dowolna

Mieszkania Kraków ul. Białoprądnicka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nieopodal ul. Białoprądnicka. W pobliżu również m.in.: ul. Opolska, pachońskiego. Opis: mieszkanie znajduje się na 8 z 10 pięter budynku z 1975 roku. Położone na pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

320 000 zł56 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dkb-invest oferuje na sprzedaż mieszkanie na III piętrze bloku przy ul.Białoprądnickiej. Bardzo dobra lokalizacja. 56-cio metrowe mieszkanie to: przedpokój, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

335 000 zł51 m² 6 509,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, prądnik Biały, ul. Białoprądnicka. Słoneczne, ustawne mieszkanie o pow.51,46m2, z balkonem 3,40m2, trzecie piętro w 4-piętrowym bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

351 000 zł51 m² 6 882,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja przy ul. Białoprądnickiej to nowoczesny zespół dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, szybki dojazd do centrum miasta, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

319 926 zł45 m² 7 109,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

351 762 zł51 m² 6 897,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

401 649 zł58 m² 6 924,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

348 795 zł51 m² 6 839,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

440 505 zł68 m² 6 478,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

460 564 zł68 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia oferta mw-4196 lokalizacja ; kraków- krowodrza- ul. Białoprądnicka, rejon ulic Pleszowska, opolska opis nieruchomości ; do wynajmu lokal mieszkalny 38m, 2 pokojowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

253 584 zł35 m² 7 245,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

312 329 zł44 m² 7 098,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny z ogródkiem o powierzchni 34,06m2 w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na II piętrze IV-piętrowego bloku przy ul. Białoprądnickiej- prądnik Biały. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Białoprądnickiej. Lokal usytuowany na 3 piętrze bloku 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

330 000 zł50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ulica Białoprądnicka. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

309 000 zł44 m² 7 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 w rejonie ulicy Siemaszki, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60-tych. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w okolicy Białoprądnickiej ,w pobliżu Piaszczysta,Malinowa,sklep Biedronka. Opis: to piękne zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku kilkupiętrowym. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ulica Białoprądnicka. Mieszkanie o powierzchni 110 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2011 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Prądnik Biały, strzeżone (ochrona). Bardzo dobry dojazd. Bardzo blisko park i Dworek Białoprądnicki, plac zabaw, poczta, sklep, korty tenisowe, weterynarz w bloku, fryzjer, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 100 zł46 m² 24,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków - prądnik biały- białoprądnicka Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na II piętrze IV piętrowego bloku z roku 2001, przy ulicy Białoprądnickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków - prądnik biały - ul. Białoprądnicka | Do wynajęcia przytulne, w bardzo dobrym stanie mieszkanie o pow. 68 m2 usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków - krowodrza - prądnik biały | Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 położonej przy ul. Białoprądnickiej - Prądnik Biały. Usytuowane na drugim piętrze 2 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków-biały prądnik - ul. Białoprądnicka | Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe ( 46 m kw.) z balkonem na czwartym pietrze nowego budynku, umeblowane.Kuchnia osobna otwarta na salon. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

233 681 zł35 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,14 m2 położone na pierwszym piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących bloków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum - Prądnik Biały Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku z 2001 r. przy ul. Białoprądnickiej - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

211 380 zł33 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości lutin prezentuje nowe mieszkania na prądniku białym! ***kupujący nie płaci 2% pcc*** Inwestycja przy to dwa wolnostojące budynki wielorodzinne z komfortowymi udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

345 000 zł52 m² 6 635 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedaży bardzo ustawne, słoneczne mieszkanie, ekspozycja wschód- zachód. Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, większy pokój z balkonem. Media opomiarowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,35m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Białoprądnickiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

465 030 zł100 m² 4 635 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania luksusowe mieszkanie (100,33 m2) w stanie deweloperskim na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, typu szeregówka. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

231 250 zł37 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 położone na piątym piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących bloków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

249 795 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie o pow. 39,65 m2 położone na pierwszym piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących bloków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

280 000 zł51 m² 5 458,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dobra Oferta Proponujemy Państwu jasne , przestronne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe w cichej i zielonej okolicy , znajdujące się przy ulicy: białoprądnickiej (dzielnica: prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

289 313 zł44 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o pow. 44,17 m2 położone na II piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

211 380 zł33 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o pow. 32,52 m2 położone na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego apartamentowca. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

356 058 zł62 m² 5 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o pow. 61,94 m2 położone na parterze 6 kondygnacyjnego budynku. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

297 066 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 45,01 m2 położone na trzecim piętrze 6- kondygnacyjnego apartamentowca. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

279 000 zł52 m² 5 365 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży bardzo ustawne, słoneczne mieszkanie, ekspozycja wschód- zachód. Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, większy pokój z balkonem. Media opomiarowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

314 496 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Duże ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,92 m2 położone na drugim piętrze 6- kondygnacyjnego apartamentowca. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

228 930 zł35 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,22 m2 położone na parterze 6 - kondygnacyjnego apartamentowca. Całe Osiedle składa się z dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Pod każdym budynkiem.