dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

722 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

722 ogłoszenia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiż historycznej kamienicy w nowoczesnym wydaniu! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki, która stanowi harmonijne połączenie krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 zł136,50 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerski apartament na wynajem położony w samym sercu Krakowa, przy ulicy Radziwiłłowskiej. Lokalizacja Apartament znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 42 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 94m2, , na pierwszym piętrze w kamienicy położone na Starym Mieście w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej. Pieszo 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Karmelicka - rejon - oferta na wyłączność - Do wynajęcia po generalnym remoncie mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w pełni urządzone o powierzchni ok. 30 m2 z balkonem na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w sercu Starego Miasta. Budynek I okolica: mieszkanie mieści się na 3 piętrze nowoczesnej, luksusowej kamienicy po generalnym remoncie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5-pokojowy apartament w sercu Starego Miasta z tarasem o powierzchni 60 m2 / penthouse to rent budynek I okolica: apartament mieści się na 7, ostatnim, piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż strych w dzielnicy Salwator. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania ul. Zwierzynieckiej, al. Krasińskiego i Kościuszki, salwator / Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł33 m² 22 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Funkcjonalne mieszkanie typu studio W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal zielone planty I uczelnie uj, agh, asp, ur. Świetna oferta pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu przytulne studio, na pierwszym piętrze oficyny, pięknej i dobrze utrzymanej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Jednopokojowy apartament z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca nowoczesne studio o powierzchni 27 m2 przy ul. Rajskiej, w budynku z 2018 r. w inwestycji Henniger Investment. Nieruchomość z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w suterenie o powierzchni 75 m2, przy ul. św. Stanisława na Kazimierzu w Krakowie. Kamienica zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł28,46 m² 27 758,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament typu studio zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Angel City w samym sercu Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Szlak.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz z najemcą - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (7 m2) położone przy ul. Rakowickiej w inwestycji Apartamenty Novum, w pobliżu high 5ive, galeria Krakowska, browar Lubicz.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł117,58 m² 22 537,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowe mieszkanie 117 m w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 / ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kapitału - nieruchomości w tej lokalizacji nie tracą na wartości Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od licpa, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 54 m2 na Starym Mieście przy ul. Czystej 11 w Krakowie! budynek I lokalizacja: budynek: czysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł45 m² 27 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 zł100 m² 97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament dla konesera - przestrzeń, która łączy historię Krakowa z wyrafinowanym wzornictwem. 3 pokoje, 3 piętro Mieszkanie o powierzchni 100 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polski, english, українська, русский. Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 50m2 w prestiżowej inwestycji "novum" przy ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł26,07 m² 26 045,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Jasne, stylowe studio z antresolą w sercu Starego Miasta cisza tuż przy Rynku Głównym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł79 m² 22 772,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Apartament w kamienicy przy parku centrum **english below** Do sprzedania wspaniała nieruchomość o powierzchni 79 m2 położona na ul. Sienkiewicza w Krakowie. Apartament otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Na sprzedaż apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Development z całodobową ochroną, przy ul. Prandoty 10C w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 000 zł40 m² 31 925 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mint Property przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 150m2 w ścisłym centrum Krakowa - ul. Rakowickamieszkanie składa się z: salonu 2 sypialnikuchniłazienki ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł49,80 m² 120,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Kraków centrum: libre Residence Librowszczyzna 3 Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Krakowa? Odkryj 3-pokojowy apartament 49,8 m w prestiżowym Libre Residence.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł81 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament o wielkości 81m2 z pięknym, widokowym tarasem (30m2) w prestiżowej inwestycji Angel City. Lokalizacja: ulica Szlak to ścisłe centrum Krakowa. Stąd spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, ekskluzywny, przestronny apartament przy alei Ignacego Daszyńskiego 12. Dwupokojowe mieszkanie z garderobą, łazienką oraz balkonem, 77 m2 tuż obok Starego Miasta! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 21 m2 w Centrum Miasta przy ul Zwierzyniecka. МЫ говорим на русском budynek I lokalizacja: lokalizacja I budynek Kamienica usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł51 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property przedstawia stylowe mieszkanie, zlokalizowane na Starym Mieście przy ulicy Grodzkiej. Mieszkanie o powierzchni około 51 m znajduje się na trzecim piętrze w cichej, czystej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|R| Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ulicy Sarego w prestiżowej inwestycji Sarego Rezydencja na krakowskim Starym Mieście. Lokalizacja: sarego Rezydencja to.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł109 m² 29 311,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1650

Ekskluzywna oferta w samym sercu Krakowa Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłego centrum Krakowa, stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,60 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w inwestycji Novum3 przy ul.Rakowickiej. Dostępne od: 01.07.2026 BUDYNEK: Trzeci etap, jednej z rozpoznawalnych krakowskich inwestycji - Apartamenty Novum. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie położone na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura sprzedaży ( w cenie zawarty Vat 8 % )W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł35 m² 21 342,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję studio z możliwością wydzielenia osobnej sypialni o metrażu 35 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Lokal jest gotowy do odbioru i do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu piętro domu z przeznaczeniem na wynajem na cele mieszkaniowe ale również pod siedzibę firmy, biuro rachunkowe, szkołę językową lub inną działalność biurowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł71 m² 20 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Rezerwacja - klasyczne 2 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Pawlikowskiego, cichej.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto