dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

487 000 zł45 m² 10 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

367 000 zł30 m² 12 233,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 30m^2, położone w Nowej Hucie, w inwestycji Apartamenty Gusta W ofercie posiadamy również 3 inne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ćwiklińskiej

Bieżanów,Kraków

439 000 zł35 m² 12 543 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na balkon - jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

527 100 zł36 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Niepodległości,Kraków

509 000 zł50 m² 10 262,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania fantastyczne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na bezpiecznym, wysokim parterze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Bieńczyce, nieopodal Ronda Kocmyrzowskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza na prądniku czerwonym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik czerwony Ulica: dobrego Pasterza Przystanek: dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 42 m2 z ogródkiem 37 m2 - lokalizacja Krowodrza, ul. Przybyszewskiego mieszkanie I budynek - gotowe do zamieszkania 2 pokoje, 42 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

680 129 zł66 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Stefana Banacha na Górce Narodowej. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 400 zł38 m² 19 397 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod klucz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

449 000 zł26 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Inwestycyjna kawalerka w samym sercu Krakowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 334 500 zł148 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

686 700 zł36 m² 19 075 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 700 zł41 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy ślusarska opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Sypialnia; -Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jakuba

Stare Miasto,Kraków

489 000 zł17 m² 28 765 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Profit Home przedstawia do sprzedania kawalerkę o powierzchni 17 m2 z rynku wtórnego. Kamienica umiejscowiona jest przy ul. Jakuba (dzielnica Stare Miasto, rejon Kazimierz). Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

549 000 zł48 m² 11 514,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

809 968 zł65 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament na sprzedaż, o powierzchni 65,32 m2, w inwestycji City Vibe, przy ulicy Myśliwskiej. Lokalizacja Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

639 000 zł43 m² 14 993 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2- pokojowe (42.62m2) w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Pachońskiego 7, w dzielnicy Prądnik Biały. Cena: 639 000 zł + 30.000 zł miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korzeniowskiego

Wola Justowska,Kraków

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować świetnie wykończony apartament o powierzchni 61 m2 w nowej, kameralnej inwestycji w dzielnicy Zwierzyniec/ Wola Justowska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

779 100 zł60 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

656 000 zł67 m² 9 863,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Kraków

5 400 zł67 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem na ulicy Rakowickiej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Rakowickiej, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

605 750 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru wykończone pod klucz atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do odbioru wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

545 000 zł58 m² 9 348 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

564 400 zł42 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 921 800 zł146 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie gotowe do odbioru. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

832 950 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

637 696 zł60 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

982 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dizajnerski apartament na sprzedaż w zabytkowej kamienice z 1930 roku, o powierzchni 49,10 m2, w samym sercu Kazimerza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

336 800 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie po odświeżeniu, nowe podłogi wykończone panelami, łazienka w Powierzchnia 42,10 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

754 830 zł84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

564 400 zł42 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zbożowa

Krowodrza,Kraków

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Zamieszkaj w luksusowej inwestycji tuż obok Nowego Kleparza i bądź pierwszym najemcą. Do dyspozycji mieszkańców: siłownia, sala kinowa z wygodnymi kanapami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

503 000 zł46 m² 10 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023