dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Śródmieście,Kraków

612 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania piękny 2 pokojowy apartament przy ul. Szlak. Apartament składa się z eleganckiej, przestronnej sypialni, gustownego salonu otwartego na jasną kuchnię - wyposażoną w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

214 600 zł36 m² 5 879,45 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| nieruchomość znajduję się na Prądniku Czerwonym, w bliskiej odległości od al 29 Listopada. Budynek jest skończony jeśli chodzi o budowę, na dniach będzie pozwolenie na użytkowanie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie na ul. Sułkowskiego w dzielnicy Wola Duchacka. Polecana nieruchomość to przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie przy ulicy Barbary, 2-pokojowe o powierzchni 50m2 mieszczące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym odnowionym i ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

205 663 zł32 m² 6 398,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

| zakup bez prowizji od kupującego. Do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji w odległości 2.5km od rynku o powierzchni 32,38m2 w cenie 205663 PLN. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowiaków

Krakowiaków,Kraków

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na os. Krakowiaków o metrażu 52 m . zlokalizowane w pobliżu Teatru Ludowego na os. Krakowiaków, stan prawny pełna własność, stan mieszkania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 150 zł46 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Lublańskiej. W odległości około 300 m znajduje się al. 29 Listopada. Bardzo dobry dojazd do centrum komunikacja miejska autobusową. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

352 000 zł58 m² 6 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków krowodrza ul. Litewska. Do sprzedaży przedstawiamy ofertę mieszkania o pow. ok. 58m2, które mieści się na I piętrze, w 8 piętrowym bloku z siedemdziesiątych lat. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kocmyrzowska

Krakowiaków,Kraków

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 55m2 i składa się z dwóch pokoi (ok. 14 i 17 m2), samodzielnej, dużej i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

980 zł24 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Garsoniera przy Rondzie Grzegórzeckim. Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona garsoniera o powierzchni 24m2 położona na 9 piętrze 10-piętrowego budynku przy al. Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Pokój z aneksem kuchennym, ( istnieje możliwość powrotu do osobnej kuchni) oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosaków

Grzegórzki,Kraków

482 690 zł74 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy do zakupu przestronne mieszkanie o metrażu 74,26m2 położone w bloku z 2009 roku na szóstym piętrze w dzielnicy Olsza. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 63m2, zlokalizowane Czyżyny , os. Dywizjonu 303, usytuowane na 1 piętrze w bloku 7 piętrowym, blok z 1980 roku, stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca piękne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Rydla (bronowice) Polecana nieruchomość to funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stalowe

Stalowe,Kraków

425 000 zł75 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 74.50m , zlokalizowane na terenie Starej Huty, os. Stalowe, jasna, duża kuchnia, łazienka oraz osobno wc. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 47m , zlokalizowane Mistrzejowice, os. Złotego Wieku, usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym , Balkon zabudowany, trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowiaków

Krakowiaków,Kraków

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 55m , zlokalizowane na terenie Starej Huty, os. Krakowiaków, na przeciwko Placu Bieńczyckiego, usytuowane na 2 piętrze w kameralnym , niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fertnera

Prądnik Czerwony,Kraków

579 000 zł87 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| do sprzedania duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 87m2, zlokalizowane przy ul. Fertnera, olsza II. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, a w tym salon (31 m2) otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

280 126 zł52 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wężyka na Czyżynach! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia przy ul. Obozowej. Trzy niezależne pokoje 1600 zł + czynsz (zaliczka na ogrzewanie,wodę ciepłą, zimną, śmieci) 420 zł + prąd. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 64m , zlokalizowane Mistrzejowice os. Oświecenia, cena 378 000, mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym z 1995r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 47m , lokalizacja Bieńczyce, os. Strusia,mieszkanie składa się z 3 ustawnych, oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienka z wc, hall, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

397 373 zł66 m² 5 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Mochnackiego na Podgórzu Duchackim! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Krakowie od 1 lipca 2014, w dzielnicy Podgórze, na Kozłówce ulica Nowosądecka.Bardzo dobre połączenie komunikacyjne. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

251 950 zł38 m² 6 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| do sprzedaży mieszkanie na nowo powstającym osiedlu, 2,5 km od centrum. Powierzchnia 38,18 m2. Dzięki włoskiemu projektantowi udało się na tak małej powierzchni uzyskać sypialnie, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

357 802 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiej na Klinach! Polecana nieruchomość to komfortowe i przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Krowodrza,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie na ul. Frycza - Modrzewskiego w dzielnicy Żabiniec. Polecana nieruchomość to przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Europejskim-zamkniętym, strzeżonym Lokal na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne. W pokojach parkiet. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

220 000 zł38 m² 5 792,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiej na Klinach! Polecana nieruchomość to komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży ładne, funkcjonalne dwustronne mieszkanie o całkowitej pow. 48 m2. Trzy nieprzechodnie pokoje, jasna osobna kuchnia. Mieszkanie o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 36,6 m2, zlokalizowane Nowa Huta os. Spółdzielcze. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym, blok z 1960 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 65m , zlokalizowane Mistrzejowice, os. Oświecenia. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok z 1996 z cegły. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie w bloku z 1986roku, mieszczące się na dziesiątym piętrze w 11sto piętrowym bloku z dwiema windami na klatce (tylko cztery mieszkania na piętrze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójtowska

Łobzów,Kraków

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,65 m2, położone w na siódmym piętrze w budynku przy ul. Wójtowskiej (łobzów, okolica ul. Wrocławskiej). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 1-pokojowe mieszkanie na ul. Wybickiego w dzielnicy Krowodrza. Polecana nieruchomość to nowoczesne, przytulne, komfortowe 1- pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Nowa Huta,Kraków

365 000 zł67 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 67m , zlokalizowane przy Placu centralnym , os. Urocze. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku 7 piętrowym z windą. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

316 890 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Klonowica na Podgórzu Duchackim! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Szklane Domy

Nowa Huta,Kraków

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży ładne słoneczne i ciepłe 1 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 32m2. Jeden ładny jasny pokój z balkonem ok. 17,2 mkw, osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

224 000 zł42 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow 42m2. Dwa nieprzechodnie pokoje, kuchnia z oknem na jeden z nich. Mieszkanie położone na ivp/iv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ugorek

Śródmieście,Kraków

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 42m2. Dwa pokoje, w tym jeden w amfiladzie, jasna osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

187 000 zł37 m² 5 054,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 37m2. jeden jasny słoneczny widokowy pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka osobne z wc. Mieszkanie.