dowolna

Mieszkania Kraków ul. Przybyszewskiego

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

521 950 zł72 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający. Nowa wyjątkowa inwestycja w świetnym punkcie Krakowa. Do dyspozycji mieszkańców są podziemne miejsca postojowe i cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

440 648 zł58 m² 7 597,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 400 000 zł201 m² 11 927,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający. W sprzedaży piękny, olbrzymi apartament w doskonałym punkcie Krakowa. Apartament został zaprojektowany funkcjonalnie i elegancko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

398 625 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

206 640 zł26 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

256 240 zł32 m² 7 982,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

543 931 zł77 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

650 000 zł98 m² 6 598,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie ( połowa domu ) o pow. 98,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku jednopiętrowym (oddzielna wejście do domu) zlokalizowanym przy ulicy Przybyszewskiego, bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Budynek po termoizolacji, wybudowany został w 1960 roku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 642 213 zł83 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 83,15 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 291 188 zł71 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 638 914 zł89 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy gotowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem dostępne w kameralnej inwestycji na Bronowicach przy ul. Stanisława Przybyszewskiego (3,7 km od Centrum Krakowa). Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 590 057 zł89 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie z Ogródkiem o powierzchni 146 m2 w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 590 057 zł89 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.