dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostatnia

Grzegórzki,Kraków

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela - nie interesuje mnie współpraca z pośrednikami. Do wynajęcia mieszkanie na 6 piętrze (ekspozycja zachodnia) na ul.Ostatniej (przystanek Białucha).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

528 000 zł37 m² 14 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetnie skomunikowane, do wejścia! Nowe instalacje i okna! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się we wschodniej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złocieniowa

Bieżanów,Kraków

899 900 zł95 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z dużym ogrodem N20 Nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie dla ludzi z pasją - z dużą ilością miejsca na przechowywanie i pomieszczeniami, w których można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

572 000 zł36 m² 16 112,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej nowej inwestycji, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 855 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc gotowe do odbioru Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

545 000 zł36 m² 14 931,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży idealne dla studenta mieszkanie o powierzchni 36,41 m2 położone w bloku z dwoma windami przy ul. Bronowickiej 77 w Krakowie. Zamieszkaj w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zesławice,Kraków

988 510 zł93 m² 10 648,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu gotowe do odbioru mieszkanie 4- pokojowe z dwoma balkonami i garderobą w spokojnej lokalizacji- to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

788 000 zł50 m² 15 858 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2. pokojowe, 40. metrowe mieszkanie na wynajem położone w samym centrum Krakowa w dzielnicy Krowodrza przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

651 000 zł38 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard z inteligentnym systemem zdalnego zarządzania Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,36 m2 znajdujące się w budynku położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

799 000 zł66 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

MB estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,89m2 w pobliżu Zakopianki lokalizacja: nieruchomość znajduje się w bloku przy ul. Zdunów, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

1 150 000 zł65 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję przestronne i świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się w nowoczesnym bloku przy ulicy Malborskiej. Bezwzględnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

798 000 zł65 m² 12 236 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ciesielskiego / Galicyjskiej w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Zakup bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubicz

Stare Miasto,Kraków

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji browar lubicz opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Browar Lubicz w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne 2-pokoje z balkonem, komórką i garażem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Kurdwanowie - blisko Parku Kurdwanów. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

730 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie komfort i doskonała lokalizacja! Lokalizacja: ul. Konrada Wallenroda 55, kraków (prokocim) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

818 935 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska - Budynek A - Gotowy Oferta dostępna wyłącznie u Nas Dla Inwestorów: oferujemy kompleksową usługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

599 900 zł39 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zesławice,Kraków

743 783 zł68 m² 10 933,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu gotowe do odbioru mieszkanie 3- pokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji- to i wiele innych! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł33 m² 18 086 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Powierzchnia użytkowa: 33,12 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z potencjałem na trzypokojowe w Krakowie, prądnik Biały W sercu Krakowa, na ul.Banacha, znajduje się eleganckie mieszkanie o powierzchni 48 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 9/9 piętrze o metrażu 57.67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

939 000 zł53 m² 17 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż znajdującego się w dzielnicy Prądnik czerwony/olsza, usytuowany na ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieczysta,Kraków

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze w nowym budynku z końca 2018 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 179 210 zł51 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska, budynek A - gotowy do zamieszkania Oferta dostępna wyłącznie u Nas Apartament M.82 Cena: 1 179 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami po 5 m2, położone przy ul. Kołowej w pobliżu Błoń Krakowskich oraz sąsiedztwie biurowców gtc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 213 620 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

999 000 zł65 m² 15 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas Jeśli szukasz rewelacyjnie nasłonecznionego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego 3-pokojowego mieszkania z miejscem w garażu podziemnym, balkonem i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

699 000 zł48 m² 14 427,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Kraków, nowa Huta, osiedle Zielone Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, przy Osiedlu Zielonym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł56 m² 17 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 1980 roku po generalnym remoncie, nie wymagające nakładów finansowych. - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 723 400 zł57 m² 29 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! brak kosztów znanych z prowizją oraz podatkiem pcc Mieszkanie w samym sercu Krakowa. Inwestycja usytuowana 3 min spacerem do ścisłego centrum Krakowa, opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

856 650 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! 3 pokojowe mieszkanie+ ogródek Lokal składa się z : wiatrołapu- 4,22m2 korytarza- 8,41m2 sypialni- 9,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zabłocie,Kraków

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Kiełkowskiego w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kliny Borkowskie,Kraków

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , idealne zarówno dla osób szukających komfortowego lokum, jak i świetnej inwestycji pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

818 935 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowy Apartament w inwestycji Młyny Mogilska - Komfort i Doskonała Lokalizacja Apartament M.164 Cena: 818 935 PLN Powierzchnia: 38,09 m + balkon: 8,02 m Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

709 000 zł39 m² 18 179,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje w spokojnej okolicy Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję ustawne mieszkanie o powierzchni 39m2 znajdujące się w budynku z 2013. przy ulicy gen. Okulickiego. Atutem.