dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 499 000 zł56 m² 26 767,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł63 m² 15 832 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

706 655 zł40 m² 17 799,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Zabłocie w centrum Krakowa. Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 39,70m2 na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

599 000 zł38 m² 15 834 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home ma dla Ciebie gotowe mieszkanie na krakowskich Czyżynach (ul. Sołtysowska). Stan techniczny: mieszkanie z 2008 roku pozwala na szybkie wprowadzenie przy minimalnych nakładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego w rejonie Kurdwanowa przy ul. Kordiana Mieszkanie: - duży pokój (można wydzielić strefę sypialnianą), osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 000 zł42 m² 94,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kazimierz,Kraków

1 717 000 zł40 m² 42 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament 40,07 m | Kazimierz nowa inwestycja premium Na sprzedaż nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 40,07 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Angel Plaza, położonej przy ul. Zwierzynieckiej, w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Wisły, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 199 000 zł68 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji III kwartał 2025 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m2, znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

949 000 zł67 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe z jasną kuchnią mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, garaż | 50 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Bonarka,Kraków

839 000 zł44 m² 18 909,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomasza

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 273 000 zł92 m² 24 575,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 455.00 zł; Budynek: cegła, kamienica po remoncie; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: antresola, miejsca postojowe, piwnica; W pobliżu: puby, restauracje;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ul. Szlak na Starym mieście english version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: szlak Przystanek: pędzichów, nowy Klepach W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

709 000 zł55 m² 12 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m (powierzchnia całkowita 63 m ) znajdujące się w apartamentowcu z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m położony na parterze nowoczesnego apartamentowca Emaus Garden (2024) przy ul. Piotra Borowego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Salwator,Kraków

899 000 zł31 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 31 m2 zlokalizowane w dzielnicy Salwator w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Kościuszki 39 by Core, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

910 000 zł36 m² 25 376,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament wykończony z dbałością o detale - projektowany i wykonany na własne potrzeby - noho Młyny Mogilska, kraków Opis nieruchomości Powierzchnia: ok. 36 m 2 pokoje 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

782 439 zł49 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Dębniki, ul. Madalińskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się przyziemiu niskiego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone 2 pokoje | balkon | nowe budownictwo ul. Nowohucka 46 Kraków Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, komfortowe, dla rodziny, super lokalizacja! Bronowice - ul. Radzikowskiego - tuż przy rondzie Ofiar Katynia. Do wynajęcia od zaraz, po generalnym remoncie - 3 pokojowy (2 osobne pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

599 152 zł38 m² 15 643,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Gwarancja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

788 000 zł51 m² 15 451 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Płaszowskiej. Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia jasna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł69 m² 17 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie 3-pokojowy mieszkanie o powierzchni 69,35m , w apartamentowcu o podwyższonym standardzie z 2010 roku w dzielnicy Kraków Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Wawel,Kraków

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum miasta - przy ul. Małej 1 (boczna od Zwierzynieckiej). Nieruchomość: pow. mieszkania 49 m2 + 8m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

689 000 zł36 m² 19 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

859 999 zł37 m² 23 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Siewnej, na rogu Alei 29 Listopada, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

1 099 900 zł67 m² 16 350,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

2 900 zł53 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, wygodne, po generalnym remoncie, mieszkanie na Osiedlu Kolorowym. 53,4m2, dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, loggia, piwnica. Położone na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

701 917 zł52 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

524 900 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka Z balkonem gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

520 000 zł32 m² 16 169,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32.16 m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z dwiema windami przy ul. Białoruskiej w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kazimierz,Kraków

599 000 zł27 m² 21 989,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny,Kraków

715 000 zł43 m² 16 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Bartla). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrze skomunikowane 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Jerzmanowskiego w dzielnicy Prokocim. Mieszkanie ma 39m i jest zlokalizowane na pierwszym piętrze a ponadto.