dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

729 000 zł63 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z dużym ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Kraków

555 000 zł42 m² 13 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania wyjątkowo ustawne mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzach Krzesławickich, os. Na Stoku. Niski blok wybudowany w technologii tradycyjnej w połowie lat 60-tych usytułowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł37 m² 19 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie, położone przy. ul. Pachońskiego w Krakowie Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja; w promieniu 10 minut piechotą znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

648 103 zł41 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł33 m² 19 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Мы также говорим на русском! ul. Gliniana - Podgórze. Nieopodal ul. Lipska, kacza. Tuż obok Zalew Bagry! vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

657 000 zł39 m² 16 846,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Krowoderskich Zuchów Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł60 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy wyjątkowy 3 pokojowy apartament z klimatyzacją w nowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. przy ul Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: kraków, dzielnica Bronowice, ul. Na Błonie Opis mieszkania: liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 44 m Piętro: 10 Ekspozycja: południowo-wschodnia Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

981 000 zł52 m² 18 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat z możliwością wykończenia pod klucz Inwestycja gotowa do odbioru IV 2025 Mam przyjemność do zaprezentowania mieszkania w najbardziej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

678 727 zł38 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe Z jasną kuchnią! W sąsiedztwie dworca głównego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Lubicz i ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję apartament o funkcji mieszkalnej o metrażu 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 pokojowe ( salon z aneksem + sypialnia )- prokocim - ul. Mała Góra Na sprzedaż proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35,30 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodniki

Borek Fałęcki,Kraków

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas nowe kompletnie wyposażone pod klucz -posiadam również inne kawalerki na wynajem w tej inwestycji Oferuję urocze mieszkanko tuż przy ul. Zakopiańskiej (blisko LIDL) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (2,5m2) i miejscem postojowym, położone przy ul. B. Głowackiego w pobliżu kompleksu biurowców gtc Galileo-Newton-Edison,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

698 500 zł50 m² 14 077 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją i balkonem - idealne dla osób ceniących spokój i wygodę! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,72 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

619 000 zł40 m² 15 302,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (40,45m2) na parterze wraz z podwójnym ogródkiem i jednym miejscem postojowym w parkingu podziemnym (płatnym dodatkowo 50tys zł) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

919 926 zł63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

880 000 zł47 m² 18 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości 'tec Real Estate' ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, w bliskiej odległości od Starego Miasta, przy ul. Odrowąża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kraków

Tysiąclecia,Kraków

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"osiedle tysiąclecia zaptojektowane do dobrego życia" Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne mieszkanie o powierzchni 28m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

1 550 000 zł95 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

|R| Property prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w Krakowie przy ulicy Braci Czeczów w dzielnicy Złocień. Lokalizacja: bardzo cicha i spokojna okolica, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

708 584 zł39 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie nr. b001 z dużym ogródkiem gotowe do odbioru. Mieszkania wysokie, jasne z idealnym rozkładem pomieszczeń. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbrojarzy

Dębniki,Kraków

780 183 zł44 m² 17 840,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Zbrojarzy w Krakowie. Największym atutem tego lokum jest imponujący taras o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króla

Bieńczyce,Kraków

498 000 zł37 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z balkonem francuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 300 000 zł73 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Tynieckiej. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W okolicy znajduje się jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Przewóz,Kraków

635 000 zł38 m² 16 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym nowym budynku przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie o powierzchni 38,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

565 000 zł34 m² 16 564,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kraków / Bieżanów-Prokocim / ul. Podłęska / kawalerka / gotowa do wprowadzenia mieszkanie Piętro: 7/7 Powierzchnia: 34,11 m2 + antresola ok 13 m2 (po podłodze) Standard mieszkania - do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

749 000 zł44 m² 17 100,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji (agencje zapraszam tylko z klientem) Dostępne od zaraz gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej na Woli Justowskiej. Oferowana nieruchomość o powierzchni 41,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

897 000 zł40 m² 22 605,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Urocze mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Krasickiego w Krakowie! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł90 m² 68,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy i przestronny 3-pok. apartament z dwoma balkonami w prestiżowej lokalizacji Wiślane Tarasy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

498 000 zł33 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkowińskiego

Prądnik Biały,Kraków

498 000 zł31 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wislane Tarasy 2 Apartament usytuowany jest na 4 piętrze, bardzo widne, pięknie doświetlone dzięki panoramicznym oknom. Powierzchnia apartamentu to 70,5 m plus duzy balkon Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

648 000 zł33 m² 19 565 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Powierzchnia użytkowa: 33,12 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Łagiewniki,Kraków

670 000 zł38 m² 17 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Krakowa - Łagiewniki, przy ul. Gen. Bolesława Roi. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 029 449 zł69 m² 14 958,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowoczesnej Inwestycji przy ul. Walerego Sławka Zakup Bezpośrednio od dewelopera podatku pcc, 0% prowizji Ostatnie gotowe mieszkania Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

975 000 zł52 m² 18 932 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W dzielnicy: wola justowska Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Kantorowice,Kraków

830 000 zł57 m² 14 648,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie przy ul. Gustawa Morcinka, o powierzchni 56,66m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe 38 metrowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany przy al. Kijowskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza Górka,Kraków

529 000 zł28 m² 18 587 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na I piętrze poleca się do sprzedaży! Posiadamy w swojej ofercie to wyjątkowe, rozkładowe, zadbane i jasne mieszkanie znajdujące się w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.