dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 200 000 zł53 m² 22 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

759 000 zł46 m² 16 329,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wawel,Kraków

4 300 zł63 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy 2-pok. dwupiętrowy apartament z tarasem w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie Angel Wawel w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

1 266 703 zł41 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta - nowocześnie zaaranżowane I wykonane studio studio wyposażone I gotowe do wprowadzenia - pietro suterena sprawdzony wykonawca - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Nowoczesna kawalerka na wynajem - ul. Rydlówka, kraków Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28 m2, zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł47 m² 19 042,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa. Adres: ul. Grzegórzecka 79, kraków dzielnica Grzegórzki Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Kiełkowskiego w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kazimierz,Kraków

1 706 380 zł66 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny pakiet 3 kompaktowych mieszkań, zlokalizowanych na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

4 800 zł57 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w samym sercu historycznego Krakowa, w wyjątkowym kompleksie Angel Wawel inwestycji o światowym standardzie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

4 600 zł52 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę po odświeżeniu znajdującą się w ścisłym centrum dzielnicy Kazimierz tj. przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bonarka,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Rydlówka nieopodal Ronda Matecznego w dzielnicy Podgórze-Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

2 999 zł31 m² 96,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu dostęp do basenu, siłowni I sauny. Budynek Z recepcją na parterze. WE speak english. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w top lokalizacji z dostępem do basenu, sauny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

1 559 043 zł50 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

1 415 073 zł45 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Świat,Kraków

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Plac na Groblach w dzielnicy Nowy Świat, w zadbanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 480 000 zł91 m² 16 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym centrum Krakowa, na ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. To niezwykle atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł43 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, z bardzo komfortowym układem z pełnym wyposażeniem przy ulicy Grzegórzeckiej. Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Grzegórzki na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na wynajem w dzielnicy Krowodrza-Prądnik Biały, znajdujący się na osiedlu Ukryte Pragnienia, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bakałarzy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 907 220 zł91 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - zadzwoń, umów się na spotkanie I zobacz - tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

1 734 956 zł61 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Proszowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 650 zł16 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękna kawalerka położona na parterze domu wielorodzinnego w Krakowie, z dostępem do ogródka i możliwością parkowania przy budynku. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 350 000 zł88 m² 15 335,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Oferujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 88,03 m , usytuowany na drugim piętrze stylowego, budynku z 1932 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łobzów,Kraków

1 229 581 zł68 m² 18 082,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do zamieszkania wolne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy apartament W prestiżowym budynku pianissimo tuż przy bulwarach wiślanych, rondo grzegórzeckie, grzegórzki. Dostępny do Listopada opis nieruchomości: przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below available from 30.08.2025 Prezentujemy na wynajem kawalerkę w wysokim standardzie przy ul. Kornela Ujejskiego - Zwierzyniec. Nieruchomość: - pokój z aneksem kuchennym - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Proszowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, idealna dla singla lub pary, z możliwością zamieszkania ze zwierzętami. Nieruchomość: przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z garderobą, w pełni wyposażone przy ulicy Galicyjskiej. Dostępne od 1.10.2025 r. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Galicyjskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Krowodrza,Kraków

960 000 zł45 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą addom Nowoczesny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,79 m , położony na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kleparz,Kraków

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowy 3-pokojowy apartament Z klimatyzacją I garażem cieszyńska 9, kraków Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Cieszyńska 9 nowoczesnym apartamentowcu z recepcją, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3-pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Ślusarskiej w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

910 000 zł48 m² 18 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nieruchomość Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej, zadbanej kamienicy przy ulicy Bożego Ciała jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wola Justowska,Kraków

690 000 zł34 m² 20 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków, zwierzyniec ul. Piastowska Do sprzedania mieszkanie tuż przy krakowskich Błoniach, o powierzchni niespełna 34m2 położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł43 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z balkonem i widokiem na Wisłę w prestiżowej lokalizacji Residence Przemysłowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Salwator,Kraków

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ulicy Kościuszki z widokiem na Wisłę i Wawel. Lokalizacja: apartament ten mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Smoleńsk na Starym Mieście. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Smoleńsk, skąd bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł40 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zespół przedstawia klimatyczne mieszkanie w samym sercu Krakowa. Oferujemy na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m , położone przy ul. Miodowej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sebastiana

Śródmieście,Kraków

1 269 000 zł64 m² 19 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament W kamienicy! Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, odrestaurowany apartament położony w centrum Krakowa przy ulicy Św. Sebastiana. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

2 250 zł23 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Syrokomli w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 23 m2 na co.