dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Miasto

720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

720 ogłoszeń

1 150 000 zł64 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Stare Miasto. Oferta inwestycyjna, gwarantowany dochód pasywny. Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł130 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Siemiradzkiego 130 m2 Nieruchomość: przestronny i elegancki apartament o powierzchni 130 m , zlokalizowany na I piętrze w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł87 m² 22 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament inwestycyjny - ul. Wenecja 19, stare Miasto, kraków Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 86,5 m , położony na 3. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,70 m² 21 982 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Przytulne mieszkanie w centrum miasta ciche, jasne i z widokiem na zieleń! Na sprzedaż mieszkanie typu open space położone w odnowionej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 30 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł171,20 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Stylowy, 5-pokojowy apartament 5-pokojowy w sercu Starego Miasta - tuż przy Plantach. Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 171,20 m , zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto ul. Szlak tylko U nas W notus W sercu Starego Miasta, w otoczeniu klimatycznych ulic i miejskiej energii, znajduje się przestrzeń dla tych, którzy potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Lenartowicza, stare Miasto [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł108,36 m² 24 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Leach & Lang Property Consultants oferuje na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie położone w kamienicy na ulicy Bogusławskiego w Krakowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł41,70 m² 23 477,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Privatehousebrokers prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41,7 m2 przy ul. Bonerowskiej w Krakowie. Lokalizacja: ulica Bonerowska to ścisłe centrum Starego Miasta. Stąd spacer do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 940 zł36,78 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Są adresy, które się kupuje. I są adresy, które się posiada. Ulica Piłsudskiego to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji w Kraków bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35m2 w niedalekiej odległości od Plant w rejonie ul. Zyblikiewicza, okolicy ul. Wielopole. Mieszkanie mieści się się na II.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa. Mieszkanie o pow. 59 m2 znajduje się na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

10 700 000 zł229 m² 46 724,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament znajdujący się w kompleksie Angel Wawel przy ul. Koletek.Apartament o powierzchni 229 m2 znajduje się na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 920 zł51 m² 22 155,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł73 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, placu Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł52,54 m² 24 267,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Royal Space prezentuje apartament o powierzchni 52 m2 przy ulicy Ariańskiej w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja Stare Miasto to doskonała lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,50 m² 79,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne studio w kompleksie Sobieski Residence [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy przytulne mieszkanie typu studio, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe trzypokojowe przestronne mieszkanie Z 3 balkonami W ścisłym centrum krakowa! Być może masz dużą rodzinę i potrzebujesz wygodnego mieszkania o wielkości zbliżonej do.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł52,55 m² 21 693,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ciche 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym przy Rynku Głównym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane tuż obok Nowego Kleparza - przy ulicy Szlak! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł39 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51,51 m² 62,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem, dwupokojowe mieszkanie, świeżo wyremontowane w zabytkowej kamienicy - Stare Miasto - Plac Na Groblach. Lokalizacja: plac na Groblach to cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł47,10 m² 21 019,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1927 roku, w ścisłym centrum Krakowa. Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m + ok. 36 m wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w stanie deweloperskim w zabytkowej kamienicy Stare Miasto, ul. Helclów Zespół Annderson oferuje dwa mieszkania o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł156,30 m² 14 235,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1320

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dwa mieszkania, zlokalizowane na drugim piętrze w Rynku Głównym, kraków. Dwa lokale o powierzchni 61,90m2 i 94,40m2 z oddzielnymi Księgami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 48,5 m2 Powierzchnia całkowita: 70,3 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

5 470 zł57,12 m² 95,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł79,32 m² 23 323,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie przy Rynku Głównym przy ul. Sławkowskiej. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, własnej aranżacji o powierzchni 52m2. Inwestycja zlokalizowana w centrum na pograniczu Starego Miasta i Grzegórzek w rejonie Hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje przestronne, stylowe mieszkanie na wynajem położone w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, przy ul. św. Tomasza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 400 zł62 m² 15 458,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań kameralna inwestycja W krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł65,58 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polski, english, українська. Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 65,58m2. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy penthouse z widokiem na Wawel i kościół Mariacki z unikatowym tarasem w Starym Mieście mint Property ma zaszczyt zaprezentować luksusowy dwupoziomowy (6 i 7 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł81 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament o wielkości 81m2 z pięknym, widokowym tarasem (30m2) w prestiżowej inwestycji Angel City. Lokalizacja: ulica Szlak to ścisłe centrum Krakowa. Stąd spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 834 000 zł73,36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 73,36 m2 z w jednym z najlepszych projektów deweloperskich w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł86,54 m² 22 186,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

PO remoncie 86 metrowe stare miasto ulica wenecja Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze 2 piętrowej kamienicy przy ulicy Wenecja. Kamienica pochodzi z 1940 r, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł172 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Zespół Annderson prezentuje apartament o powierzchni 172 m2 zlokalizowany przy ulicy Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1886 r.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto