dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

845 000 zł56 m² 15 206 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy w swojej ofercie na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie w bloku, położonym w dzielnicy Bronowice przy ul. Na Błonie na osiedlu Widok w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonarka,Kraków

545 000 zł39 m² 14 082,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Ze względu na układ dwóch pokoi, funkcjonalną powierzchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

575 000 zł50 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Krakowiaków (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne - strona wschodnia 50,18 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Olsza,Kraków

740 000 zł59 m² 12 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne, dobry rozkład, nasłonecznione, dobra inwestycja Położone na 1 p. w budynku 10 p. z końcówki lat 60-tych (ocieplony) w Śródmieściu, tuż przy Turon Arena. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

539 000 zł39 m² 13 891,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul.Lublańskiej (Prądnik Czerwony). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Prokocim,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, cisza, zieleń, duży balkon! Po generalnym remoncie, czyste, do wejścia. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-ro piętrowym budynku z lat 80-tych na zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

620 000 zł48 m² 12 922 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Z potencjałem do własnej aranżacji, 3 osobne pokoje, duży balon Z widokiem na panoramę miasta N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbie,Kraków

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne , ustawne , 2 pokojowe mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie ciche oddalone od ruchu i szumu ulicy. - dwa pokoje duże , przestronne , niezależne. - łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji kapitału? Prezentuje ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górka Narodowa,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjny oraz panoramicznym widokiem na miasto lokalizacja Krowodrza Górka to jedna z najbardziej pożądanych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 099 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Na sprzedaż jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m . Lokal składa się z dwóch wyodrębnionych mieszkań - kawalerki po generalnym remoncie oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, 38 m Atuty mieszkania: 2 niezależne pokoje, idealne dla pary, singla pracującego zdalnie lub dwóch osób osobna, kompaktowa kuchnia powierzchnia ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagodowa

Borek Fałęcki,Kraków

520 000 zł38 m² 13 855,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam. Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 37,53 m kw składa się z dwóch pokoi ( duży i mały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

479 000 zł40 m² 12 035,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią i pięknym widokiem - os. Złotego Wieku, kraków Powierzchnia: 39,80 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 6 Ekspozycja: południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Podwawelskie,Kraków

789 000 zł57 m² 13 769,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Kraków, położone na jednym z najbardziej zielonych i cenionych osiedli miasta - Osiedlu Podwawelskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

542 800 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

[rezerwacja] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - Biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado ma przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w rejonie ul. Majora/strzelców (prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 244,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokoje z widokiem na miasto. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 48,7 m i znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

563 000 zł47 m² 11 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie położone na os. Złotego Wieku w Krakowie. Lokalizacja słynie ze spokoju, licznych terenów zielonych oraz bliskości przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Zachodniej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Dąbie,Kraków

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego na krakowskim Dąbiu przy ul. Na Szaniec Mieszkanie: - duży pokój, osobna ciemna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

610 000 zł45 m² 13 616,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przytulne 3 pokoje po remoncie Kraków, kozłówek | Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

350 000 zł24 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane w rejonie os. Jagiellońskiego (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość jest do remontu. Na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Imbramowska

Krowodrza,Kraków

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z loggią 42,5 m - po generalnym remoncie Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

739 000 zł47 m² 15 564,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 739.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej ( Podgórze) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą - stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia od marca, po remoncie, do własnego umeblowania- mieszkanie dwupokojowe (dwa osobne pokoje), znajdujące się przy ulicy Odrzańska 8 (rejon Łagiewnik, lipińskiego). Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 44,50 m2 znajdujące się w dzielnicy Olsza, przy ul. Młyńskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon; - 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

786 250 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

- umowa rezerwacyjna- biuro Home z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z widokiem i przestrzenią, którą na prawdę się czuje! To idealna propozycja dla młodych ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

650 000 zł46 m² 14 099,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność Przedstawiam Państwu przytulne, mieszkanie o powierzchni 46,10 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Leonida Teligi 23 w Krakowie - dzielnica Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

530 000 zł38 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Kazimierzowskie/ Bieńczyce Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 000 zł57 m² 11 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: prokocim-Bieżanów, ul. Teligi, kraków Wyłączność na ofertę nie szukaj dalej! Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która po liftingu może stać się Twoim nowym,.