dowolna

Mieszkania Kraków ul. Kobierzyńska

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39m2, na poddaszu w bloku z lat 90-tych. Mieszkanie umeblowane, położone na V piętrze bez windy. Idealne dla studentów, do przystanku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 928 zł59,23 m² 16 257,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,23 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 754 zł94,53 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na las [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny apartament na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below 3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | balkon z widokiem na zieleń | garaż podziemny | Ruczaj Do wynajęcia nowoczesne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 090 000 zł91 m² 11 964,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,10 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kobierzyńska

Zakrzówek,Kraków

503 000 zł28 m² 17 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Izabela -janik Agent prowadzący Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

939 152 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju Mieszkanie: metraż: 59,44 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 500 zł51 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50,60 m na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Wynajmując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

1 100 000 zł65 m² 17 044 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Więcej informacji *510* 297 *341 3 pokoje | balkon 9 m | Ruczaj | Kampus uj | 64,54 m Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji z dostępem do zieleni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł59 m² 17 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard, ekspozycja południowo-zachodnia Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.33m2 znajdujące się w szybko rozwijającej się części Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

3 500 zł42 m² 83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Prezentuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 42 m2 położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Kobierzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

950 000 zł59 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej 157 w Krakowie. Lokalizacja - Dębniki / Ruczaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

875 000 zł54 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z ogródkiem - funkcjonalne mieszkanie na parterze Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, które można zaaranżować jako wygodne 3 pokoje - idealne do zamieszkania, dla pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 018 395 zł64 m² 15 912,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej - idealne do zamieszkania dla pary lub rodziny 2+1, ale również jako rozsądna opcja inwestycyjna. Na powierzchni 64 m masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 248 972 zł84 m² 14 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 2 łazienki | taras | - Kobierzyńska | 0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

779 688 zł46 m² 16 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja. Na powierzchni 46,41 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: przestronny salon z aneksem kuchennym (21,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 105 000 zł80 m² 13 899,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Mateczny,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

729 900 zł43 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem - wygodne do życia lub na wynajem Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , które dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

944 916 zł64 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej. Brak podatku pcc Kobi House to wyjątkowa inwestycja deweloperska, wyróżniająca się niebanalną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

944 916 zł64 m² 14 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedno z dwóch ostatnich dostępnych 3-pokojowych mieszkań w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Kobierzyńskiej na Ruczaju. Architektura budynku oraz części wspólnych została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy Ruczaj | 44 m | Balkon | Garaż podziemny | Gotowe l Kampus uj l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

3 800 zł58 m² 65,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, komfortowe mieszkanie - ul. Kobierzyńska 124, ruczaj, kraków - dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj-Zaborze,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 53 m z loggią i widokiem na zieleń - Ruczaj-Zaborze, ul. Kobierzyńska Być może poszukujesz gotowego do zamieszkania lokalu w doskonale skomunikowanej części Krakowa, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

1 938 000 zł97 m² 19 899,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

989 000 zł58 m² 17 087,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 115 000 zł96 m² 11 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,60 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

944 000 zł65 m² 14 523,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego większość osób szuka, tylko rzadko dostaje: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

536 000 zł37 m² 14 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okolice uczelni na Ruczaju i Zakrzówka. Mieszkanie do odświeżenia 2 pokojowe mieszczące się na 1 piętrze. Salon z aneksem kuchennym , pokój oraz łazienka i balkon. . Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej w krakowskiej dzielnicy Ruczaj (dębniki). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 135 000 zł52 m² 21 681 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 52-metrowe mieszkanie w sercu krakowskiego Podgórza przestrzeń zaprojektowaną i wykończoną z dbałością o każdy detal. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym