dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prądnik Czerwony

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł51,70 m² 12 572,53 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! oferta na wyłączność- klucze W biurze ulica słoneckiego/ok.SERENADY I UL.STRZELCÓW PRZYJEMNE ZIELONE MIEJSCE TRZYPOKOJOWE Z LOGGIĄ Z POTENCJAŁEM Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 490 zł32,97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 481 zł49,59 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 947 zł33,41 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

o nowych ogłoszeniach

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,92 m² 15 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,92 m , położone na 1. piętrze budynku z 2015 roku, w spokojnej części dzielnicy Prądnik Czerwony - tuż przy Parku Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę. W najbliższej okolicy: żłobki, szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

555 000 zł42 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Kwartowej ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, toaleta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 570 zł47,05 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz loggi. Projekt wykończenia W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł64 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł70,79 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Prądnik Czerwony,Kraków

430 000 zł35,29 m² 12 184,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność nr oferty ms-5280 lokalizacja: kraków Śródmieście- prądnik Czerwony- ul. Powstańców opis nieruchomości : do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,92 m² 15 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,92 m + balkon, położone w spokojnej, zielonej części Krakowa tuż przy Parku Reduta. Budynek ogrodzony, teren zagospodarowany. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 987 000 zł115,44 m² 25 874,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament 115 m | 4 pokoje | Taras - 100 m | Jacuzzi | Sauna Gotowy do zamieszkania | Nowoczesny design | Bez pośredników Cena: 2 987 000 zł + Garaż For English please call or write message.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Bosaków

Prądnik Czerwony,Kraków

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękna nieumeblowana kawalerka znajdująca się przy ul. Bosaków. Mieszkanie: mieszkanie częściowo umeblowane, usytuowane na 5 piętrze budynku z 2009. - aneks kuchenny z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

1 047 978 zł64,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

964 678 zł67,46 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

576 800 zł32,96 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,56 m , położone w zielonej okolicy, w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Strzelców. To.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł44,88 m² 13 926,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,88 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

470 000 zł34,92 m² 13 459,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego / ul. Powstańców / ul. 29 Listopada)! Liczne miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,20 m² 69,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz : w pełni wyposażone i zaprojektowane z myślą o wygodzie Mieszkańców 2 pokoje na krakowskiej Olszy. Wprowadzasz się i mieszkasz od razu. Idealne dla:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku. Osiedle z bezpośrednim przejściem do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł41,29 m² 14 967,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią | Balkon | Garaż | Świetna lokalizacja - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy jasne, dobrze doświetlone mieszkanie z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Meiera Mieszkanie składa się z 3 pokoi : salon z balkonem, kuchni z częścią jadalnianą, dwóch sypialni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł67,50 m² 18 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Dwupoziomowy apartament premium z dwoma balkonami i garderobą | Słowiańskie Wzgórze, kraków Elegancja, przestrzeń i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł53,08 m² 16 296,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio właściciel - super lokalizacja- nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Cena z Rabatem 90 tys zł od tego co ostatnio dewelo sprzedawał + obligatoryjne dokupienie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 367 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz w zadbanego, umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużą kuchnią i dużym balkonem, do zamieszkania od zaraz lub drobnego odświeżenia, to ta Alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z pięknym widokiem, dużym balkonem i osobną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo odświeżenia w nowoczesnym stylu, to ta Alternatywa jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz jasnego i funkcjonalnie rozplanowanego mieszkanie o powierzchni 45 m , położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Sabały

Prądnik Czerwony,Kraków

410 152 zł27,38 m² 14 979,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,36 m² 15 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości dochód pasywny - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje - prądnik czerwony - ul. Majora - 52,36 m2 za 799 000 zł lokalizacja: prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

830 000 zł50,70 m² 16 370,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Kraków doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura i dużo zieleni. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji i w rozsądnej cenie? Jeśli zależy Ci na miejscu, które będzie dobrym startem do życia, pracy i odpoczynku ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł63,43 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Powstańców i ul. Majora na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Tereny zielone wokół inwestycji, blisko komunikacji miejskiej, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy wyłączną przyjemność zaprezentować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi. Prezentowany układ nieruchomości zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,14 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament elegant green Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Niektóre miejsca działają na Ciebie zanim zdążysz cokolwiek pomyśleć. Elegant Green jest właśnie takim miejscem. Zanim.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł79,46 m² 18 852,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje Z balkonem, ul. Bohomolca - prądnik czerwony Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,12 m² 76,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament miami blue Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Są mieszkania, do których się wraca. I są takie, z których się nie chce wychodzić. To jest to drugie. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,10 m² 14 213,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

499 000 zł29,50 m² 16 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje, ul. Kwartowa - prądnik czerwony Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,19 m² 15 192,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,32 m² 15 273,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 600 zł45,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Prądnik czerwony to doskonałe połączenie komfortu i funkcjonalności. To propozycja dla osób, które cenią wygodę życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, mistrzejowice/prądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica III Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij