dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

879 990 zł65 m² 13 538,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 65m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

500 000 zł20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal użytkowy- dębniki | 20 m | 2021 r. Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 20 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku typu plomba z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł91 m² 18 038,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na przeciwko Galerii Krakowskiej przy ulicy Stanisława Worcella. Mieszkanie : - powierzchnia 91,47 m2 ( piwnica 7,27m2, 4,9m2 - położenie parter - układ 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 48 m | Kraków, os. Złotego Wieku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na os. Złotego Wieku w Krakowie. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

1 129 000 zł50 m² 22 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,4 m , zlokalizowanego przy ul. Rydygiera w dzielnicy Bieżanów. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

740 000 zł44 m² 16 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Krowodrza, ul. Wybickiego Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 43m2 położone na 5 piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Piasek,Kraków

7 000 zł95 m² 73,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W historycznych murach Trzypokojowy | 2 balkony | Wysokie sufity | Garaż podziemny | Wysoki standard | Kamienica | Winda | Gotowy do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Śródmieście,Kraków

2 750 zł67 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Strzelców 4a w dzielnicy Prądnika Czerwonego. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w 13. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem ul. Stefana Batorego, stare Miasto, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia bardzo duża kawalerka o powierzchni 42 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Żabiniec 101 w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naukowców

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł46 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45.96 m , zlokalizowane przy ul. Naukowców w Bronowicach Małych. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 500 zł40 m² 111,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40.37 m2 Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod numerem:! budynek I okolica: kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Krakowa w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 590 000 zł62 m² 25 728,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Józefa Szujskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Branice,Kraków

550 025 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 44,9 m Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie stanowi idealną propozycję dla osób ceniących komfort, przemyślany układ oraz bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze

Czyżyny,Kraków

2 200 zł26 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 5 piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

820 000 zł37 m² 22 428,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

36,56 m | w pełni umeblowane | renomowany deweloper inter-bud Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,56 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie mieszczące się na granicy Woli Justowskiej / Bronowic. Mieszkanie posiada przestronny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

720 000 zł45 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego, zlokalizowane przy ul. Galicyjskiej. Lokal jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty oraz meble, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w enklawie Apartamenty Wielicka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Salwatorska

Salwator,Kraków

2 700 000 zł113 m² 23 895,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 97 m , położony na 4. piętrze eleganckiej, pięciopiętrowej kamienicy z windą przy ul. Salwatorskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 36,00 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 36,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 90 m w odnowionej, zabytkowej kamienicy z 1939 roku zlokalizowanej przy zacisznej, bocznej uliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 000 zł42 m² 18 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone W nowoczesnej inwestycji dewelopera | archicom Stare Podgórze - jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych części Krakowa | Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

569 000 zł40 m² 14 063,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46m2 znajdujące się na ul. Macieja Dębskiego w Opatkowicach. Lokalizacja: osiedle położone w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prokocim,Kraków

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w Wieliczce, na osiedlu Karola Szymanowskiego, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe 2 pokojowe mieszkanie oddane do uzytkowania 2/2026 umeblowane i wyposazone do zamieszkania internet tv t-mobile miejsce w gazrazu podziemnym umowa najmu na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł43 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 15.04.2026R. Do wynajęcia komfortowe, nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43,20 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Strefa Cegielnia przy ul. Morcinka. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia