dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

3 990 zł50 m² 79,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki apartament 2-pokojowy w prestiżowym kompleksie Angel Wawel, ul. Sukiennicza Kraków Śródmieście. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

729 510 zł43 m² 16 926 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie na Zachód Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 599 000 zł84 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Penthouse w Bagry Park - Spokój, prestiż, widok, w którym się zakochasz Kraków, bagry Park | 4 pokoje | 84,85 m + taras 13,16 m | Gotowe do zamieszkania | Bez pcc Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Syrokomli

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Syrokomli w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 24 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

755 773 zł46 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najmniejsze układ 3 pokoje Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł35 m² 14 289,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę w pobliżu linii tramwajowej Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II-piętrze III- piętrowego budynku przy ul. Lucjana Rydla - Bronowice. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cechowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 027 356 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Stare Podgórze,Kraków

659 000 zł28 m² 23 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 28 m2 plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m2 w spokojnej i zielonej okolicy na Os. Wysokim w dzielnicy Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Ludwinowskiej w dzielnicy Ludwinów, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Kraków

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ulicy Alei pokoju w Krakowie - mieszkanie dostępne od grudnia [english version below].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Lwowskiej w dzielnicy Podgórze, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

823 473 zł51 m² 16 061,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Październik! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Wolnica

Kazimierz,Kraków

1 150 000 zł46 m² 25 274,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie dwupokojowe O powierzchni ok 45,5 M2 składające się Z: - sypialni - salonu z otwartą kuchnią - antresoli - łazienki - przedpokoju Wyjątkowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

799 428 zł43 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Przestronny , ustawny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4a106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

720 000 zł29 m² 24 473,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 29,42 mkw. wraz z ogródkiem położone w zielonej okolicy na Dębnikach przy ul. Konopnickiej. Wystawa Południowo - Zachodnia. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

5 600 zł73 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe z 2 tarasami na Zabłociu! (komórka lokatorska w cenie) - 73m2 - 6 piętro - dwa duże tarasy o łącznej pow. prawie 40m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English, español & Português versions below. Dostępne od zaraz, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Krakowa, przy ul. Szlak jednej z najbardziej znanych ulic łączących Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

569 563 zł34 m² 16 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najmniejsze 2 pok Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

1 032 961 zł65 m² 15 879,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogród 51m Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

823 473 zł51 m² 16 061,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okna na zachód Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się od zaraz, w pełni wyposażonego, wygodnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w spokojnej okolicy Prądnika Białego , to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się w inwestycji Wiślane Tarasy. Lokalizacja: prezentowane przez nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 209 246 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

916 427 zł53 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł84 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament. Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Kleparza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

7 600 zł86 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 4 pokojowy apartament zlokalizowany W nowej inwestycji tuż przy bulwarach wiślanych Z przyjemnością oferujemy 4 pokojowy, komfortowy apartament o powierzchni 86 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powiśle

Stare Miasto,Kraków

930 000 zł43 m² 21 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w obrębie krakowskiego Starego Miasta, w oficynie kamienicy zlokalizowanej u zbiegu ulic Zwierzynieckiej i Powiśle. Jest to bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego apartamentu na wynajem przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Grzegórzki, w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Dębniki,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu apartamentu w nowym budownictwie, dwa pokoje, w Krakowie w dzielnicy Dębniki, w pobliżu ronda Mateczny. Lokalizacja - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

950 000 zł62 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie trzypokojowe w pięcioletnim budynku wykończone w wysokim standardzie. Budynek średniej wielkości jest częścią przemyślanego osiedla składającego się czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka