Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kraków Park Lotników

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

617 015 zł40,46 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35m2 w niedalekiej odległości od Plant w rejonie ul. Zyblikiewicza, okolicy ul. Wielopole. Mieszkanie mieści się się na II.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł30,13 m² 19 083,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania mieszkanie na Starym Mieście zlokalizowane przy ul. Sołtyka w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 30,13m2 (wraz z piwnicą) składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 300 zł41,61 m² 25 217,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 820 zł41,48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,90 m² 11 554,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizcja: nieruchomość położona na os. Zgody (dzielnica Nowa Huta). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 500 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 950 zł142,30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1857

Przestronny, zabytkowy apartament z balkonem 150 m od Rynku Głównego w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 070 zł33 m² 93,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31 m² 16 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie 31 m - Osiedle Urocze, nowa Huta Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone w zielonej części Nowa Huta, na os. Uroczym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe, jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na parterze budynku na osiedlu Nowe Eldorado, z ogrodem zimowym i dużym własnym trawnikiem wychodzące bezpośrednio.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij