dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleparz,Kraków

650 760 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zaledwie 3 minuty spacerem od Wawelu i 12 minut od Rynku Głównego! Jasne, ustawne mieszkanie z dodatkowym pokojem na gabinet (możliwość doposażenia w łóżko lub meble). Nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola Justowska,Kraków

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i bez pcc. Gotowe jeszcze w tym roku! 87,44 m z prywatnym ogrodem 65 m | Wola Justowska Mieszkanie parterowe w nowej inwestycji na Woli Justowskiej. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ludwinów,Kraków

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowy apartament z balkonem o powierzchni 56 m2 blisko ronda Grunwaldzkiego, zakrzówka i Centrum, ul. Dworska Apartament znajduje się na 4 piętrze, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mamy do zaofeorwania apartament dwupoziomowy premium znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Salwator,Kraków

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 49 m , usytuowany w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki 47. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł43 m² 15 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,93m z piwnicą 4m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej w Krakowie. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł48 m² 15 732 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,97m z piwnicą 5,64m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej w Krakowie. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

1 190 000 zł73 m² 16 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m , charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem funkcjonalnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

967 216 zł68 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.26 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa Prądnik Biały. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.15 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa Prądnik Biały. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Podgórze,Kraków

999 000 zł41 m² 24 188,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie przy Bulwarach Wiślanych! Na sprzedaż komfortowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,3 m zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 133 000 zł52 m² 21 906,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 3 pokojowy apartament 51,72 m2, podgórze ul. Rydlówka apartament I budynek - nowy, w pełni umeblowany nowoczesny apartament, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Kazimierz,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowane przy ul. św. Wawrzyńca na krakowskim Kazimierzu. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Kraków

2 639 000 zł88 m² 29 988,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z tarasem na dachu z widokiem na Wawel, miejscem parkingowym, komórką lokatorską lokalizacja Ulica Prochowa to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa położone w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała

Śródmieście,Kraków

799 000 zł29 m² 27 457 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu ustawną kawalerkę z widokiem na Wawel zlokalizowaną przy ulicy Zwierzynieckiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

1 148 345 zł59 m² 19 562,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Garden Residence przy ul. Przemysłowej 4 w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kleparz,Kraków

579 810 zł28 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal przestrzeń, w której komfort, estetyka i funkcjonalność tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

696 261 zł36 m² 19 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,66m , położone na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m + 35 m tarasu, położone na nowoczesnym osiedlu Bagry Park przy ul. Bagrowej w dzielnicy Płaszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

1 807 966 zł121 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Prowizja 0% bez pcc Apartament z osobnym wejściem i dwoma tarasami Parter - 3,10 m2: wiatrołap 3,10 m2 Poziom 1 - 74,66 m2: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią 38,60 m2 Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, przestrony apartament wykończony w wysokim standardzie oraz z dbałością o szczegóły w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowej inwestycji, położonej w samym sercu Krakowa, w urokliwej dzielnicy Zwierzyniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Lokal jest klimatyzowany i bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

715 255 zł43 m² 16 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,24m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleparz,Kraków

891 820 zł41 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

829 000 zł43 m² 19 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dębniki,Kraków

1 749 000 zł78 m² 22 385,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego i cenionego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Krakowa Garden Residence. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

769 163 zł40 m² 19 374,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Krakowa prestiż, komfort i każdy dzień z prawdziwym feelingiem miasta Bez prowizji, bez podatku pcc, bez zbędnych kosztów. O mieszkaniu Znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość: apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

874 158 zł49 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w rejonie Zalewu Bagry, przy ul. Bagrowej.