dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 999 999 zł116 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 116,4 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie posiada dostęp do dwóch balkonów. -> 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Bieżanów,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ul. Teligi w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze zamkniętego, kameralnego osiedla, w budynku z 2010 roku. Pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 200 000 zł83 m² 14 529,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu idealnym dla rodziny? Ta wyjątkowa propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! mieszkanie dostępne od 1 maja Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze II - poziomowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 046 460 zł58 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z dwoma balkonami - 22m | Casa Feliz | Żabiniec | wysoki standard To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Nieruchomość w inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

628 000 zł39 m² 16 102,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 38,08m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

879 000 zł65 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 980 zł46 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 08.05 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

3 000 zł59 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , położone przy ul. Ściegiennego 73 w Krakowie (prokocim). Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

475 000 zł30 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, cisza i jakość. Gotowe do zamieszkania | Czyżyny - Fajny Dom 53,17 m | 2 pokoje + możliwość 3 | balkon | 1. piętro Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

565 000 zł47 m² 11 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż: kraków, grzegórzki, ul. Bajeczna - Gotowe do wprowadzenia Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze realdom. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Dębniki,Kraków

625 000 zł50 m² 12 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro White Estates prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 49,87 m2 przy ul. Praskiej w Krakowie. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do remontu Dostępne od zaraz. Mieszkanie: 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej około 32 m2 (powierzchnia użytkowa 22 m2) przy ul. Krasickiego w poszukiwanej dzielnicy Kraków Stare Podgórze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

584 200 zł36 m² 16 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł32 m² 18 719 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwość przejęcia najemcy! Ciekawe i praktyczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Krasickiego. Lokal dostępny w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł48 m² 16 288,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie, do którego chce się wracać Stylowe, pełne światła wnętrze; ciepłe, naturalne drewno, designerska kuchnia z wyspą i widok na miasto, który codziennie buduje klimat tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 111 000 zł65 m² 17 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł33 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Nowohuckiej 46 w najnowszej inwestycji Imperial City Yes. Parametry nieruchomości: 1) piętro: 4 2) powierzchnia 32,94 m2 3) ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Grzegórzki,Kraków

488 000 zł33 m² 14 580,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Okazja! Kawalerka do remontu w świetnej cenie. Nie czekaj i umów się na prezentację! Lokalizacja: ulica Ułanów, w pobliżu Meissneraprzystanek 250 mblisko sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Grzegórzki,Kraków

488 000 zł34 m² 14 549,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: ulica Ułanów, w pobliżu Meissnera, pilotówprzystanek 250 mblisko sklepy, lokale usługowe, siłowniatauron Arena 1,8 km Najważniejsze informacje: budynek z 1998 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

690 000 zł50 m² 13 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, przytulne, jasne mieszkanie tuż obok Zakrzówka! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Pychowicka, przy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

749 000 zł56 m² 13 382,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,97 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa- krowodrzy (ulica Mazowiecka). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia