dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

440 000 zł45 m² 9 830,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 360.00 zł; Budynek: blok, z 2000 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, miejsce postojowe pod budynkiem, nie ma gazu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Cystersów dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Inwestycja Złota Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Małe,Kraków

515 000 zł48 m² 10 706,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Małych w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

808 764 zł64 m² 12 726,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku i dodatkowych opłat - sprzedaż od dewelopera! Prezentuję do zakupu mieszkanie o powierzchni 63,55 m2 : - duży, ustawny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

549 000 zł51 m² 10 728,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 51,17 m2 na parterze z 28 m2 ogródkiem z ekspozycją południową. Mieszkanie (C7-0-1) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

609 045 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku małopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

393 750 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż przestronna kawalerka Z balkonem czyżyny - przy parku lotników polskich N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbaną kawalerkę o powierzchni 31,5 m2 usytuowaną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł70 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży umeblowane i wyposażone mieszkanie na Grzegórzkach przy ul. Bajecznej (boczna ul. Ofiar Dąbia) o powierzchni 65,02m2 na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

435 000 zł44 m² 9 902,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,92m2 położone w rejonie Mistrzejowic. Mieszkanie świeżo po remoncie. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

444 000 zł36 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego na Klinach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

320 000 zł35 m² 9 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - jasny pokój dzienny - balkon - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

364 932 zł33 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premiera Inwestycji - nowy etap piasta park V Kompleks mieszkaniowy Piasta Park V to kontynuacja cieszących się sukcesem sprzedażowym poprzednich etapów osiedla - Piasta Park. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

400 000 zł36 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie z miejscem postojowym w garażu. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie położone jest na jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa, ze znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł35 m² 66,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ze świeżo wykończonym, bardzo ładnym mieszkaniem zlokalizowanym w inwestycji przy ulicy Wielickiej 107. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów oraz dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

549 000 zł50 m² 10 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Na Lotnisku w Krakowie! Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

576 819 zł59 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 tramwaj/park Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Estate Nieruchomości prezentuje piękną kawalerkę na sprzedaż położoną w Nowej Hucie rejon os. Na Stoku. Mieszkanie o powierzchni około 27m znajduję się na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

693 000 zł72 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie. Promocja! Komórka lokatorska gratis. Bez prowizji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

681 000 zł72 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

615 168 zł57 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze-płaszów tramwaj/park Nowa inwestycja deweloperska to kameralny blok z windą oraz strefą wypoczynkową na dachu. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Czyżyny,Kraków

259 000 zł24 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Estate Nieruchomości oferuję do sprzedaży garsonierę o powierzchni około 24 m2 położoną w Nowej Hucie okolicy ronda Czyżyńskiego. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

612 000 zł52 m² 11 657 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3-pokojowe 53m2 na Prądniku Białym. Opis: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, do umeblowania wedle upodobań przyszłych nabywców. Aplikacja Smart Home w cenie. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

478 300 zł54 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

518 700 zł53 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

383 900 zł37 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

473 500 zł53 m² 8 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

460 300 zł53 m² 8 641 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

298 000 zł27 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

298 000 zł27 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków