu: szkoła, przedszkola, przychodnia zdrowia, plac zabaw,poczta, policja, sklepy: polo market, kefirek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cena to 1300 plus oplaty ( gaz prad ew inne koszta) Mieszkanie w pelni umeblowane, znajduje sie lodowka, pralka. Okolica cicha i spokojna, w poblizu park. Blisko do centrum, kilka metrow do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Oświecenia,Kraków

1 700 zł78 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - mistrzejowice - oświecenia - Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze sześciopiętrowego bloku wybudowanego w roku 2008. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Nowa Huta,Kraków

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Budynek jest II piętrowy, kameralny, o łącznej powierzchni ok. 600 m2, w planach z ładną, nowoczesną elewacją. Termin zakończenia 30.05.2010 r. Spokojna, bezpieczna, willowa okolica, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teatralne

Teatralne,Kraków

430 000 zł67 m² 6 417,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po generalnym remoncie wraz z wymiana instalacji gazowej i elektrycznej. Znajduja sie również podwieszenia sufitów, wszędzie terakota i panele, plastikowe okna, meble: cala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneckiego

Śródmieście,Kraków

347 000 zł52 m² 6 673,08 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Słoneczne i ciepłe. piękny widok na panoramę Krakowa i góry. W pobliżu szkoły, przedszkola, żłobek, place zabaw, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

275 500 zł38 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na wysokim parterze bloku przy ul. Radzikowskiego (obok Apteki, poczty, klubu Fitness). Mieszkanie składa się z jednej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Trębacza

Olsza,Kraków

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na ul. Trębacza (okolice Al. 29 Listopada). Mieszkanie świeżo po remoncie, wyposażone w nowy sprzęt agd (pralka, lodówka), w łazience prysznic. Pokój w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pokoju

Dąbie,Kraków

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na Al. Pokoju. Mieszkanie świeżo po remoncie, wyposażone w nowy sprzęt agd (pralka, lodówka), w łazience prysznic. Pokoje w pełni umeblowane (duże szafy, wersalki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

600 zł45 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu/mieszkanie. Pokój jest w pełni umeblowany: rozkładana 2 os. kanapa, biurko, meblościanka z szafami, stół, krzesła. Pokój ma wyjście na balkon (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heila

Wola Duchacka,Kraków

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwópokojowe 45m z oddzielną kuchnią i balkonem. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

173 000 zł31 m² 5 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

mieszkanie ,parter ,pokój plus jasna kuchnia,wyjście na ogródek, 31 m2 ,ogrzewanie i ciepla woda miejska,brak gazu. piwnica ,budowa 2009 r.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnicze

Hutnicze,Kraków

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowe, całkowicie urządzone, 2 pokoje, łazienka i jasna kuchnia. Blok jest monitrorowany,parking z bramą wjazdową, przestronne korytarze na klatce schodowej, piwnica 8 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowe, przestronne mieszkanie w skład którego wchodzą: 2 sypialnie, salon z kuchnią, duża łazienka, pralnia, korytarz i wiatrołap. Usytuowane jest na parterze, posiada podziemne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żabiniec

Żabiniec,Kraków

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania (właściciel, bez pośredników) sloneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,03 m2 znajdujące się na osiedlu Żabiniec. Mieszkanie na ostaniem pietrze w 7 pietrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Żabiniec,Kraków

585 000 zł64 m² 9 140,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 64m2 ,3 pokoje, balkon i loggia, łazienka,osobne wc.W holu duża garderoba.Duża piwnica około 15m2! Budynek posiada własną kotłownię. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacha

Krowodrza,Kraków

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe,jeden pokój połączony z kuchnia jako aneks,kuchnia jasna,okna plastikowe,mieszkanie ciepłe,piwnica.Mieszkanie ma wymienioną instalacje elektryczną i hydrauliczną,jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Ruczaj, na osiedlu Europejskim. Mieszkanie częściowo umeblowane, 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez pośrednictwa jednopokojowe, zadbane mieszkanie w Czyżynach przy ul. Centralnej. Widok na dużą zieloną działkę. Mieszkanie słoneczne, odświeżone i umeblowane. Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Krowodrza,Kraków

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane, sprzęt rtv agd, internet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednika! Mieszkanie po remoncie z wymienionymi oknami. Widok z balkonu na panoramę Krakowa. Spokojna okolica. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Mieszkanie komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Na Kozłówce,Kraków

152 000 zł20 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam garsonierę 20m na Kozłówku po remoncie: przedpokój z aneksem kuchennym, duży pokój, łazienka oraz piwnica. Niskie koszty utrzymania, załozony wodomierz i pomierniki ogrzewania. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podgórze-łagiewniki: ul. Fredry - Nowe umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53 m2 położone na II piętrze nowego budynku usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kliny Borkowskie,Kraków

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na rok. Możliwość instalacji telefonu i internetu stacjonarnego, odbiór internetu Blue connect dobry, miszkanie w pełni umeblowane, garderoba, pwinica okolo 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostatnia

Olsza,Kraków

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie na VI piętrze, w bloku przy ulicy Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych sypialni z oknami wychodzącymi na pn-wsch., salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastów

Piastów,Kraków

242 000 zł37 m² 6 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie bardzo przytulne składające się z dwóch pokoi i kuchni. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie - kuchnia i łaziena - flizy i piękne płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne dwupoziomowe mieszkanie z 2002 roku przy ul. Obozowej. Mieszkanie znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku, składa się z przedpokoju, pokoju dziennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocmyrzowska

Krakowiaków,Kraków

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, panele podłogowe na całości, stolarka okienna nowa pcv, lodówka, terma gazowa nowa, całość umeblowana bez tv i telefonu. Do wynajęcia od zaraz. Możliwe umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowy opis | kraków - podgółrze- ul. Okólna. Ładne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25 m2, usytuowane na pierwszym piętrze IV piętrowego bloku z roku 1980 (dobudówka). Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe na N. Prokocimiu, ul. Jerzmanowskiego, VIII piętro, winda, zsyp. Mieszkanie jest w pełni umeblowane(meble, lodówka, telewizor, kuchenka), ok 35m/kw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębiny

Na Wzgórzach,Kraków

1 220 zł34 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Osiedle Na Wzgórzach, mieszkanie 34m2 po remoncie jednostronne z balkonem. Bardzo dobry dojazd do centrum, pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe do 500m, bezpośredni dojazd do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana garsoniera w trzyletnim bloku. Dobra lokalizacja, do wynajęcia od zaraz tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

375 zł90 m² 4,17 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1pokój o powierzchni 12 m2, do dyspozycji kuchnia i łazienka(lodówka,pralka,w łazience jest kabina prysznicowa), obecnie w mieszkaniu mieszkają 4 osoby(2 dziewczyny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kliny Borkowskie,Kraków

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe z aneksem kuchennym, umeblowane, nowe budownictwo. Koszt 1000 zł + media ok 350 /miesiac kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

mieszkanie dwupoziomowe, przytulne, komfortowe w doskonałęj lokalizacji. czynsz około 400 zł. za dodatkową opłatą dostępny garaż przy wejściu do klatki schodowej. zapraszam do oglądania.