dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

699 000 zł50 m² 14 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -opatkowice- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

859 200 zł36 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Wenecja. W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, przychodnie, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji apartamenty przy bulwarze przy ul. Masarskiej, tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dojazdowa

Salwator,Kraków

2 342 130 zł123 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zobacz wirtualny spacer biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy wolny apartament *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salwatorska

Zwierzyniec,Kraków

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie dwupoziomowe na wynajem: 2x sypialnia + salon + kuchnia + 2x łazienki + gabinet o łącznej powierzchni 70m2 przy ul. Salwatorskiej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe w wysokim standardzie z balkonem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na VI-piętrze budynku w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Na Błonie Bez pcc nie pobieramy prowizji Oddane do użytku lokalizacja: to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 108 787 zł54 m² 20 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,5m położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku oddnym do użytkowania w 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

1 049 700 zł61 m² 17 199,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English version below. 0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,03 m2 przy ulicy Na Błonie w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Osiedle Bohaterów Września -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bronowice Małe,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Do sprzedania nowe,gotowe wykończone pod klucz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,84m położone na parterze w kameralnym 2-piętrowym budynku oddanym do użytkowania w 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

791 411 zł36 m² 22 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,77m położone na parterze w 4-piętrowym budynku oddanym do użytkowania w 2024 r. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Kazimierz,Kraków

1 150 000 zł45 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w historycznej dzielnicy Krakowa, a jednak w nowym budownictwie. Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

730 000 zł38 m² 18 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle Mateczniq w Krakowie przy ul. Rydlówka Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m do 57,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 990 zł35 m² 85,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bliską centrum lokalizację inwestycji wyjątkowa oferta W atrakcyjnej okolicy mieszkanie 2 - pokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kazimierz,Kraków

2 600 000 zł123 m² 21 091,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Salwatorze Termin realizacji: gotowe Apartament czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

927 500 zł53 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle w Krakowie przy ul. Rydlówka Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m do 57,62 m Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Praska

Dębniki,Kraków

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; budynek: dom wielorodzinny, dom wolnostojący w dobrym stanie; standard mieszkania: po generalnym remoncie; dodatkowo: duży balkon; w pobliżu: akademia Górniczo Hutnicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł33 m² 19 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Мы также говорим на русском! ul. Gliniana - Podgórze. Nieopodal ul. Lipska, kacza. Tuż obok Zalew Bagry! vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł60 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy wyjątkowy 3 pokojowy apartament z klimatyzacją w nowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. przy ul Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

4 500 zł7 573 m² 0,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 października mieszkanie z 3 osobnymi pokojami o powierzchni 73m2 znajdujące się przy ul. Romanowicza w Krakowie. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 300 000 zł73 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na ulicy Tynieckiej. Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W okolicy znajduje się jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł90 m² 68,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy i przestronny 3-pok. apartament z dwoma balkonami w prestiżowej lokalizacji Wiślane Tarasy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kazimierz,Kraków

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję udział w kamienicy, który odpowiada mieszkaniu o powierzchni 59 m , znajdującemu się w prestiżowej dzielnicy Kazimierz w Krakowie, przy ulicy Kordeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wislane Tarasy 2 Apartament usytuowany jest na 4 piętrze, bardzo widne, pięknie doświetlone dzięki panoramicznym oknom. Powierzchnia apartamentu to 70,5 m plus duzy balkon Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

975 000 zł52 m² 18 932 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W dzielnicy: wola justowska Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy grzegórzki. Opis nieruchomości Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m2 w budynku przy ul. Grzegórzeckiej w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

1 550 000 zł54 m² 28 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Przy Bulwarze, przy samej Galerii Kazimierz. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego liftingu. Przygotowane i w pełni umeblowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

3 299 zł50 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować wspaniały apartament o powierzchni 50 m z ogrodem położone w malowniczej dzielnicy Żabiniec w Krakowie. Lokalizacja: ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygoda

Nowy Świat,Kraków

1 499 000 zł74 m² 20 256,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Przestronne Mieszkanie w Centrum Krakowa z Balkonem Biuro nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Zabłocie,Kraków

1 208 429 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dąbie,Kraków

2 500 zł34 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od października 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34.5 m2 przy ul.Widok, Dąbie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynek ocieplony, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Płaszów,Kraków

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 200 zł60 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

565 000 zł44 m² 12 791,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,17m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Bogato zagospodarowana oraz rozwinięta okolica otoczona parkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dębniki,Kraków

517 000 zł36 m² 14 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie położone w bloku przy ul. Praskiej na Starych Dębnikach. Lokal mieści się na wysokim parterze ceglanego budynku z 1936 roku po termomodernizacji. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament z balkonem oraz miejscem parkingowym w cenie najmu w inwestycji Art City Nieruchomość: apartament zlokalizowany na VIII piętrze X-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Ustroniu

Dębniki,Kraków

2 137 444 zł120 m² 17 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starych Dębnikach Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z 1 sypialnią z garderobą, salonem z kuchnią oraz balkonem w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej w centrum Krakowa. Budynek I okolica:.