dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 411 000 zł83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zewnętrzne biuro dewelopera planowany termin oddania do użytkowania 1 kwartał 2025 Nowa prestiżowa inwestycja w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska, przy ul. Hamernia. W otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem przy ulicy Sołtysowskiej. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Sołtysowskiej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felicjanek

Nowy Świat,Kraków

1 500 000 zł68 m² 21 961,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Trzypokojowe mieszkanie z antresolą 650 metrów od płyty Rynku Głównego. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Felicjanek, w dzielnicy I, na Nowym Świecie. Pozwala w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Zwierzyniec,Kraków

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy i przestronny 4-pok. apartament z trzema balkonami w prestiżowej lokalizacji Apartamenty Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

652 194 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawskie,Kraków

4 200 zł46 m² 90,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,39 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji novum przy ul. Rakowickiej 20j w Krakowie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

1 429 000 zł69 m² 20 840 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż nowoczesny projekt mieszkaniowy, usytuowany w dzielnicy Prądnik Biały, bezpośrednio sąsiadujący z malowniczym Parkiem Białoprądnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

3 200 zł33 m² 96,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament ~71m2 na Kazimierzu w kamienicy z windą. Lokalizacja: dzielnica Kazimierz, to jedna z najstarszych dzielnic Krakowa, charakteryzująca szybkim rozwojem, dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

668 491 zł36 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 36,43 m wraz z ogródkiem 24,41 m2 , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

572 912 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze w II- piętrowym bloku przy ul. Dożynkowej- prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 411 000 zł83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

721 000 zł49 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Pszona w dzielnicy Prądnik Czerwony, w niskim zadbanym bloku z roku 1999. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 505 900 zł81 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Fabrycznej 3 w Krakowie *nieruchomość* Powierzchnia 60 m2. Piętro 4. Ogrzewanie własne gazowe, z regulacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Grzegórzki,Kraków

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Niepowtarzalne mieszkanie w świetnej lokalizacji- 15 minut spacerem do Rynku Głównego. W samym sercu miasta spokój jak na wsi, a to również za sprawą prawdziwego ogrodu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

10 900 zł110 m² 99,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 4 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Ludwinowskiej w dzielnicy Ludwinów, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 505 900 zł81 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 000 zł96 m² 19 723,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, spiska. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarodziejska

Dębniki,Kraków

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Wynajem mieszkania 40 m przy Parku Dębnickim i Wiśle lokalizacja Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Stare Miasto,Kraków

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę na Kazimierzu Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w kamienicy przy ulicy Orzeszkowej w dzielnicy Kazimierz. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

660 000 zł44 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku (2 windy) przy ul. Widok. To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w dzielnicy Dąbie. W okolicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 18 902,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne nieopodal Wawelu i bulwarów wiślanych o powierzchni 35,18 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe mieszkanie w Wiślanych Tarasach pierwszy najem! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czyżyny,Kraków

1 175 000 zł62 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu na sprzedaż nietypowe, pełne kolorów 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Woźniców w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

5 200 zł74 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny na 1 piętrze z windą. Składa się z przedpokoju, pokoju dziennego, kuchni, dwóch pokojów sypialnych oraz łazienki z prysznicem - 74,03 m2. Dodatkowo własne wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Lwowskiej w dzielnicy Podgórze, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

1 000 000 zł59 m² 16 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Dietla w Krakowskim Kazimierzu. English version below opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stare Miasto (dzielnica nr I),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

1 730 000 zł110 m² 15 758,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży panoramicznego apartamentu o powierzchni 110 m przy al. 29 Listopada 201 w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasek,Kraków

1 550 000 zł77 m² 20 025,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

English below Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w zadbanej kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

652 000 zł36 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1964 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od czerwca wyposażoną kawalerkę z dużym balkonem przy ul.Rydlówka, Podgórze-Mateczny. Mieszkanie o pow. 29 m2 położone na 1 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa przy ul. Retoryka 11, w samym sercu Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kazimierz,Kraków

1 095 000 zł71 m² 15 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 71m , w kamienicy z 1930 roku w dzielnicy Kraków Kazimierz w pobliżu Bulwarów Wiślanych. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

1 085 000 zł73 m² 14 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 72,86 m , zlokalizowanego przy ul. Stefana Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Inwestycja przy ul. Kościuszki to dwie ponad 100-letnie kamienice przekształcone na luksusowy apartamentowiec. Duo Residence zaprojektowane zostało zgodnie z ideą Bauhausu. Fasada od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne