dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Przy Arce

Nowa Huta,Kraków

379 000 zł30 m² 12 752,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka z oddzielną kuchnia i łazienką w doskonale zlokalizowanym sercu Nowej Huty Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

565 000 zł44 m² 12 870,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do remontu, zlokalizowane na dziewiątym z dziesięciu pięter w budynku przy ulicy Młyńskiej 6 w Krakowie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

849 000 zł70 m² 12 075,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Czteropokojowe mieszkanie osiedle Bieżanów Nowy Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu ul. Dobrego Pasterza oraz ul. Powstańców.(.) Dogodne połączenia komunikacyjne (Prądnik czerwony za 450m oraz Powstańców Garaże za 650m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmijska

Krowodrza,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka Z balkonem - znakomita lokalizacja - nietuzinkowy design N20 Nieruchomości oferuje atrakcyjne mieszkanie o pow. 30m2 położone w znakomitej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

829 000 zł63 m² 13 200,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ustawne, jasne trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Kampusu uj. Prezentuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,89 m2 położone na 2 piętrze budynku bez windy przy ul. Kobierzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

610 000 zł45 m² 13 616,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home drop ma Państwu do zaoferowania - niezwykle ustawne i funkcjonalne mieszkanie o po-wierzchni 42,5 m2 zlokalizowane przy ul. Pachońskiego w Krakowie. Mieszkanie jest położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

680 000 zł52 m² 12 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły oraz galeria Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Dziekanowice,Kraków

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow.54m2 Mieszczące się na 4 pietrze w 4 pietrowym bloku Układ mieszkania: -3 pokoje, - jasna oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza,Kraków

1 040 000 zł73 m² 14 246,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy bezpośrednio do sprzedaży mieszkanie ze świetnym rozkładem pomieszczeń. Jest położone blisko centrum Krakowa w zielonej dzielnicy Krowodrza, z widokiem na Kopiec Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

629 000 zł44 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z 1970 roku. Mieszkanie świetne zarówno pod wynajem jak i do zamieszkania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

429 000 zł31 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią ul. Kurczaba N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią położone przy ulicy Kurczaba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

|R| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 33 m2 na os. Złotego Wieku w Krakowie. Lokalizacja: do wynajęcia urokliwe jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! nie szukaj dalej, oferta dostępn wyłacznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do najmu w doskonałej lokalizacji, stare Miasto, tuż przy Kinie Kijów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł44 m² 15 868,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os.Wysokim Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

950 000 zł74 m² 12 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam wyjątkowe i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 73,74 m2 znajdujące się na 1 z 4 pięter w bloku roku 1989. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mgroupnieruchomosci ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament na osiedlu Kalinowym o powierzchni 36m2. Apartament znajduje się na 2 piętrze. Apartament składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Krowodrza,Kraków

1 100 000 zł77 m² 14 341,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! nie szukaj dalej- oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w rewelacyjnej lokalizacji w dzielnicy Krowodrza, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

499 900 zł46 m² 10 867 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz wolne i nie obciążone. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (wvtym jeden maly na sypialnie fla dziecka lub duzą garderobę), kuchni w aneksie, dużej loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Strzelców w Krakowie znajdujące sie na 1 piętrze 4 piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje ( 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

699 000 zł42 m² 16 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 41,87m2 po generalnym remoncie położone w Krakowie przy ul. Marii Jaremy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi - salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

706 000 zł57 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w Krakowie, przy ul. Czarnogórskiej 8. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 6m2 m oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Olsza,Kraków

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49 m2. Lokalizacja: olsza- klemensiewicza Świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Na Lotnisku,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe w Krakowie Os Na lotnisku w dzielnicy Bieńczyce. Mieszkanie umiejscowione na parterze posiada 40m2 powierzchni w tym sypialnia, salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

459 000 zł38 m² 11 981,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferują na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. Jasińskiego. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku i ma powierzchnię 38,31m2 Składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Helton Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny przy ul. Mieczykowa 2, w cenie 3000 pln. Opis I rozkład mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pigonia

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Pigonia w cenie 3000 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 10-tym piętrze jego metraż liczy 48 m2 na co składają się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Bieżanów,Kraków

429 000 zł31 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Victoria Estate prezentuje jasne, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 10-piętrowego bloku z 1976 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję, w świetnej lokalizacji przy ulicy Pachońskiego. Lokalizacja Kraków, prądnik Biały - ul. Pachońskiego, obok ul. Opolska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od od zaraz przytulna kawalerka przy ul. Gnieźnieńskiej na Azorach english version below lokalizacja Dzielnica: azory Ulica: gnieźnieńska Przystanek: azory W pobliżu: galeria Handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaremy

Azory,Kraków

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od od zaraz komfortowa kawalerka przy ul. Jaremy na Azorach english version below lokalizacja Dzielnica: azory Ulica: jaremy Przystanek: azory W pobliżu: galeria Handlowa Bronowice, pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

448 000 zł34 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kameralne mieszkanie 34,03 m2 z dużym balkonem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Witosa. Mieszkanie bardzo jasne, przytulne po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

735 000 zł50 m² 14 554,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze 4 piętrowego budynku z 1972 roku. - trzy niezależne pokoje - salon z aneksem kuchennym - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferują na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone na Ugorku. Lokal o powierzchni 43m mieści się na 2 piętrze bloku z windą. Opis: - 2 pokoje, ( jeden przechodni) - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

480 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

/ do wejścia / 2 pokoje / os. NA lotnisku / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Na lotnisku. Nieruchomość położona na 4 piętrze budynku 4 piętrowego z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 kraków - prądnik biały! klient nie płaci prowizji dla biura! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni około 46 m2 w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe 30M2 krowodrza górka ul. Józefa wybickiego opis mieszkania: mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30m2 mieści się na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

600 000 zł50 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: ul. Ugorek, w pobliżu ul. Śliczna, włodkowica Mieszkanie na wyłaczność , nie szukaj dalej przyjdź, zobacz, może to jest to czego szukasz :) Biuro Livinder prezentuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wlotowa

Prokocim,Kraków

659 000 zł44 m² 14 909,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, natomiast bardzo dobrze skomunikowanej z centrum oraz gotowe do wejścia po generalnym remoncie, koniecznie sprawdź poniższe ogłoszenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoruska

Piaski Nowe,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie osiedle Wola Duchacka Wschód lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

485 000 zł39 m² 12 577,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 38m2 w osiedlu Bohaterów.