dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prądnik Biały

934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

934 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 756 351 zł117 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

912 000 zł66 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | duży balkon | bardzo ustawne | rzadki układ na rynku Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Tego typu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

548 768 zł31 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 31m do 126m. Północna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

723 248 zł48 m² 15 005,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena obowiązująca do końca marca W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 87 300zł Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

627 000 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon, winda; ogrzewanie: centralne miejskie; okazja! - promocja na to mieszkanie W marcu. Cena ofertowa 703 000, rabat 76 000, cena promocyna 627.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35m2 ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila Opis nieruchomości: do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m2 w znakomitej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

609 845 zł40 m² 15 345,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 32m do 84m. Prądnik Biały to szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

967 216 zł68 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z ogródkiem od południa | 44 m | Prądnik Biały, okolice ul. Pękowickiej ogród od południa ogrzewanie miejskie kanalizacja miejska przedsprzedaż Szukasz mieszkania, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

600 000 zł35 m² 17 356,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jasne I funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Z loggią ul. Żabiniec prądnik biały Kraków lokalizacja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Żabiniec w Krakowie w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

898 611 zł61 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

656 336 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu Łączny rabat 101 000zł 656 336zł zamiast 757 682zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Na sprzedaż zadbany, 2-pokojowy apartament o powierzchni 49,5 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz możliwością zakupu garażu ul. Wiarusa | Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

911 800 zł55 m² 16 548,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku przy ul. Wybickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

760 000 zł49 m² 15 394 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Prądnik Czerwony, kraków Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

1 754 029 zł118 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

979 000 zł54 m² 17 999,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,29 m znajdujące się w kameralnym apartamentowcu z 2007 roku przy ul. Łokietka (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

789 000 zł43 m² 18 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,45 m2, zlokalizowane przy ul. Adama Vetulaniego w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. -parter Z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

763 500 zł57 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

723 000 zł48 m² 15 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok w trakcie wykańczania; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon, winda; ogrzewanie: centralne miejskie; promocja na to mieszkanie. - cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 773 zł36 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

675 640 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu Łączny rabat 82 000zł 690 118 zł zamiast 757 682zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

736 592 zł48 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w kwietniu Odbiór mieszkań już na przełomie sierpnia/września Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z garderobą i tarasem Krowodrza Górka Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, które naprawdę się sprzedają - bo układ jest prosty, logiczny i daje komfort na co dzień. Do tego parter i dwa tarasy zielone, więc masz swoją prywatną strefę na zewnątrz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

735 546 zł51 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

950 105 zł62 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Do sprzedania komfortowe 4pokojowe mieszkanie o pow.62m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł54 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Cracow, apartament Nowy Jasny do wynajęcia. PL: mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia odnowione "nowe" mieszkanie przy ul. Pachońskiego 5C w Krakowie (budynek zakończenie prac XII 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży komfortowe i funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8. piętrze 10-piętrowego budynku z lat 80-tych. To idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł73 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | 1. piętro | balkon | ekspozycja: południe + Północ | ul. Glogera Mieszkanie, które sprzyja rodzinie i codzienności: przemyślany układ, dużo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

490 000 zł31 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Wybickiego w Krakowie. Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

605 000 zł35 m² 17 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | 35 m | balkon 7,2 m | Casa Feliz | Żabiniec Premium Estates prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Casa Feliz przy ul. Żabiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł43 m² 18 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Prądnik Biały. To nigdy niezamieszkane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 300 zł81 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 - poziomowe mieszkanie z dużym balkonem na Azorach przy ul. Radzikowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 4- pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 81,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 077 282 zł78 m² 13 870 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 funkcjonalne 4 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

712 362 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w marcu 712 362 zł zamiast 760 822zl Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

601 900 zł37 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

996 300 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w marcu 989 700zł zamiast 1 016 226zł Do sprzedania.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij