dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

1 300 000 zł83 m² 15 634,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny apartament idealnie nasłoneczniony sześcioma okiennicami. Całość wykończona pod klucz zgodnie z wizualizacjami lub według wytycznych kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

265 650 zł23 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M1 o pow. użytkowej 23 m2 przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za gotówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

729 000 zł54 m² 13 550,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,8 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

890 000 zł68 m² 13 101,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ruczaj - nowoczesne 3 - pokojowe Z oddzielną kuchnią I loggią N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 , usytuowane na czwartym piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

570 300 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 033 296 zł59 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ulicy Stańczyka w Krakowie (osiedle krk) na 12 piętrze 14 piętrowego apartamentowca z 2022 roku, w modnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

143 000 zł12 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M5 o pow. użytkowej 12,3m2 przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za gotówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębniki,Kraków

840 000 zł65 m² 12 969 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

- rezerwacja- na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m2 z dużym balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość gustownie wykończona o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

788 100 zł46 m² 17 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

961 498 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

539 000 zł36 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

771 600 zł45 m² 17 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

3 100 zł48 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe 3 pokojowe, 48 metrowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Facimiech 6a w Krakowie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Bieżanów - Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

820 692 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straszewskiego

Stare Miasto,Kraków

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami oraz 2 dużymi balkonami W prestiżowej kamienicy przy ul. Straszewskiego, stare miasto W pobliżu wawelu I zielonych plant. Dostępne od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

341 000 zł31 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M3 o pow. użytkowej 31m2 przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za gotówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalskiego

Wola Justowska,Kraków

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na Woli Justowskiej! Do wynajęcia dwupoziomowe nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku z 2015 r. na Woli Justowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł32 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary lub singla. Apartament wykończony w wysokim standardzie składa się z sypialni, osobnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

599 000 zł44 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja!nie szukaj dalej, oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w samym sercu Starego Miasta, ul. Siemiradzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M2 o pow. użytkowej 32 m2 przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za gotówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

654 999 zł40 m² 16 293,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie powierzchni 40,2 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ulicy Józefa Łepkowskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wałbrzyska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

195 000 zł17 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kraków, ok. ul. Brożka, ul. Odrzańskiej rynek wtórny, stan deweloperski Lokal o pow. użytkowej 17m2 inwestycyjne do kupienia za gotówkę - udział ze wskazaniem Do sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

687 700 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, salonem i sypialnią, o pow. 58,90m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl!widokowe nowe mieszkania 37,45 m2 2pokoje! Do sprzedania! Widokowe, kompaktowe 2 pokojowe mieszkania o metrażach od 37,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Śródmieście,Kraków

1 270 000 zł61 m² 20 888,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie z balkonem (8m2) o pow.60,80m2, 3-pokojowe mieszczące się na 6-piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mistrzejowice,Kraków

715 896 zł59 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

909 750 zł61 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze budynku o powierzchni 60,65m2, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka, osiedle Lokum Vista w Krakowie. Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

1 250 000 zł46 m² 27 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, designerski apartament w doskonałej lokalizacji, ul Lubicz w Krakowie. Okolica jest genialnie skomunikowana, ta lokalizacja zapewnia idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok mieszkanie w nowej inwestycji z 2023 położonej w Zielonej okolicy, przy ul. Banacha. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

904 176 zł84 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

918 500 zł53 m² 17 200,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

690 000 zł60 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 59.9 m2 posiada: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę, przedpokój oraz 2 tarasy ( pierwszy z wyjściem z salonu, drugi z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

686 808 zł39 m² 17 624 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowej inwestycji znanego i polecanego dewelopera. 2 pokoje o rozkładzie idealnym na start dla singla, pary bądź pod inwestycję. Wysokie VII piętro zapewnia poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zygmunta Starego

Bronowice Małe,Kraków

1 499 370 zł69 m² 21 730 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wyjątkowego mieszkania położonego przy ulicy Zygmunta Starego, w malowniczej okolicy Bronowice małe/wola Justowska z niezwykłym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 135 700 zł67 m² 17 001,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Sprzedaż - Nowoczesna Inwestycja na Płaszowie Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym, gotowym do wprowadzenia się mieszkaniu. Pełne funkcjonalności i elegancji, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł45 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 45metrowe, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ulicy Bajecznej 6 w Krakowie. Mieszkanie położone jest przy cichej i spokojnej ulicy, na osiedlu inwestycji Bajeczna.