dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prądnik Biały

936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

936 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , położone przy ul. Różyckiego w Krakowie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! uwaga! Oferta ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Prądnik Biały,Kraków

561 686 zł35 m² 16 048,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik czerwony 6 km od centrum karkowa Rooftop to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe widoki na panoramę miasta, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

546 927 zł32 m² 17 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik biały 5 km od centrum karkowa kameralny kompleks dwóch budynków, tworzących przyjazną enklawę dla mieszkańców. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Premium Estates oferuje nowe, dwupokojowe mieszkanie z ogrodem - wykończone w wysokim standardzie. Kraków. Prądnik Biały. Lokal znajduję się na parterze, 6-cio kondygnacyjnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Prądnik Biały,Kraków

752 402 zł51 m² 14 753 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik czerwony 6 km od centrum karkowa Mieszkanie 51m2 z antresolą - z możliwością nowoczesnej aranżacji Rooftop to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie o powierzchni 39,5m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Biały,Kraków

586 000 zł35 m² 16 742,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne przez co funkcjonalne mieszkanie o metrażu 35m2 w malowniczej okolicy Prądnika Białego w Krakowie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł43 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i ładnie urządzone mieszkanie położone na VI piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Siewnej 2b w Krakowie. Inwestycja Nowa Siewna to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokoje klimatyzacja balkon garaż prądnik biały Do wynajęcia od zaraz przestronne, zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na spokojnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Prądnik Biały,Kraków

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie może wyglądać właśnie tak! Nowe! Bez pcc i bez Prowizji To 37m czystej wygody Co tu znajdziesz? 37m funkcjonalnej powierzchni 2 pokoje - idealne pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

399 990 zł26 m² 15 296 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jednopokojowe studio 26,15 m2, z ogródkiem 40 m2, do wykończenia - stan deweloperski, miejsce postojowe w garażu podziemnym bronowice/prądnik Biały/okolice Galerii Bronowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł52 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego 72b w cenie 2500 zł + 250 zł garaż oraz komórka [obligatoryjnie] + media. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż - mieszkanie 56 m , Kraków, prądnik Czerwony Do sprzedania przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały,Kraków

1 272 600 zł106 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem - Górka Narodowa, kraków Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie w nowoczesnym kameralnym kompleksie na Górce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

782 000 zł58 m² 13 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.3 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 58 m2 z 2 ogródkami w cenie taniej o 25 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

737 534 zł52 m² 14 161,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Rabat do 12%! Zadzwoń poznaj szczegóły! Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

900 511 zł65 m² 13 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przyjdź do biura sprzedaży w najbliższą niedzielę - 14.12 w godzinach 10:00-14:00 - będą czekać na Ciebie rabaty nawet do 12%! Cena regularna: 1 018 929,50 zł Twoja cena ze mną: 900 510,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

615 585 zł40 m² 15 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat do 12%! Zapraszam do kontaktu, poznaj szczegóły! Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

599 211 zł38 m² 15 616,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat do 12%! zapraszam do kontaktu! Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

599 923 zł38 m² 15 938,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjdź do biura sprzedaży w najbliższą niedzielę - 14.12 w godzinach 10:00-14:00 - będą czekać na Ciebie rabaty nawet do 12%! Cena regularna: 688 613,00 zł Twoja cena ze mną: 599 922,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł52 m² 14 400,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przyjdź do biura sprzedaży w najbliższą niedzielę - 14.12 w godzinach 10:00-14:00 - będą czekać na Ciebie rabaty nawet do 12%! Cena regularna: 839 834 zł Twoja cena ze mną: tylko 737.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

595 000 zł36 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oczywiście bez prowizji. No po co przepłacać? odbieram w weekendy! Chciałbym umieć przekazać jednym ogłoszeniem, że to miejsce naprawdę ma ogromny potencjał. Zadzwoń dziś i przekonaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

640 000 zł39 m² 16 334,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa tuż obok Górki Narodowej/ 29 listopada Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Mostkach

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł76 m² 12 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W wysokim standardzie, z ogrodem lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnej inwestycji os. Dvorskie Residence (oddanie sierpień 2025 ) , dzielnica Prądnik Biały. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

709 000 zł65 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i podatku pcc. 4 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków ul. Czerwieńskiego (prądnik Biały) - do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, komórka lokatorska, miejsce garażowe. Kompletnie umeblowane, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 100 zł33 m² 64,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przytulne mieszkanie 32,8 m - duży pokój z kuchnią. Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,8 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

849 000 zł56 m² 15 079,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 56,3 m Budynek w którym znajduje się lokal znajduje się w Krakowie przy ul. Pachońskiego W pobliżu: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 470 000 zł137 m² 10 729,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy | Prądnik Biały - Ostatni wolny! Idealny dla pracy zdalnej i większej rodziny - miejski adres, domowy komfort Mieszkanie jak dom - dla tych, którzy nie chcą wybierać Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

979 000 zł73 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 73 m z dużym balkonem - ul. Glogera, i piętro Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 1. piętrze kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

7-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

712 000 zł49 m² 14 650,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.20 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 49 m2 z dużym ogródkiem Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

515 478 zł35 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Przytulne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji! 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

652 519 zł38 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe zielone tereny, które pozwalają na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

763 000 zł52 m² 14 673,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M.IV.0.6 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Prądnik Biały , ul.Glogera/ Pachońskiego - "pod nosem" autobusy / niedaleko tramwaj 3 pokojowe - 52 m2 plus taras w cenie promocyjnej 763 tysiące!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

794 118 zł52 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały,Kraków

1 335 960 zł111 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

1 225 000 zł65 m² 18 913,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy przestronny Apartament z atrakcyjnym 50-o metrowym tarasem. Opis mieszkania Przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowa

Prądnik Biały,Kraków

565 700 zł39 m² 14 655,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najtańsze 2 pokoje W inwestycji! Oddanie w 2026 roku! niska cena! Mieszkanie ma ok 38,6m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla pary lub rodziny! Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały