dowolna

Mieszkania przy parku Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

539 000 zł28 m² 19 215,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne! 1-pokój z osobną kuchnią | Po remoncie | Kraków Krowodrza ul. Lea Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na Śląsku i w Małopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w okolicy licznych terenów zielonych i zalewu Bagry przy ul. Myśliwskiej 55. Mieszkanie jest dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szuwarowa

Interbud,Kraków

699 000 zł59 m² 11 813,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Hit! Ruczaj 3 pokoje w atrakcyjnej cenie! Marzysz o komfortowym mieszkaniu na Ruczaju? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł46 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam do sprzedania mam bardzo ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze Budynek oddany do użytkowania w 2019 roku na nowym osiedlu przy ul. Stefana Banacha w Krakowie - Górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego na krakowskim Dąbiu, nieopodal Stawu Dąbskiego, tauron Areny oraz Parku Lotników Polskich. Lokalizacja: ul. Dąbska 21a, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 000 zł29 m² 20 831,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona na 1 piętrze w nowym, 3-piętrowym budynku z 2025 roku, usytuowanym w oficynie przy ul. Kalwaryjskiej 78. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji! Polecane w szczególności dla rodzin Wykończone, w otoczeniu ciszy i zieleni. Trzypokojowe z dużym ogródkiem Klucze w biurze! Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

634 000 zł40 m² 15 763,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc! Oszczędzasz ponad 12 000zł! Brak prowizji! Na sprzedaż piękne, jasne i przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Oboźnej 13a (dzielnica Łobzów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

990 000 zł64 m² 15 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie | Kraków Prądnik Biały | Bez prowizji Na spokojnym i zielonym osiedlu Bronowice Residence III czeka na nowych właścicieli wygodne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kliny,Kraków

569 600 zł44 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | Klimatyzowane 2-pok. mieszkanie z balkonem 12 m | Kliny ul. Borkowska mb estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 45 m z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chocimska

Krowodrza,Kraków

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , położone na 1 piętrze przy ul. Chocimskiej (biprostal, krowodrza) w Krakowie. Układ mieszkania:Oosobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalnie mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Wielickiej 80. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Cegielniana,Kraków

685 000 zł46 m² 14 775,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,36m2. Bardzo wygodne i ustawne mieszkanie i atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta. Plus okoliczna bujna zieleń sprawiała, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

515 000 zł42 m² 12 379,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na os Złotego Wieku.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

640 000 zł45 m² 14 336,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! Rezerwacja Vibe Home prezentuje: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z południową ekspozycją, w budynku z 2016 r. na II piętrze z 2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rakowice,Kraków

790 000 zł53 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! vibehome prezentuje mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokalizacja jest doskonała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Prokocim,Kraków

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokoje/parter/duża łazienka/świetna komunikacja/ po modernizacji Oferta prywatna bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Informacje o mieszkaniu Funkcjonalne, wygodne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie tbs Kraków, kurdwanów, ul. Halszki Oferuję do sprzedaży komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w systemie tbs, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bielany,Kraków

590 000 zł44 m² 13 288,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta prywatna, bez pośredników! Sprzedam mieszkanie o pow. 44,4 metrów, składające się z dwóch samodzielnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

2 700 zł52 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, zadbane mieszkanie położone na osiedlu avia w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. To doskonałe miejsce dla osób ceniących wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł57 m² 59,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 56,7m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy. Lokalizacja: osiedle Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

799 000 zł50 m² 15 922,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków Krowodrza ul. Łokietka II piętro 2 pokoje 50,18 m2 Cena: 799 000 zł Kraków, ulica Łokietka - mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem skierowanym na południe, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

699 999 zł44 m² 15 765,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,40 m2. Lokal mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny Zacisze,Kraków

830 000 zł46 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż od zaraz! Możliwość negocjacji ceny. Mieszkanie o metrażu 46m2. Położone na drugim piętrze (z windą). Piękny widok z okien i balkonu na rezerwat. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

538 000 zł34 m² 15 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: mieszkanie w Bronowicach - 10 minut tramwajem do Rynku Głównego! bez prowizji Sprzedam mieszkanie położone w jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

10 500 zł86 m² 122,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z tarasem i wellness w Noble Residence Stare Miasto Kraków Do wynajęcia w pełni umeblowany elegancki apartament o powierzchni 86 m2 z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeźnicza

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m2. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 099 000 zł58 m² 19 069,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1. Lokalizacja: spokój i Idealna Komunikacja (ul. Odrowąża) Klimatyczna i Cicha Ulica: jednokierunkowa ulica w spokojnej okolicy idealna do nauki i wypoczynku, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

5 400 zł64 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania apartament zlokalizowany w Parku Lotników Polskich i niedalekim sąsiedztwie Tauron Areny. Nieruchomość o powierzchni 64m znajduje się na ostatnim 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł39 m² 67,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzakom. Przestronne mieszkanie 140 metrów od przystanków mpk. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

775 000 zł52 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne dwupokojowe mieszkanie ul. Grzegórzecka. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (2,4 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Podgórzu przy ul Dworskiej, dostępne od wrzesnia Oferujemy na wynajem komfortowe w pelni umeblowane mieszkanie o powierzchni okolo 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

860 000 zł53 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja do 12.08.2025. Estate Nieruchomości prezentuje 53 metrowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu krakowskiej dzielnicy Śródmieście, ok. 900 m od Ronda Mogilskiego, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł45 m² 13 116,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 44,6 m2, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Rusznikarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

1 079 000 zł66 m² 16 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 66 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 mieszące się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

949 000 zł85 m² 11 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 85,2 m2 mieszące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łuczyńskiego

Kraków,małopolskie

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

[rezerwacja] Oferta prywatna, brak prowizji biura -metraż: 42 m 1. piętro, dwukondygnacyjny budynek + strych + prywatny ogródek ok. 30 m (zamykany, wpisany do księgi) -miejsca postojowe: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

3 490 zł52 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

52m2 | 3 pok.| Piltza Ruczaj | Parking | Bez pośredników APARTAMENT 52m2: - przedpokój (z szafą w zabudowie) - salon połączony z kuchnią (klimatyzacja, pełne wyposażenie, umeblowane) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piasek,Kraków

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną w samym sercu Krakowa przy ul. Jana Kochanowskiego. To.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij