dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Ruczaj

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

990 000 zł60,05 m² 16 486,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł73,60 m² 11 942,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie w stanie surowym o powierzchni 74 m , zlokalizowane przy ulicy Stanisława Rostworowskiego, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z czterema oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł51,77 m² 16 013,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z 2 osobnymi pokojami i dużym tarasem, położone przy ul. Drukarskiej na Ruczaju.Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 783 zł52,20 m² 13 444,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

709 274 zł52,24 m² 13 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków, ruczaj, ul. Obozowa - 2 pokoje / 58 m2 + balkon / nowe budownictwo / 2x parking We speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 900 zł64,55 m² 16 900,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: nieruchomość położona w niskim, kameralnym bloku, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 65 metrów w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 42,45 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem i garażem ul. Bobrzyńskiego 19, ruczaj, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kraków- dębniki/ruczaj (rejon Czerwonych Maków) mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni ok.49,5 M2 DO WPROWADZENIA! Mieszkanie znajduję się na parterze /5 w budynku z 2008 r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 603 zł43,33 m² 15 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 zł31,51 m² 78,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferowane mieszkanie znajduje się w Krakowie na obszarze osiedla Ruczaj. Blok z roku 2000, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dookoła sporo zieleni, panuje tu spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju, ul. Zachodnia. Budynek z 2015 roku z cichobieżną windą, parkingiem podziemnym oraz monitoringiem. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł54,80 m² 14 945,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: metraż: 54,80 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul. Obozowej w Krakowie. Zaledwie 5 minut spacerem od przystanków autobusowych. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł57,97 m² 14 990,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58m2 mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu, ul. Federowicza, kraków Mieszkanie wykończone, idealne dla młodej rodziny w świetnej okolicy! Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Kraków, ul. Bobrzyńskiego. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego apartamentu z atutami własnego domu? To dwupokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł94 m² 15 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ruczaj! 4 pokojowe mieszkanie 94 m2 z balkonem, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć. Prezentowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, ruczaj ( Lubostroń Park) Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego z aneksem - praktycznie gotowe. Osiedle przy ul. Federowicza w Krakowie to nowoczesna inwestycja składająca się z sześciu budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł42,48 m² 15 254,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i wschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne 2 pok. mieszkanie z tarasem - Czerwone Maki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 20-25 minut).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,97 m² 55,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Biuro nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piltza 50 w Krakowie. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, a jego.