dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 643 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 39 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Odrzańskiej w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Mieszkanie: mieszkanie położone na 10 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m , zlokalizowanego przy ulicy Ks. Józefa Meiera w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

695 318 zł48 m² 14 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji krowodrza/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament 2-pokojowy ma powierzchnię 47,50m2, w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

569 500 zł41 m² 14 003 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Kraków, al. Pokoju i jest zwolniony z podatku pcc! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

799 000 zł51 m² 15 700,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,89 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa, w Płaszowie na ul. Myśliwskiej 63. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 39m w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa. Jego położenie stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Krowodrza,Kraków

633 000 zł38 m² 16 441,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Piasek,Kraków

1 799 000 zł77 m² 23 242,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

English below Na sprzedaż jasne, przestronne i urządzone mieszkanie o powierzchni 77m2. Położone w zadbanej kamienicy w dzielnicy Stare Miasto w pobliżu terenów zielonych takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

3 315 547 zł95 m² 34 889,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament w wyjątkowej inwestycji o butikowym charakterze, położone w kameralnej okolicy. Libra Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Łęg,Kraków

517 000 zł34 m² 15 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Uwaga zdjęcia przedstawiają przykładowa realizacje. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Nowe, komfortowe 2-Pokojowe Mieszkanie na Parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Kliny,Kraków

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 32m2 położone w nowym bloku przy ul.Bartla 19. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łany

Dębniki,Kraków

821 300 zł56 m² 14 790,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 55,53 m , położone w Krakowie przy ul. Łany 33, to doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do remontu, które mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Łęg,Kraków

695 000 zł52 m² 13 365,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, komfortowe 3-Pokojowe Mieszkanie na Parterze w Krakowie Mam przyjemność zaoferować Państwu nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołaśka

Wola Duchacka,Kraków

2 599 zł62 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje bezpośrednio do wynajmu mieszkanie: (nie zapłacisz więc prowizji pośrednikowi w wysokości jednomiesięcznego kosztu najmu) Powierzchnia: 62m2 Ilość pokoi : 3 + jasna kuchnia + wc +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsza,Kraków

885 000 zł65 m² 13 573,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Olsza przy ul. Pilotów. Doskonała lokalizacja tylko 3,5 km od Rynku Głównego. W pobliżu pełna infrastruktura komunikacyjna - 3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

671 018 zł39 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Mistrzejowice,Kraków

770 000 zł62 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 62,40 m2 na Osiedlu Kombatantów - dzielnica: ( Mistrzejowice). Mieszkanie usytuowane jest na 8 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Opatkowice,Kraków

735 000 zł50 m² 14 682,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku na kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku, w jednej z bardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

795 000 zł53 m² 14 893,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2012 roku. Lokalizacja: ul. Przewóz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

1 247 000 zł60 m² 20 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For English, please call or send me a message. Bez pcc Bez prowizji Pośrednika Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 60-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z 28-metrowym tarasem w dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

844 253 zł54 m² 15 519,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

853 000 zł67 m² 12 731,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! gotowe! inwestycja oddana do użytku! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji W tym metrażu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek Dębnicki

Dębniki,Kraków

935 000 zł67 m² 14 034,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 66,62 m2 na Rynku Dębnickim- dzielnica: (dębniki). Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1907 roku. Nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Krowodrza,Kraków

670 338 zł40 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zwolnienie z podatku pcc oraz prowizji dla klienta! Na życzenie oferujemy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

843 675 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 435 000 zł60 m² 23 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pośrednikom w obrocie nieruchomościami, agentom, doradcom i brokerom dziękuję - nie współpracuję. Proszę nie dzwonić Zapraszam do osobistego kontaktu osoby zainteresowane nabyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

428 000 zł28 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkaj W zielonej okolicy bez wkładu finansowego Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 25,6 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ariańska

Grzegórzki,Kraków

800 000 zł37 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ul. Ariańskiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie, na który składa się przestronny, zaciszny i zielony dziedziniec, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

720 000 zł46 m² 15 547,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry. do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni ponad 46m2 znajdujące się w spokojnej okolicy osiedla Na Wzgórzach, w budynku z 1960 roku. Atutem tego urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Ugorek,Kraków

535 000 zł35 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne Mieszkanie na Sprzedaż - Kraków Ugorek Szczegóły ogłoszenia: powierzchnia: 35 m Pokój z podłogą parkietową Oddzielna kuchnia Łazienka Balkon Piwnica Wokół bloku parking.