dowolna

Mieszkania Kraków ul. Na Błonie

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

593 062 zł29 m² 20 613,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z dala od zgiełku, wystarczająco blisko, by cieszyć się miastem - krakowskie Bronowice Małe - w bliskiej odległości od Rudawy i Parku Decjusza, kilka kilometrów od Balic i kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

505 000 zł29 m² 17 413,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

432 000 zł25 m² 17 363,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

845 000 zł56 m² 15 206 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy w swojej ofercie na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie w bloku, położonym w dzielnicy Bronowice przy ul. Na Błonie na osiedlu Widok w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji kapitału? Prezentuje ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

567 660 zł29 m² 19 615,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam: mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30 m2 na os. Widok. Fantastyczna lokalizacja zarówno dla studentów (blisko uczelni: agh, uken), jak i osób pracujących. Doskonała komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Helton prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ul. Na Błonie 9. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Błonie w Bronowicach. Mieszkanie: - salon, kuchnia jasna osobna, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Krowodrza,Kraków

840 000 zł52 m² 16 061,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 52 m w doskonałej lokalizacji - ul. Na Błonie Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Na Błonie, na cenionym osiedlu Widok w Bronowicach Małych - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

425 000 zł25 m² 17 206,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2 składa się: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

425 000 zł25 m² 17 206,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

425 000 zł25 m² 17 206,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

445 000 zł25 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Bronowice, ul. Na Błonie. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

510 000 zł32 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

535 000 zł30 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

909 000 zł54 m² 16 678,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkania w bloku z lat 80-tych. W budynku znajduje się winda. Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach dla mieszkańców z identyfikatorem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

818 000 zł38 m² 21 526,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje || Najwyższe piętro || Ostatni taki układ || 38 m2 Apartament z widokiem ponad miasto | 2 pokoje | 38 m | duży balkon | 7. piętro | Bronowice - ul. Na Błonie Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow. 47 mkw znajdujące się przy ul.Na Błonie na osiedlu Bronowice Nowe/Widok. Lokal znajduje się na ostatnim 11p., składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 820 000 zł89 m² 20 396,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy | 89,23 m | lindego2 | Krowodrza, kraków Miasto w zasięgu ręki. Natura tuż obok. Komfort przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł52 m² 13 288,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie Z osobną I balkonem kraków, bronowice, ulica na błonie lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z oddzielną kuchnią w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice Małe! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze IV- piętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

545 000 zł30 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

909 000 zł54 m² 16 678,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

445 000 zł25 m² 18 016,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

850 000 zł58 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

638 600 zł36 m² 17 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

457 000 zł25 m² 17 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij