dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

805 227 zł58 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,9 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 195 000 zł46 m² 25 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

824 000 zł46 m² 17 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż: powierzchnia: 45,46 m użytkowej + balkon i duża piwnica Rozkład pomieszczeń: przedpokój 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji kapitału? Prezentuje ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

5 000 zł38 m² 132,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,81 m2 z dużym i prywatnym ogródkiem ok. 22 m2 - Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

699 000 zł47 m² 14 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń ul. Sołtysowska 10L, kraków Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

590 000 zł39 m² 15 277,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

789 000 zł53 m² 14 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, miejsce parkingowe | 45m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

484 569 zł35 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

847 000 zł43 m² 19 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I klimatycznym widokiem ul. Rakowicka Kraków grzegórzki lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej w Krakowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górka Narodowa,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjny oraz panoramicznym widokiem na miasto lokalizacja Krowodrza Górka to jedna z najbardziej pożądanych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Kraków

2 015 000 zł103 m² 19 563 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

W centrum krakowa w kamienicy po generalnym remoncie cztery pokoje wykończone i wyposażone w wysokim standardzie Aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

1 739 475 zł77 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany przy ulicy Kremerowskiej w Krakowie to wyjątkowe przedsięwzięcie, które harmonijnie łączy historyczny urok z nowoczesnymi rozwiązaniami. Usytuowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 099 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Na sprzedaż jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m . Lokal składa się z dwóch wyodrębnionych mieszkań - kawalerki po generalnym remoncie oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 249 000 zł72 m² 17 393,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską! Prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

525 000 zł29 m² 18 103,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

543 000 zł27 m² 19 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje na wynajem wyjątkowy apartament z bezpośrednim widokiem na Wisłę , położony w rejonie Starego Podgórza. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

691 605 zł43 m² 15 968,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

9 000 zł115 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Rakowickiej w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie komfortowych lokalizacji Krakowa. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

760 000 zł38 m² 19 910,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,17 m2 w budynku przy ul. Lipskiej (z 2025 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem kuchennym (16,92 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 046 460 zł58 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z dwoma balkonami - 22m | Casa Feliz | Żabiniec | wysoki standard To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Nieruchomość w inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

589 000 zł18 m² 32 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 18 m zlokalizowana w samym centrum Krakowa, przy ul. Dietla. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Podgórze. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze IX-piętrowego budynku z 2014 roku, w inwestycji 'nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska - Deptak

Krowodrza,Kraków

380 000 zł20 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie | miejsce parkingowe | świetna lokalizacja | Na sprzedaż komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania lub pod inwestycję. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy os. Tysiąclecia na Mistrzejowicach english version below lokalizacja Dzielnica: mistrzejowice Ulica: tysiąclecia Przystanek: wiślicka W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł37 m² 15 253,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy Wiśle i Wawelu! Nowoczesny, jasny, gotowy do zamieszkania, pełni wyposażony komfortowo urządzony. Lokalizacja - jedna z najpiękniejszych części Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

999 000 zł34 m² 29 538,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu krakowskiego Kazimierza, tuż przy Placu Nowym jednej z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych lokalizacji miasta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Płaszowa przy ul. Na Zakolu Wisły Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 059 000 zł80 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Żabiniec. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz. Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabłocie,Kraków

939 000 zł43 m² 21 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro mb estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie 42,8m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

999 000 zł73 m² 13 288,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż Nowa Huta, os. Zielone, zalew Nowohucki, os Zielone, os Słoneczne. Os Urocze Jasne mieszkanie, które mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.