dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

677 000 zł45 m² 14 977,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stara Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 6 piętrze o powierzchni 45,2 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

529 000 zł64 m² 8 300,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie prywatnie na os. Oświecenia w Krakowie. 63,73 m2 - 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, osobna toaleta, balkon. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

580 000 zł60 m² 9 650,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie trzypokojowe / gotowe do zamieszkania / balkon / dobrze skomunikowana okolica / Prezentujemy mieszkanie przystosowane dla rodziny ale także sprawdzi się w przypadku wynajmu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wielickiej w cenie 3500 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 50 m2 na co składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

630 000 zł61 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Kijowskiej w Krakowie, na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowm bloku z wielkiej płyty z 1988 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone w Nowej Hucie, os. Piastów. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 mieści się na parterze, posiada duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł75 m² 9 275,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Cztery oddzielne pokoje, duży balkon, piwnica, os.OŚWIECENIA (MISTRZEJOWICE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 ,36 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł35 m² 12 257 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne dwa pokoje z aneksem kuchennym w pięknym układzie. Mieszkanie po generalnym remoncie z wymienionymi wszystkimi instalacjami, oknami, drzwiami, parapetami, kaloryferami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

529 000 zł51 m² 10 291,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy klucze do nieruchomości -białoprądnicka N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,4m2, położone na parterze w budynku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 35m położone w dz. Czyżyny rej. ul. Centralnej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem , do remontu. Idealne dla rodziny z dziećmi lub na wynajem. Lokalizacja: ul. Kijowska, ul. Wrocławska, ul. Mazowiecka. 4 minuty pieszo do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

305 000 zł24 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 24m2 zlokalizowane na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Kawalerka znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

677 000 zł59 m² 11 474,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Najważniejsze informacje ul. Grota Roweckiego 27, ruczaj, południe Krakowa Forma własności: pełna własność Powierzchnia mieszkania: 59 m2 Pokoje: 3 (16 m2,11 m2, 6 m2) Kuchnia 9 m2 Łazienka: 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3p. (bez windy) budynku z przełomu lat 80. i 90. wykonanym w technologii wielkiej płyty (po termomodernizacji kilka lat temu), na Os. Oświecenia w dz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli zależy Ci na urządzonym mieszkaniu z funkcjonalnym układem w zielonej i spokojnej okolicy blisko centrum miasta, to nie szukaj dalej. To coś w sam raz dla Ciebie! Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bronowice Małe,Kraków

460 000 zł41 m² 11 203,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Armii Krajowej - Bronowice Małe/os.Widok. Mieszkanie na IV (ostatnim) piętrze budynku z przełomu lat 70/80. Lokal jest do remontu, składa się z 2 pokoi (16 i 9), kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (3 piętro w bloku 4-piętrowym) o powierzchni 48 m. kw. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi (14, 10 i 6 mkw) - oddzielnej, jasnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

519 000 zł56 m² 9 221,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Mistrzejowice - 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, duża zabudowana loggia Pięknie i nietypowe mieszkanie w Nowej Hucie - Osiedle Piastów, na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

419 000 zł36 m² 11 574,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z osobną kuchnią ul. Kurczaba N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wielicka/kabel 3pok 48M2 po generalnym remoncie Z wyposażeniem N20 nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48m2 położone niedaleko od centrum w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

599 000 zł68 m² 8 770,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek I okolica: mieszkanie mieści się na siódmym piętrze w bloku z windą. Okolica doskonale skomunikowana praktycznie z każdym miejscem w Krakowie. 300m na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

295 000 zł37 m² 8 035,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pilna sprzedaż! Tobiasz Estate Nieruchomości oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,71m2 położone w dz. Nowa Huta os. Na Lotnisku. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heila

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Мы также говорим на русском! lokalizacja: e. Heila-Podgóze Duchackie- nieopodal Bonarki! Nieopodal ul. Walerego Sławka, h. Kamieńskiego, puszkarska. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

469 900 zł42 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,5 m2, usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym budynku na Prądniku Białym przy ul. Imbramowskiej. Mieszkanie: ekspozycja północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie o pow. 38,1m2, składające się z przedpokoju, łazienki, kuchni, mniejszego pokoju, dużego pokoju, balkonu (1m2) oraz dodatkowo komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze 4-piętrowego bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Litewskiej w pobliżu takich ulic jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

509 000 zł44 m² 11 568,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie sprzedawane bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych prowizji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 44m2, z pełnym wyposażeniem - do wejścia. Nieruchomość przy ul. Stachiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

330 000 zł28 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokojowe mieszkanie za 330 tys! Wola Duchacka! okazja! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

496 980 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie do remontu/odświeżenia na Czyżynach, które świetnie się sprawdzi dla rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży: przestrzenne, komfortowe, ładne mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszcącym się na osiedlu Prokocim Nowy przy ul. Konrada Wallenroda. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

463 000 zł45 m² 10 325,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,84 m2 na Podgórzu Duchackim. Mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

323 000 zł36 m² 8 997,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tobiasz Estate Nieruchomości oferuje rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,90 mkw znajdujące się na parterze w bloku dziesięciopiętrowym, na os. Kalinowym 19 (nowa Huta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Krowodrza,Kraków

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny widok na panoramę całego Krakowa i gór. Idealne mieszkanie pod wynajmowanie lub do własnego zamieszkania. Znakomity układ dwustronny, mieszkanie dwustronne południowo północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

529 000 zł64 m² 8 300,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Krakowie ze świetną lokalizacją, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i poprzez swój bardzo elastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Wileński

Kraków,małopolskie

457 000 zł48 m² 9 520,83 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w bloku na 8 piętrze z windą na ulicy Zaułek Wileński 3 dzielnica Prądnik Czerwony (dawniej Śródmieście). Budynek z ok. 1970 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

520 000 zł52 m² 10 097,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: prądnik Biały, ul. Krowoderskich Zuchów Powierzchnia: 51,5 m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowo: balkon oraz piwnica, parking dla mieszkańców za bramą na pilota Kondygnacja: 3/4 Ogrzewanie: mpec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

290 000 zł33 m² 8 750,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zobacz film: 2-pokojowy parter z balkonem do remontu, położone w spokojnej okolicy Wzgórza Krzesławickie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Wola Duchacka Zachód,Kraków

732 000 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry:) Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Woli Duchackiej przy ul. Beskidzkiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1982 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

529 000 zł44 m² 11 941,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z około 1980 roku, ul. Widok, dzielnica Dąbie. W bloku znajdują się dwie windy. Lokal zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

588 000 zł55 m² 10 632,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ul. LILLI wenedy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze.