dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

818 000 zł52 m² 15 843,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po remoncie położone w ścisłym centrum dzielnicy Kazimierz tj. przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuczkowskiego

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na północy Krakowa- ul. Kuczkowskiego. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze budynku z 2012 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Bonarka,Kraków

822 000 zł53 m² 15 535,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! klucze gotowe do odbioru Nowoczesny apartamentowiec powstaje w sercu Starego Podgórza nad rzeką Wilgą. Z projektowanych mieszkań rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

840 275 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

3 000 zł30 m² 99,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m , położone na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom w samym sercu Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

639 855 zł38 m² 16 728,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Świat,Kraków

850 000 zł44 m² 19 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Plac na Groblach w dzielnicy Nowy Świat, w zadbanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 300 000 zł106 m² 12 224,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

W sercu prestiżowej Woli Justowskiej czeka na nowych właścicieli nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 106,34 m . To wyjątkowa przestrzeń w kamienicy z lat 40. XX wieku, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza,Kraków

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Krowodrzy Górce Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze X piętrowego budynku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

821 550 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We spek English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł61 m² 62,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji Grzegórzecka 77 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

531 664 zł34 m² 15 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barska

Dębniki,Kraków

6 500 zł94 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , zlokalizowane w doskonałej okolicy Krakowa, przy ul. Barskiej, z pięknym widokiem na koło widokowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 016 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 790 000 zł150 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje apartament z basenem w malowniczym otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta przy ulicy Tynieckiej -dzielnica Dębniki. Nieruchomość: apartament zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Smolki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-08-01! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka w Podgórzu, prof. Stanisława Smolki 12a, na osiedlu z pełną infrastrukturą i wygodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

719 420 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

521 000 zł39 m² 13 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 39 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

875 000 zł52 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 51,50 m przy ul. Armii Krajowej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2 z widokiem na Wisłę przy ul. Nadwiślańskiej 11. Mieszkanie: lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

808 843 zł68 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 63,62 m przy ul. Poznańskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

830 000 zł44 m² 18 967,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu widne i komfortowe mieszkanie idealne pod inwestycje, o powierzchni 43,76 m2 przy ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z balkonem i widokiem na Wisłę w prestiżowej lokalizacji Residence Przemysłowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

860 000 zł56 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + sypialnia I + sypialnia II + sypialnia III + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 56 m przy ul. Na Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 59,3 m przy ul. Poznańskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51 m2 przy ul. Grzegórzeckiej z miejscem postojowym na terenie ogrodzonym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.09.2025 Victoria Estate prezentuje mieszkanie z 2 niezależnymi pokojami przy Rondzie Grzegórzeckim Nieruchomość: Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze III-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnickiego

Krowodrza,Kraków

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lokalizacja Jedna z najbliżej centrum miasta położonych zielonych dzielnic Krakowa. Okolicę cechuje bliskość zalet miejskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie - Grzegórzki Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IX piętrze X-piętrowego budynku przy Al. Pokoju - Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English. Do not hesitate to contact me! ___ emmerson prezentuje: do wynajęcia od 1.07! Przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

3 150 zł59 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z osobną kuchnią położone w ścisłym centrum dzielnicy Kazimierz tj. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

4 300 zł78 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz esatates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w pobliżu Starego miasta/kazimierza. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane przy Placu Wolnica, znajdującym się w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obopólna

Krowodrza,Kraków

2 900 zł42 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na wynajem: kuchnia + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 42,49 m2 przy ul. Obopólna. Lokalizacja: dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Salwator,Kraków

923 000 zł37 m² 24 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny i cichy apartament 36,93m w prestiżowej lokalizacji Salwator, kraków Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 36,93 m , położony w eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Podgórze,Kraków

662 000 zł38 m² 17 302,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania! Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Rydlówka w krakowskim Starym Podgórzu. To wyjątkowa okazja - w ofercie pozostały ostatnie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Stare Podgórze,Kraków

1 499 000 zł88 m² 16 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe (z możliwością przerobienia na 5-pokojowe) mieszkanie z dwoma łazienkami w nowo powstającej inwestycji ,bona przy ul. Walerego Sławka 7. Termin oddania: i kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokutyńskiego

Dębniki,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio o podwyższonym standardzie znajdującę się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym.