dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

1 149 000 zł78 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane przy ul. Dywizjonu 303 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

753 032 zł55 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 050 zł39 m² 78,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Borek Fałęcki,Kraków

624 000 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, bezczynszowe mieszkanie z ogrodem | Parter Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , wybudowane w 2020 roku, położone na parterze budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

890 375 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,94m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -przedpokój -łazienka -wc Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

809 226 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-5 pokojowe o pow. 34-101 m2 zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Salwator,Kraków

1 030 000 zł55 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Polecam mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli Mieszkanie: - dwa duże pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

780 000 zł39 m² 20 181,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

751 692 zł51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu I zapoznania się Z pełną ofertą Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,79 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

869 000 zł57 m² 15 275,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z własną zieloną przestrzenią - Kraków Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 34,5 m z dużym balkonem w nowym apartamentowcu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Zabłociu. Lokalizacja: zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

760 000 zł39 m² 19 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zalesie

Dębniki,Kraków

890 000 zł61 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj, przy ulicy Zalesie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 530 000 zł60 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3- pokojowy | 60 m | ogród 100 m | Wola Justowska Na sprzedaż 3-pokojowy apartament 60 m na parterze przy ul. Józefa Korzeniowskiego 21 w Woli Justowskiej, czyli jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Lokal wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokusowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 550 zł40 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem zlokalizowane przy ul. Krokusowa 6 na Ruczaju (okolice Trasy Łagiewnickiej). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

794 582 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł42 m² 18 933,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 1. piętrze kamienicy na Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Strzeleckiego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

998 000 zł53 m² 18 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwustronne ( północ/południe)jasne, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,55 m2 dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

829 000 zł56 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem (okna od strony północnej i zachodniej) o wielkości 55,75 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 079 000 zł58 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Dąbie ). Forma własności: odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

728 000 zł42 m² 17 458 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Dębniki,Kraków

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 mkw, wykończone w wysokim standardzie, położone na pierwszym piętrze budynku oddanego do użytkowania w 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felicjanek

Wawel,Kraków

2 500 zł48 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, stare Miasto - komfortowe mieszkanie 41,04 m w zabytkowej kamienicy przy ul. Felicjanek Oferta wyłączna biura Vestalia Property Biuro nieruchomości Vestalia Property prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

898 782 zł42 m² 21 563,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Angel Plaza, położonej przy ul. Zwierzynieckiej, w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Wisły, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

1 058 632 zł54 m² 19 713,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Czerwone Maki,Kraków

540 000 zł39 m² 13 881,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na dynamicznie rozwijającym się krakowskim Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Nowa Huta,Kraków

409 000 zł26 m² 15 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Strusia w Nowej Hucie w spokojnej, zielonej części dzielnicy z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Prądnik Biały,Kraków

1 099 000 zł73 m² 14 958,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

MB Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie przy ul. Stachiewicza. To propozycja dla osób, które szukają miejsca łączącego wygodę, funkcjonalność i spokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe dwupokojowe | czyżyny ul. Centralna | wysoki standard | nowe Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie Czyżyny, przy ul. Centralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

785 000 zł42 m² 18 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie ulicy Mogilskiej. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowicza

Górka Narodowa,Kraków

649 000 zł44 m² 14 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solskiego

Krowodrza,Kraków

1 059 000 zł80 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Ludwika Solskiego, w sercu osiedla Żabiniec jednej z najbardziej pożądanych części Krowodrzy. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

570 815 zł38 m² 15 193,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana oferta specjalna rabat - 1400 zł/m lokale gotowe do odbioru kraków - Nowa Huta 0% prowizji Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 345 000 zł51 m² 26 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem w świetnej lokalizacji Grzegórzki w Krakowie. Ul. Grzegórzecka. Okolica: okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

607 990 zł38 m² 15 895,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania na krakowskim Podgórzu Mieszkania dostępne w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 31.01 w cenie system smart home Do sprzedaży 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kazimierz,Kraków

864 000 zł36 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 36 m2 podzielone na dwa mikroapartamenty (dwa osobne mieszkania przeznaczone pod wynajem z osobnymi wejściami - inaczej: dwupak). Lokal znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

906 624 zł63 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oraz podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu Na sprzedaż oferujemy komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 62.96 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

813 984 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego - 66,72 m2 - dzielnica Mistrzejowice. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij