dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Kraków - Sprzedaż i wynajem

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

555 000 zł42 m² 13 277,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 350.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, miejsce postojowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Bieżanowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla klientów inwestycyjnych, jak i dla rodzin. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Nowy Bieżanów,Kraków

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Witam serdecznie, mam do sprzedania mieszkanie znajdującego się przy ulicy Aleksandry w Krakowie (osiedle Nowy Bieżanów). Jestem prywatnym właścicielem. W pigułce: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Montwiłła-Mireckiego

Borek Fałęcki,Kraków

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** english version below ***** Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna zlokalizowana w Krakowie przy ul. Montwiłła-Mireckiego, tuż obok ul. Zakopiańskiej (dzielnica Borek Fałęcki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł73 m² 7 842,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,68 m2 na os. Mistrzejowice, wysoki parter w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie posiada układ dzięki któremu można podzielić go na dwa osobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które idealnie nadaję się pod inwestycję ze względu na bliskość Uczelni, położone przy ul. Stanisława Skarbińskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

389 000 zł37 m² 10 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

If you have any questions contact us directly Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na os. Jagiellońskim - dzielnica Nowa Huta. Mieszkanie jest w fazie remontu, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

474 000 zł44 m² 10 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 2-pokojowe, ciekawie wykończone mieszkanie w cichej, dobrze połączonej z centrum okolicy. Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Lokalizacja: blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

688 000 zł62 m² 11 096,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana jest na ostatnim, dziesiątym piętrze w wysokim bloku (około 1980) na os. Piastów, mistrzejowice. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

599 000 zł55 m² 10 831,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ul. LILLI wenedy N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z 2000 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, loggia, piwnica, wózkownia; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

914 000 zł87 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie do własnej aranżacji! Dla każdego: dla rodziny, dla pary, dla inwestora na wynajem. Wnętrze daje świetny potencjał do stworzenia własnego klimatu i docelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Mateczny,Kraków

649 000 zł44 m² 14 620,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze z 6, w nowo wybudowanym apartamentowcu. II etap inwestycji dewelopera Lokum Siesta. Mieszkanie Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Małe,Kraków

515 000 zł48 m² 10 706,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Małych w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

393 750 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż przestronna kawalerka Z balkonem czyżyny - przy parku lotników polskich N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbaną kawalerkę o powierzchni 31,5 m2 usytuowaną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Halszki

Wola Duchacka,Kraków

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie o pow.37m na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Rozkład : duży pokój z loggią 6m2 oraz osobna duża kuchnia. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z Mpcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiej

Czyżyny,Kraków

393 750 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku (bez windy) w bardzo atrakcyjnej dzielnicy pod względem lokalizacji - Czyżyny - ul. Stanisławy Wysockiej. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

545 000 zł47 m² 11 497,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie Z balkonem - kurdwanów ul. Halszki N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,84 m2 zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

289 000 zł30 m² 9 569,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 30,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Spółdzielcze,Kraków

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estate Nieruchomosci prezentuje klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Nowej Hucie , oś. Spółdzielcze, 10 min od Placu Centralnego i Ronda Czyżyńskiego. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Prądnik Czerwony,Kraków

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy os. Tysiąclecia! Lokal ma powierzchnie 56 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

620 000 zł71 m² 8 785,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie do własnej adaptacji czyżyny - ul. Centralna N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,57 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

463 000 zł58 m² 7 982,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,08 m2 (po podłodze aż 76 m2) na osiedlu Kliny Zacisze. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego, 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Podgórze,Kraków

379 000 zł32 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

***english below*** Do zakupu oferuję mieszkanie przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby ( prostopadła do ul. Kalwaryjskiej - dzielnica Stare Podgórze) z widokiem na drzewa. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dąbie,Kraków

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Sprzedam mieszkanie do remontu na Dąbiu w bloku 10 piętrowym. Piętro 9. Piękny widok, dwa oddzielne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Stan lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

435 000 zł36 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 320.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: apteki, bankomat, Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

459 000 zł52 m² 8 878,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

/ trzy pokoje / 51,7 m2 / 4 piętro / balkon / dobrze skomunikowana okolica / Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe o funkcjonalnym układzie w metrażu 51 m2. Mieszkanie do remontu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

310 000 zł25 m² 12 515,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o pow. 25m2. Bardzo dobrze skomunikowana, po remoncie w 2019r. Aleja Pokoju! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Prokocim,Kraków

370 000 zł29 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka Z balkonem,oddzielna kuchnia, po remoncie. Bieżanów-prokocim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 29 m2 przy ulicy Snycerskiej (bieżanów-Prokocim). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Krowodrza,Kraków

414 000 zł38 m² 10 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lea

Kurdwanów,Kraków

499 000 zł39 m² 12 944,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; budynek: blok z lat 60-tych zamieszkały; standard mieszkania: do odświeżenia; dodatkowo: balkon, piwnica; w pobliżu: akademia Pedagogiczna, akademia Rolnicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

589 000 zł64 m² 9 145,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Cztery oddzielne pokoje, duży balkon,piwnica, ul.STRZELCÓW, PRĄDNIK CZERWONY. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

545 000 zł52 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzy oddzielne pokoje, balkon, piwnica, ul.POWSTAŃCÓW (PRĄDNIK CZERWONY). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 położone przy ul.Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

525 000 zł56 m² 9 408,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie z potencjałem ,idealnym ułożeniem względem stron świata, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Czyżyny,Kraków

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service maja dla Państwa do zaprezentowania na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Kolorowym! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Bieżanów,Kraków

525 000 zł56 m² 9 408,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków - Bieżanów, ul. Jerzmanowskiego 3 - pokojowe mieszkanie W stanie do zamieszkania, obok park aleksandry. W pobliżu mnóstwo punktów usługowo-handlowych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

359 000 zł38 m² 9 348,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 przy ul. Marii Dąbrowskiej w Krakowie (osiedle Albertyńskie) Mieszkanie składa się z salonu (ok. 15,5 m2), sypialni (ok.9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosaków

Olsza,Kraków

438 000 zł44 m² 9 977,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze ul. Bosaków - metraż całkowity 43,90 M2 Mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

Bieżanów,Kraków

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na os. Złocień ul. Malachitowa 10 Jasne przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Prądnik Biały,Kraków

455 000 zł44 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 44m2 na Azorach. Opis: ogrzewanie oraz woda miejskie. Ekspozycja północno-zachodnia. Blok ma monitoring, klatka schodowa oraz korytarze przeszły remont w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wandy

Wandy,Kraków

475 000 zł54 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

54m2 I Trzy osobne pokoje I Jasna kuchnia I Łazienka z ubikacją Lokal bardzo dobrze nadaje się do zamieszkania dla rodziny z dzieckiem lub dwójką dorastających dzieci.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij