dowolna

Mieszkania Kraków ul. Kobierzyńska

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

889 895 zł60 m² 14 831,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie - 3 pokoje, 59 m powierzchni użytkowej, 1 piętro, loggia 4,3 m . Gotowe od odbioru już dziś! Największy plus? Salon z aneksem ma 27,7 m i duże narożne okno. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji kobihouse lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w południowej części Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 700 zł53 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Kobierzyńska 58, kraków Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na parterze w zadbanym budynku przy ul. Kobierzyńskiej 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kobierzyńskiej , dzielnica Dębniki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

670 000 zł51 m² 13 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,59 m , które znajduje się na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 100 000 zł65 m² 17 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

891 600 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej. Brak podatku pcc Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

820 000 zł44 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prestiżowy apartament przy cascadzie | 44 m | 1. Piętro | winda | ruczaj Lokalizacja: kraków, ul. Kobierzyńska 165 (nowy Ruczaj) Piętro: 1 (z windą) Powierzchnia: 44 m Pokoje: 2 Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

889 890 zł60 m² 14 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, które jest po prostu wygodne na co dzień i ma światło, którego nie zjada sąsiedni blok, to warto spojrzeć na ten układ. Mieszkanie - 3 pokoje, 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie | 3. piętro | ul. Kobierzyńska- ruczaj/zaborze | Mieszkanie idealne na start! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo wygodnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

770 000 zł64 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Kobierzyńskiej, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

1 938 000 zł97 m² 19 899,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

999 000 zł58 m² 17 259,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 299 000 zł67 m² 19 347,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wykończony z dbałością o szczegóły apartament na osiedlu Wilga Park (ul. Kobierzyńska - na wysokości Kapelanki) Do sprzedaży 67 metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe jasne mieszkanie - Ruczaj! Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze IV-piętrowego bloku przy ul. Kobierzyńskiej - Ruczaj. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł112 m² 17 005,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 5-cio pokojowe o metrażu 112 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w inwestycji kobihouse. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

969 000 zł55 m² 17 734,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania, które mieści się w nowej inwestycji na Ruczaju - Kobi House by Imperial. /Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 028 000 zł58 m² 17 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

670 000 zł51 m² 13 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,59 m , które znajduje się na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 043 000 zł58 m² 17 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

620 000 zł34 m² 18 316,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej (dębniki) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj-Zaborze,Kraków

770 000 zł64 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj-Zaborze. W pobliżu skrzyżowania Grota-Roweckiego Kobierzyńska. Mieszkanie ma metraż 63,8 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nasze biuro ma przyjemność Państwu zaprezentowania 2-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie jest dostępne od 01.12.2025 LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

971 331 zł61 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

979 000 zł55 m² 17 917,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska