dowolna

Mieszkania Kraków ul. Przybyszewskiego

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 066 000 zł90 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

845 000 zł54 m² 15 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia - piękne, nowoczesne, ekskluzywne 2 pokojowe mieszkanie w idealnym stanie o powierzchni 54 m2, znajdujące się w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

845 000 zł54 m² 15 668,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Doradcy Wawel Service maja dla Państwa do zaprezentowania przepiękny Apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pok. mieszkanie z ogródkiem, miejscem parkingowym, świetnie zaprojektowane przez architekta! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji premium "małe Błonia" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

675 000 zł48 m² 14 004,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie się na nowo powstałym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego 64 w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Aktualnie jest ono w trakcie wykańczania z planem wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bronowice Małe,Kraków

845 000 zł54 m² 15 668,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

715 000 zł54 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu luksusowy, 2-pokojowy apartament o pow. 54 m2, położony na parterze apartamentowca "małe Błonia". Inwestycja to kilka kameralnych budynków, z atrakcyjnie zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

686 000 zł49 m² 13 928,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 49,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Przybyszewskiego. Cena: 686 000 pln. Mieszkanie o metrażu 49,25 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

686 000 zł49 m² 13 928,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Property Partners ma przyjemność przedstawić mieszkanie w stanie deweloperskim wykończone o powierzchni 49,25 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bronowice przy ul. Przybyszewskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

686 000 zł49 m² 13 928,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym Osiedlu Apartamenty Przybyszewskiego w Krakowie, w modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, o powierzchni 54m2 w prestiżowej inwestycji przy ulicy Przybyszewskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Budynek po termoizolacji, wybudowany został w 1960 roku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

371 000 zł30 m² 12 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 30 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach. Ul. Przybyszewskiego. Mieszkanie składa się z: kuchni z oknem, pokoju, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odsprzedam mieszkanie 64 m na 5 piętrze piękne widoki na Kopiec Kościuszki jasne i przestronne pokoje okna na południowy zachód z balkonem 16 m. Komórka lokatorska 2.04 m i garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 65 m 2 .Ul Przybyszewskiego 68 Male Blonia. Dwie sypialnie ok 12 m 2 plus duży salon z kuchnią wynajmie właściciel. Ochrona 24 .Recepcja.garaz podziemny wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 899 zł46 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: przedstawiam nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu Małe Błonia. Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie znajduje się blisko ogródków działkowych, rudawy a dojście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie z loggią - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze w V piętrowym apartamentowcu z 2018 roku ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, o powierzchni 37m2 w nowej przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego. Apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z 2 osobnymi pokojami przy ulicy Przybyszewskiego w dzielnicy Bronowice. Pięknie wykończona nieruchomość, oddana do użytku w 2018 r. Nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estete prezentuje nowoczesną kawalerkę w prestiżowej inwestycji "małe Błonia" - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduję się na I piętrze III piętrowego luksusowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie z tarasem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze w V piętrowym apartamentowcu z 2018 roku ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estete prezentuje przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji "małe Błonia" - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduję się na I piętrze III-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z balkonem w inwestycji "małe Błonia" - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze budynku apartamentowego w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: w pobliżu ulic: przybyszewskiego, piastowska, buszka, lea 3 Miasteczko Studenckie agh i Przybyszewskiego Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estete prezentuje nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "małe Błonia" - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduję się na III piętrze III piętrowego luksusowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji "małe Błonia" - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduję się na III piętrze III piętrowego luksusowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Nowa Huta,Kraków

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje apartament z 19m2 tarasem i garażem w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II piętrze V-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe, nowe mieszkanie przy ulicy Przybyszewskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż liczy 42 m^2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: bronowicka/zarzecze/lea /wesele Przytulny apartament z garażem i komórką lokatorską! Do sprzedaży 4 pokojowy apartament z ogrodem i tarasem znajdujący się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

530 000 zł48 m² 11 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu przy ul. Przybyszewskiego na Osiedlu Małe Błonia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje apartament z balkonem i garażem w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na I piętrze VII-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 126 000 zł104 m² 10 826,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny, widokowy apartament w pobliżu błoń 104 m2 z 52m tarasem! Lokal w stanie deweloperskim Położony na 5 ostatnim piętrze budynku z pięknym widokiem na Kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie z tarasem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w V piętrowym apartamentowcu z 2018 roku ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buszka

Bronowice Małe,Kraków

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta mw-4199, dysponujemy kluczami zapraszamy w dogodnym terminie lokalizacja - Kraków -krowodrza-Bronowice -małe Błonie ul. Przybyszewskiego -rejon ul. Armii krajowej, buszka, konwisarzy, tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta ms-4174 lokalizacja -kraków - krowodrza- bronowice - ul. Przybyszewskiego opis nieruchomości - do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe 37 m w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 r, na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buszka

Bronowice Wielkie,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mw-4213 lokalizacja - Kraków- krowodrza- bronowice ul. Przybyszewskiego , Jana buszka apartamentowiec Garden Lane , rejon ul. Armii Krajowej , lokalizacja nieopodal krakowskich Błoń oraz rzeki.