dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

468 000 zł45 m² 10 453,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kliny Zacisze,Kraków

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż ustawne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój z wyjściem na taras - jeden mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

454 000 zł39 m² 11 719,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

820 423 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż : Mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 81,34m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia 3x -łazienka -wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

995 000 zł72 m² 13 857,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 71,8 m2 na 2 piętrze w siedmiopiętrowym budynku przy ul. Wizjonerów w Krakowie w ramach Inwestycji Mieszkaj w Mieście w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 076 zł63 m² 9 790,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

520 000 zł41 m² 12 587,80 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 41,31 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka 8C. Cena: 520 000 pln za mieszkanie + 45 000 pln za miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

445 000 zł42 m² 10 577,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

760 796 zł93 m² 8 203,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

450 340 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

464 000 zł39 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

679 000 zł65 m² 10 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W bloku przy ulicy borkowskiej opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - sypialnia; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

464 000 zł39 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

570 289 zł35 m² 16 114,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji I pcc inwestycja zrealizowana - mieszkanie wykończone pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w centrum miasta. Lokalizacja Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

447 196 zł47 m² 9 492,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

655 292 zł62 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie ul. Lipska metraż: 61,82 m2 piętro 4/5 cena: 655 292 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

439 000 zł31 m² 14 248,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Duchackim 10 min spacerkiem od Centrum Handlowego Bonarka City Center. Mieszkanie o powierzchni 30,81m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio 36,5m2 przy ulicy Francesco Nullo w inwestycji Grzegórzki Park. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Francesco Nullo, dzielnica Grzegórzki. w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

569 000 zł39 m² 14 582,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup od dewelopera, bez prowizji I pcc inwestycja zrealizowana - możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w centrum miasta. Lokalizacja Zabłocie to poprzemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

649 000 zł54 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 144 400 zł86 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Krowodrza na ulicy Litewskiej posiadające 39 metrów kwadratowych powierzchni po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

715 000 zł62 m² 11 626 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej. Mieszkanie o metrażu 61,5 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł74 m² 12 579,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Akup od dewelopera, bez prowizji I pcc Inwestycja zrealizowana oddana do użytkowania Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,85 m2 Piętro 3 z 5 Mieszkanie wykończone w programie "lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

559 300 zł60 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

439 000 zł31 m² 14 248,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieopodal ul. Piasta Kołodzieja. W pobliżu również Powstańców, osiedle Piastów, mistrzejowicka. 8-piętrowy apartamentowiec z windą, monitoringiem, ochroną i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

997 000 zł79 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Bieńczyce. Nieruchomość jest wykończona i w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

660 280 zł39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji w samym centrum miasta. Inwestycja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

424 112 zł41 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 2-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

4 450 zł54 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament w inwestycji Lokum Salsa. Nieruchomość: apartament o powierzchni 54m2 zlokalizowany na ostatnim - V piętrze inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem o powierzchni 42 m2 znajdujące się na drugim z ośmiu pięter w nowym bloku mieszkalnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

688 200 zł45 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

478 100 zł28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świtezianki

Grzegórzki,Kraków

539 000 zł38 m² 14 021,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni 38,44m2, zlokalizowane przy ul. Świtezianki w nowo powstającej inwestycji w Krakowie. Idealne dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 106 600 zł70 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

842 500 zł64 m² 13 164 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021