dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

565 000 zł47 m² 12 046,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Piękny widok na panoramę Krakowa z 3-pokojowego mieszkania idealnego dla rodziny / Krowodrza Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Cztery pokoje, gotowiec inwestycyjny, os.PRZY ARCE (BIEŃCZYCE). N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na os. Przy Arce (bieńczyce). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromady Grudziąż

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 600 zł62 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! tylko najem okazjonalny. Przytulne trzypokojowe mieszkanie osiedle Wola Duchacka Zachód lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

390 000 zł29 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Mazowieckiej. W pobliżu również Racławicka, litewska, aleja Kijowska. Wysoki, ocieplony blok z lat 70-tych windą, domofonem i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

410 000 zł40 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

реклама на русском ниже Biuro profit Home prezentuje mieszkanie o powierzchni 35,68 m2 z rynku wtórnego (całkowita powierzchnia w k.w. z piwnicą 39,59 m2). Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Bieżanów,Kraków

399 000 zł39 m² 10 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kraków - Bieżanów, ul. Jerzmanowskiego 2 - pokojowe mieszkanie W stanie do odświeżenia, niski blok, obok park aleksandry. W pobliżu mnóstwo punktów usługowo-handlowych. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2/3 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont, świeżo po odświeżeniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do wejscia spokojnej okolicy świetnie skomunikowanej z reszta miasta. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromady Grudziąż

Wola Duchacka,Kraków

495 000 zł60 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Contact in english: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Gromady Grudziąż w Krakowie (dzielnica Wola Duchacka / Podgórze ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy oddzielne pokoje po remoncie, balkon, piwnica, ul.FATIMSKA (BIEŃCZYCE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

555 000 zł42 m² 13 277,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaprezentowania bardzo funkcjonalne mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Mazowieckiej. Wszystkie okna wraz z balkonem wychodzą na południowo schodnią stronę, dzięki czemu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Palacha

Prądnik Biały,Kraków

299 000 zł24 m² 12 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, linii autobusowych lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

330 000 zł37 m² 8 938,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z końca lat sześćdziesiątych. Do mieszkania przynależy również piwnica. Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brogi

Olsza,Kraków

369 000 zł34 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie od właściciela Sprzedam mieszkanie na ul. Brogi 26 o powierzchni użytkowej 33,25 m2. Wysoki parter, balkon wychodzi na mały park przy bloku. Dodatkowo piwnica ok 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, na ostatnim piętrze budynku lat 80-tych w spokojnej dzielnicy Podgórza. Nieruchomość: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Olsza,Kraków

526 500 zł45 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe Olsza wysoki standard wykończenia Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

405 000 zł37 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 37m , zlokalizowane w dzielnicy Bronowice idealnie nadające się dla pary, singla lub do dalszego wynajmu. Nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie na os. Albertyńskim - dzielnica Bieńczyce. W pobliżu przystanek dh Wanda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Prokocim,Kraków

390 000 zł29 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka Z balkonem,oddzielna kuchnia, po remoncie. Bieżanów-prokocim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 29 m2 przy ulicy Snycerskiej (bieżanów-Prokocim). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

365 000 zł35 m² 10 549,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje Z balkonem - kozłówek ul. NA kozłówce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

585 000 zł60 m² 9 831,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie osiedle Wola Duchacka Zachód lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6,5 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bronowice Małe,Kraków

500 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie widoczne na zdjęciach, które pokazują stan faktyczny i jak widać nie były specjalnie aranżowane. Generalny remont przeszło na przełomie 2015/2016 roku z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

429 000 zł37 m² 11 563,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Na Kozłówce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzeckiej

Kraków,małopolskie

457 000 zł48 m² 9 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - od właściciela, bez prowizji. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. ul. Marii Bobrzeckiej. Posiada czystą księgę wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

350 000 zł34 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

500 000 zł43 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Dębnikach lokalizacja Mieszkanie znajduje się w centrum jednego z Krakowskich osiedli Dębniki osiedli, 2 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

515 000 zł59 m² 8 728,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59m wraz z pomieszczeniami przynależnymi (piwnica ok 5m2), zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce idealnie nadające się dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Olsza,Kraków

479 000 zł36 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone przy ul. Celarowskiej w Krakowie - Olsza. Na powierzchnię składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prokocim

Prokocim,Kraków

720 000 zł68 m² 10 583,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z "pięknym wnętrzem'' - 68m2 - Bieżanów-Prokocim Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i przytulne 68-metrowe mieszkanie znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

389 000 zł35 m² 11 019,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje doskonale zaplanowane mieszkanie o powierzchni 35,3 m2 zlokalizowane na Kurdwanowie, ulica: witosa mieszkanie i budynek - 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

385 000 zł38 m² 10 171,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Agencjom dziękuję. Witam, mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,85 m2 na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się z niezależnych 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Tysiąclecia,Kraków

345 000 zł34 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, do sprzedania oferujemy dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Tysiąclecia w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie z widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość o powierzchni 42m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

499 000 zł45 m² 10 986,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze 13 piętrowego bloku wybudowanego w 1985r. Niniejsza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla małżeństw z dzieckiem szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

319 000 zł26 m² 12 037,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duże jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, blisko do komunikacji miejskiej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacha

Prądnik Biały,Kraków

545 000 zł49 m² 11 032,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży umeblowane mieszkanie przy ul. Palacha o powierzchni 49,40m2 na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku. Cena do negocjacji. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krowodrza - 2 pokoje na ul. Jaremy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 43 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Jaremy. Blok po termoizolacji. Lokalizacja doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacha

Krowodrza,Kraków

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zespoł ma do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na ulicy Jana Palacha. Mieszkanie: składa o metrażu 50 m2, na które składają się salon, dwa pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

322 740 zł36 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół prezentuje mieszkanie w Nowej Hucie na osiedlu Na Lotnisku. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Cegielniana,Kraków

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na ul. Odrzańskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, sypialni, salonu z balkonem, przedpokoju, oraz łazienki. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Od właściciela 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,91 m2 na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym na Azorach - ul. Stachiewicza przy Parku Wyspiańskiego. Księga wieczysta. Blok jest ocieplony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij